Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Bartolec, MladenPD Risnjak, Zagreb17971988.
Bartolec, VladoPD Risnjak, Zagreb17981988.
Bartolić, HrvojePD Krndija, Našice18031988.
Bartolić, VladoHPD Zagreb-Matica, Zagreb13221983.
Bartož, BrankoKoper, Slovenija7541979.
Bašić, TomislavBjelašnica, Sarajevo, BiH9251981.
Bašlin, MladenPD Susedgrad, Podsused7751980.
Bas, MoreelNizozemska12841983.
Batočanin, DragišaPD Ljukten, Trstenik11251983.
Batočanin, MilaPD Ljukten, Trstenik11261983.
Bednjačić, DragutinHPD Bilogora, Bjelovar8921981.
Bejuk, Ana-MarijaHPD Željezničar, Zagreb16051986.
Belavić, MirkoPD Zavižan, Senj14321985.
Belina, JosipaHPD Zagreb-Matica, Zagreb2005.
Benčić, DraženPD Gromovača, Otočac23252020.
Benčić, JosioHPD Vinica, Duga Resa18171988.
Benić, IvicaPD Dubovac, Karlovac18282008.
Benić, RomanHPD Vihor, Zagreb19652011.
Benković, AndrijaHPD Visočica, Gospić1831971.
Benković, MarijaHPD Visočica, Gospić1841971.
Prikazano 20 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.