Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Kinkela, MilovanPD Opatija, Opatija13581983.
Kirhmajer, ĐuroHPD Bršljan-Jankovac, Osijek951970.
Kirin, SalvkoHPD Bilogora, Bjelovar9011981.
Kirn, BožidarAvala, Beograd, Srbija2321972.
Kisela, VladimirHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1181971.
Kiš, ZdravkoPD Krndija, Našice10601981.
Kitanović, GoranHPD Sokolovac, Požega4511976.
Klabus, AlešInstalacija, Ljubljana, Slovenija13291983.
Klanac, IvanPD Paklenica, Zadar18382008.
Klarić, AntunPD Medvednica, Zagreb10511981.
Klarić, DamirPD Ludbreg, Ludbreg23682021.
Klarić, KrešimirHPD Sisak, Sisak16471987.
Klasić, DragutinPD Strahinjčica, Krapina17111987.
Klaužar, StefkaPD Zabukovica, Slovenija11591983.
Klaužar, VericaPD Zabukovica, Slovenija11581983.
Klemen, MarijaHPD Bedekovčina, Bedekovčina8451980.
Klepić, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb9131981.
Kliko, SakibČusine, Jajce, BiH9481981.
Klisura, RankoHPD Željezničar, Zagreb12751983.
Kljajić, IlijaPD Željezničar, Gospić16281987.
Kljajić, MladenMedvedgrad, Zagreb8341980.
Kljajić, Mladen (2x)Medvedgrad, Zagreb9521981.
Klobučar, EditaHPD Željezničar, Moravice2011.
Klobučar, MilanPD Željezničar, Gospić19592011.
Klobučar, VladoPD Strahinjčica, Krapina2261972.
Knežević, DankoHPD Japetić, Samobor8771980.
Knežević, VišnjaHPD Japetić, Samobor8781980.
Kobeščak, MladenPD Končar, Zagreb15191986.
Kocbek, MilivojPD INA-OKI, Zagreb12621983.
Kociper, Božidar Lov na avanturu, Varaždin2006.
Kociper, LinaPD Dubovac, Karlovac20112002.
Kociper, Marija Lov na avanturu, Varaždin2006.
Kocjančić, KarloKoper, Slovenija7531979.
Kodrić, FranjoHPD Japetić, Samobor1101970.
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj15481986.
Kodžoman, Ivica (2x)PD Svilaja, Sinj20052002.
Kodžoman, ŠimunPD Svilaja, Sinj19192010.
Kodžoman, TatjanaPD Svilaja, Sinj2007.
Kokolić, BrankoPD Runolist, Oroslavje18502009.
Kokolić, Branko (2x)PD Runolist, Oroslavje19362010.
Kolar, IvanaHPD Bilo, Koprivnica22232017.
Kolar, SlavkoPD Željezničar, Maribor, Slovenija18131988.
Kolasević, AdmanVlašić, BiH6481978.
Kolasević, EdinVlašić, BiH6471978.
Kolasević, MehmedVlašić, BiH6461978.
Kolenc, BrankoPD Ptuj, Slovenija17591988.
Kolman, DražicaPD HP i HT Sljeme, Zagreb16241986.
Kolman, JosipHPD Zagreb-Matica, Zagreb21862016.
Kolonić, VladoPD HP i HT Sljeme, Zagreb7631980.
Koloper, MateaHPK Sveti Mihovil, Šibenik22622018.
Komerički, FrancRogaška slatina, Slovenija5721978.
Komerički, NinoslavHPD Zagreb-Matica, Zagreb931970.
Komljenović, MiraHPD Željezničar, Zagreb781970.
Končevski, IvankaHPD Zagreb-Matica, Zagreb14301985.
Konestra, DraganHPD HP i HT Učka, Rijeka12691983.
Konfic, LujoPD Kalnik, Križevci17651988.
Konjić, DoroteaPDS Velebit, Zagreb22382017.
Kopić, JosipPD Kamenjak, Rijeka11421983.
Kopić, MarcelHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko23522021.
Korbar, KarolPD Kamnik, Slovenija15321986.
Kordić, VladoHPD Željezničar, Zagreb2001.
Koren, DaniloPD Vuzenica, Muta, Slovenija16651987.
Korica, DragomirHPD Visočica, Gospić1041970.
Korica, GojkoHPD Visočica, Gospić6941979.
Korica, Gojko (2x)HPD Visočica, Gospić5771978.
Korica, MilkaPD Željezničar, Gospić6621979.
Korica, MilošHPD Visočica, Gospić1021970.
Korica, Miloš (2x)HPD Visočica, Gospić6491978.
Korica, Miloš (3x)PD Željezničar, Gospić6631979.
Korica, PericaHPD Visočica, Gospić1711971.
Korica, Perica (10x)HPD Visočica, Gospić11081983.
Korica, Perica (11x)HPD Visočica, Gospić12221983.
Korica, Perica (12x)HPD Visočica, Gospić13641985.
Korica, Perica (13x)HPD Visočica, Gospić13831985.
Korica, Perica (14x)HPD Visočica, Gospić14821985.
Korica, Perica (15x)HPD Visočica, Gospić16231986.
Korica, Perica (16x)HPD Visočica, Gospić16931987.
Korica, Perica (17x)HPD Visočica, Gospić17101987.
Korica, Perica (18x)HPD Visočica, Gospić17741988.
Korica, Perica (2x)HPD Visočica, Gospić2531972.
Korica, Perica (3x)HPD Visočica, Gospić2971973.
Korica, Perica (4x)HPD Visočica, Gospić5781978.
Korica, Perica (5x)HPD Visočica, Gospić6501978.
Korica, Perica (6x)HPD Visočica, Gospić6921979.
Korica, Perica (7x)HPD Visočica, Gospić8751980.
Korica, Perica (8x)HPD Visočica, Gospić9791981.
Korica, Perica (9x)HPD Visočica, Gospić12761983.
Korlaet, JosipHPD Željezničar, Zagreb1681971.
Korlaet, Josip (2x)HPD Željezničar, Zagreb2241972.
Korošec, SilvoVelike Lašče, Slovenija6411978.
Kosanović, ĐorđePD Paklenica, Zadar13851985.
Kosanović, DušanPD Zanatlija, Osijek7451979.
Kos, DarkoHPD Ivančica, Ivanec18732009.
Kos, IvicaPD HP i HT Sljeme, Zagreb9211981.
Kosović, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb2005.
Kostić, SavoPK Split, Split15911986.
Koštrun, ZvonkaPD Pristava, Pristava pri Mestinju, Slovenija21712015.
Kotnik, MarjanPD Ravne na Koroškem, Slovenija11691983.
Kovač, BrigitaPD Zanatlija, Osijek15651986.
Kovačević, DraženPDS Prijatelji planina, Zagreb11951983.
Prikazano 100 od 2026 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.