Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Garilović, TomislavHPD Sokolovac, Požega10391981.
Garmaz, GoranHPD Mosor, Split10151981.
Gašljević, DonatPD Susedgrad, Podsused20332003.
Gašparič, JožeDelo, Ljubljana, Slovenija6271978.
Gašparović, DarkoPD Strilež, Crikvenica16901987.
Gašparović, Darko (2x)PD Strilež, Crikvenica2005.
Gašparović, Darko (3x)PD Strilež, Crikvenica2006.
Gašparović, Darko (4x)PD Strilež, Crikvenica18392008.
Gašparović, Darko (5x)PD Strilež, Crikvenica19212010.
Gašparović, NadaHPD Zanatlija, Zagreb681969.
Gazibara, ZoraHPD Željezničar, Zagreb1461971.
Gazić, BorisPD Kamenjak, Rijeka18902009.
Georgijevska, VeraHPD Željezničar, Zagreb6041978.
Gerić, BrankoPD Obruč, Jelenje2005.
Gerjević, ŽarkoPD Susedgrad, Podsused7811980.
Getaldić, MarinPD Glas Istre, Pula22532018.
Gjurašin, BranimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb8761980.
Gjuretek, IvanPD Novi Zagreb, Zagreb16821987.
Gjuretek, LidijaPD Novi Zagreb, Zagreb16831987.
Glavanović, RužicaPD Treskavica, Sarajevo, BiH16121986.
Glavaš, NenadHPD Zagreb-Matica, Zagreb15931986.
Glavina, JosipHPD Visočica, Gospić13661985.
Glavnik, FerdinandPD Zabukovica, Slovenija11631983.
Glušić, ŽeljkoPD HP i HT Sljeme, Zagreb15731986.
Gobec, DavorHPD Zagreb-Matica, Zagreb261969.
Gobec, Davor (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb1401971.
Gojević, MiroslavPD HP i HT Sljeme, Zagreb17521988.
Gojnić, StevkoPD Pobeda, Beograd, Srbija14801985.
Goldašić, AntunHPD Vinica, Duga Resa15331986.
Goldašić, Antun (2x)HPD Vinica, Duga Resa21612015.
Goldner, LjubišaPD Željezničar, Beograd, Srbija16861987.
Golob, IvanHPD Platak, Rijeka19622011.
Golob, MirjanaHPD Platak, Rijeka19632011.
Golob, ViliŠpik, Ljubljana, Slovenija13251983.
Golubić, BranimirHPD Japetić, Samobor8791980.
Golubić, DubravkoPD Dubovac, Karlovac12191983.
Golubić, KrunoslavPD Dubovac, Karlovac19432010.
Gombač, RudiPD Paklenica, Zadar2841973.
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod20342004.
Gorički, IvicaHPD Japetić, Samobor18402008.
Gorički, Ivica (2x)HPD Japetić, Samobor18852009.
Gostović, BrankoPD Zavižan, Senj10281981.
Gostović, MarijanaPD Zavižan, Senj10291981.
Govorčin, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb7361979.
Gozzecco, FrancoPD Kamenjak, Rijeka10341981.
Gracin, KrešimirHPD Runolist, Zagreb22562018.
Gracin, Krešimir (2x)HPD Runolist, Zagreb22682018.
Grahovac, DavorPD Gromovača, Otočac23372021.
Grahovac, DraženPD Gromovača, Otočac23382021.
Grašovac, MilkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1391971.
Grašovec, Milko (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb271969.
Grbić, ŽelimirPD Dubovac, Karlovac10031981.
Grbović, MomirPD Železničar, Kraljevo, Srbija15061986.
Grčić, ElicaPD Dubovac, Karlovac8871980.
Grčić, GordanaPD Dubovac, Karlovac8861980.
Grcić, ZvonimirPD Promina, Drniš17041987.
Gregorina, ZvjezdanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13621985.
Greif, ŽeljkoPD Medvednica, Zagreb12931983.
Grgić, AnteHPD Željezničar, Zagreb7911980.
Grgić, BožidarPD Risnjak, Zagreb15171986.
Grgurić, IvanHPD Klek, Ogulin10901982.
Gros, ČedomilPD Medvednica, Zagreb451969.
Grubanović, JožaPD HP i HT Sljeme, Zagreb2871973.
Grubanović, MladenPD HP i HT Sljeme, Zagreb1601971.
Grubić, MiroslavHPD Bitoraj, Zagreb8391980.
Guid, NikoPD Medvednica, Zagreb19182010.
Gulić, MateHPD Zagreb-Matica, Zagreb19142010.
Gverić, MarioHPK Sveti Mihovil, Šibenik22632018.
Gverić, MilePD Paklenica, Zadar7401979.
Györi, DainaHPD Željezničar, Zagreb14751985.
Hađbeli, KrumoslavPD Zanatlija, Osijek10451981.
Hadžić, SabinaBjelašnica, Sarajevo, BiH8321980.
Hadžiselimović, EdoHPD Zagreb-Matica, Zagreb13201983.
Hahn, KarmelaHPD Željezničar, Zagreb15881986.
Hahn, MarcelaHPD Željezničar, Zagreb15871986.
Hahn, RudolfHPD Željezničar, Zagreb15861986.
Hain, LjerkaHPD Sokolovac, Požega6531979.
Hain, SilvaHPD Sokolovac, Požega6601979.
Hajduković, IvanHPD Bilogora, Bjelovar6161978.
Hajek, StjepanHPD Sokolovac, Požega8611980.
Hajić, MartinHPD Željezničar, Zagreb13011983.
Halasz, FerencPD Strilež, Crikvenica22662018.
Halasz, IvaPD Strilež, Crikvenica22672018.
Haluza, JožeHPD Zagreb-Matica, Zagreb8651980.
Haluza, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb8661980.
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec18482008.
Hapač, IgorPD HP i HT Sljeme, Zagreb12231983.
Hapač, IvanPD HP i HT Sljeme, Zagreb8691980.
Hapač, Ivan (2x)PD HP i HT Sljeme, Zagreb12261983.
Hapač, NikolaPD HP i HT Sljeme, Zagreb12291983.
Hapač, SinišaPD HP i HT Sljeme, Zagreb12241983.
Hapač, VišnjaPD HP i HT Sljeme, Zagreb12251983.
Havoić, BrankoPD Kamenjak, Rijeka8241980.
Herceg, AntunHPD Ivančica, Ivanec7171979.
Himelreich, ZvonimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb12321983.
Hirkić, ZahirPlješivica, Bihać, BiH10941982.
Hladnik, DarkoPD Grafičar, Zagreb15221986.
Hladnik, FeliksHPD Zagreb-Matica, Zagreb6891979.
Hladnik, RužaHPD Zagreb-Matica, Zagreb6901979.
Hlebec, AlfredHPD Zagreb-Matica, Zagreb41969.
Prikazano 100 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.