Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Boris, KrnićPD Medvednica, Zagreb15291986.
Borkovec, BorisPD HP i HT Sljeme, Zagreb17671988.
Borkovec, LjiljanaPD HP i HT Sljeme, Zagreb17691988.
Borojević, BrankoPD Paklenica, Zadar12561983.
Borojević, Branko (2x)PD Paklenica, Zadar13841985.
Borojević, KaticaPD Paklenica, Zadar12541983.
Borojević, MilenaPD Paklenica, Zadar12551983.
Borojević, MilovanPD Paklenica, Zadar12571983.
Borojević, Milovan (2x)PD Paklenica, Zadar13871985.
Borojević, Milovan (3x)PD Paklenica, Zadar16721987.
Borojević, Milovan (4x)PD Paklenica, Zadar16951987.
Borojević, Milovan (5x)PD Paklenica, Zadar17211987.
Borojević, Milovan (6x)PD Paklenica, Zadar17631988.
Borošak, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb8171980.
Borovečki, AnaPD Risnjak, Zagreb14381985.
Borovečki-Putra, DunjaPD Risnjak, Zagreb14391985.
Borsag, BerislavPD Medvednica, Zagreb6081978.
Bošnir, SrećkoHPD Stanko Kempny, Zagreb20062002.
Bossak, ŽeljkoPD Medvednica, Zagreb9931981.
Božanić, BorislavPD Kamenjak, Rijeka12111983.
Prikazano 20 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.