Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Jarić, IlijaPD Željezničar, Sarajevo, BiH16161986.
Jarm, KristinaPD Nikola Tesla, Zagreb3031973.
Javor, MilanPD Medvednica, Zagreb9901981.
Javoršćak, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb22792019.
Jazbec, BrigitaPD Šmarje pri Jelšah, Šmarje pri Jelšah, Slovenija21702015.
Jegrišnik, AleksandarPD Zabukovica, Slovenija11821983.
Jelenić, KlaudioPD Opatija, Opatija8121980.
Jelenić, ŽeljkoHPD Željezničar, Zagreb1221971.
Jelić, EmilPD Kalnik, Križevci91969.
Jelić, TomislavHPD Vihor, Zagreb14031985.
Jelić, ViborPDS Velebit, Zagreb20302003.
Jelušić, SanjinPD Kamenjak, Rijeka17561988.
Jelžetić, MarijanOsijek201969.
Jembrih, ZvonimirPK Extrem, Čakovec22222017.
Jengić, ZoraPD Medvednica, Zagreb6681979.
Jenko, JasenkaVlašić, BiH6241978.
Jenko, RatimirVlašić, BiH6201978.
Jeričević, IvoPD INA-Inženjering, Zagreb11151983.
Jerkov, SavaAvala, Kula, Srbija9621981.
Jerman, FranjoHPD Željezničar, Zagreb9101981.
Jerman, Franjo (2x)HPD Željezničar, Zagreb11881983.
Jeronim, FerčekPD Strahinjčica, Krapina15781986.
Ješovnik, ZdravkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko13051983.
Jevrosimov, MarijanHPD Zagreb-Matica, Zagreb9141981.
Jež, KrešimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb10641981.
Ježovnik, FrancPD Zabukovica, Slovenija11801983.
Ježovnik, MagdaPD Zabukovica, Slovenija11661983.
Ježovnik, MojcaPD Zabukovica, Slovenija11601983.
Jordan, BozoPD Polzela, Slovenija11371983.
Jordan, ŠtefkaPD Polzela, Slovenija11361983.
Jošić, MarioPD Ravna gora, Varaždin851970.
Jovanović, RužicaPD Medvednica, Zagreb12971983.
Jovanović, SevdaHPD Međimurje, Čakovec23812022.
Jovanović, StevanJugodent, Novi Sad, Srbija9811981.
Jung, JosipHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1561971.
Juras, AnteHPD Kamenar, Šibenik17711988.
Juratović, IvoHPD Zanatlija, Zagreb15451986.
Juratović, JasnaHPD Zanatlija, Zagreb15441986.
Juratović, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb15461986.
Juratovlć, ZrinkaHPD Zanatlija, Zagreb15431986.
Jurčević, AntunPD Dubovac, Karlovac7701980.
Jurčić, DeanPD Lisina, Matulji18992009.
Jurčić, EnaPD Zanatlija, Osijek21892016.
Jurčić, KristinaPD Lisina, Matulji19002009.
Jurić, AntePD Croatia Airlines, Zagreb23882022.
Jurić, DionisPD Opatija, Opatija22842019.
Jurić, OzrenHPD Runolist, Zagreb8801980.
Jurić, SmiljanHPD Željezničar, Zagreb14661985.
Jurić, VjenceslavHPD Željezničar, Zagreb12801983.
Jurić, Vjenceslav (2x)HPD Željezničar, Zagreb7931980.
Jurinić, TomislavPD Medvednica, Zagreb12871983.
Jurinić, ZdenkoPD Nikola Tesla, Zagreb18892009.
Jurinić, Zdenko (2x)PD Medvednica, Zagreb12911983.
Jurinjak, ŽeljkoPD Croatia Airlines, Zagreb21912016.
Jurkić, IvanPD Kamenjak, Rijeka7191979.
Jurković, AnamarijaPD Gromovača, Otočac23272020.
Jurković, JankoPD Medvednica, Zagreb9981981.
Jurković, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb6701979.
Jurković, MirkoPD INA-Inženjering, Zagreb13351983.
Jurković, SonjaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1691971.
Jurković, ŽeljkoHPD Bedekovčina, Bedekovčina8421980.
Juršić, BrankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb16421987.
Juršić, BrigitaHPD Zagreb-Matica, Zagreb16411987.
Jutrović, IvoHPD Zanatlija, Zagreb9611981.
Jutrović, MarijaHPD Zanatlija, Zagreb9601981.
Jutrović, TomislavPD Krndija, Našice1131970.
Jutrović, Tomislav (2x)HPD Zanatlija, Zagreb9591981.
Kadić, MiroHPD Željezničar, Zagreb1011970.
Kaiser, IgoPD Vuzenica, Slovenija18642009.
Kajtna, MatijaPD Zabukovica, Slovenija11541983.
Kajtna, PavlaPD Zabukovica, Slovenija11771983.
Kalan, FrancŠkofja Loka, Slovenija1431971.
Kalan, Franc (2x)Škofja Loka, Slovenija2901973.
Kalan, Franc (3x)Škofja Loka, Slovenija5961978.
Kalanović, BoraNaša krila, Beograd, Srbija2331972.
Kalanović, ZoraNaša krila, Beograd, Srbija2341972.
Kalesić, AsimKonjuh, Tuzla, BiH961970.
Kamenar, MajaPD Planinorci, Zagreb23762021.
Kaniški, RobertPD Ravna gora, Varaždin6561979.
Kanižaj, JosipPD Paklenica, Zadar20442004.
Kanižaj, Josip (2x)HPD Kapela, Zagreb2007.
Kanižaj, Josip (3x)HPD Bilo, Koprivnica18472008.
Kanjer, ŽeljkoHPD Bijele stijene, Mrkopalj15711986.
Kapić, SilvioNP Paklenica, Starigrad-Paklenica2005.
Kardum, MiroHPD Mosor, Split10161981.
Karlović, KristijanPD Planinorci, Zagreb22252017.
Kasapović, AntunPD Krndija, Našice18071988.
Kašnar, RenatoPD Medvednica, Zagreb12941983.
Kašnar, Renato (2x)PD Medvednica, Zagreb15241986.
Kašnar, Renato (3x)PD Medvednica, Zagreb17311987.
Kašpar, VesnaHPD Vihor, Zagreb2681973.
Kašpar, ŽeljkoHPD Vihor, Zagreb2671973.
Kaštelančić, IvoHPD Mosor, Split1421971.
Kašuba, MatoHPD Japetić, Samobor3111973.
Kasunić, DanijelHPD Vinica, Duga Resa21652015.
Katalinić, ŠimePD Kamenjak, Rijeka14941985.
Katić, MarijanHPD Vihor, Zagreb13161983.
Katnić, DuškoPD Strilež, Crikvenica16911987.
Kaučić, MilanHPD Sokolovac, Požega8601980.
Kaučić, RatkoHPD Sokolovac, Požega8591980.
Prikazano 100 od 2046 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Na korištenje podataka iz Registra primjenjuju se Opći uvjeti korištenja digitalne imovine HPS-a https://www.hps.hr/hps/opci-uvjeti/.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski save   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.