Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Dragojević, MarinkoPD Grafičar, Zagreb22492018.
Dragšić, AndrijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb14141985.
Drakulić, NebojšaHPD Mosor, Split2061972.
Dražul Kraljić, MirjanaPD Strilež, Crikvenica22712018.
Drobinc, BožidarPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija14731985.
Drobinc, EmerikPD TAM, Maribor, Slovenija14721985.
Drofenik, StankoPD Pristava, Pristava pri Mestinju, Slovenija21722015.
Drofenik, Stanko (2x)PD Pristava, Pristava pri Mestinju, Slovenija22762018.
Dubravica, MajaPD Paklenica, Zadar23692021.
Dubravica, MajaHPD Mosor, Split19612011.
Dubravica, NevenkaPD Paklenica, Zadar23092020.
Dubravica, ŽeljkoPD Paklenica, Zadar23102020.
Dujmović, DarkoHPD Željezničar, Zagreb11031983.
Dujmović, Darko (2x)HPD Željezničar, Zagreb14681985.
Dukić, VojislavPD Ravna gora, Varaždin821970.
Dumančić, RankoPD Kamenjak, Rijeka11431983.
Đunđek, JosipHPD Bedekovčina, Bedekovčina16521987.
Dundović, ZdenkoHPD Ivančica, Ivanec13801985.
Đuretić, IvanPD Zanatlija, Osijek14611985.
Đuričić. IvanPD Kalnik, Križevci71969.
Đuričić, MladenPD Kalnik, Križevci17661988.
Đurić, JovoBjelašnica, Sarajevo, BiH9441981.
Đurić, MilivojPD PTT Marjan, Split17391988.
Đurić, SašaBjelašnica, Sarajevo, BiH9451981.
Đurić, TomislavHPD Priroda PBZ, Zagreb17131987.
Duriš, AntunPD Krndija, Našice1141970.
Durmić, HemedŽeljezničar, Zenica, BiH8641980.
Dvornik MirelaHPD Mosor24342023.
Džaja IvanHPD Mosor24322023.
Džamastagić, AzraBjelašnica, Sarajevo, BiH10141981.
Džeba, IvicaHPD Željezničar, Zagreb14651985.
Džigurski-Nađ, IboljaPoštar, Novi Sad, Srbija10441981.
Effinger, MarijaMedvedgrad, Zagreb9511981.
Efremova, NevenkaPD Lisec, Štip, Makedonija15851986.
Egorov, BorisPD Javor, Beograd, Srbija11921983.
Egorov, TanjaPD Javor, Beograd, Srbija11911983.
Ekimović, SenadPD Končar, Zagreb10551981.
Eleršek, KristinaPD Zavižan, Senj13561983.
Eleršek, MiroslavPD Zavižan, Senj10271981.
Eleršek, Miroslav (2x)PD Zavižan, Senj16061986.
Emil DobnikPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija8831980.
Emil, Dobnik (2x)PD Vuzenica, Slovenija11461983.
Erceg, AnabelaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek21922016.
Erceg, DejanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek21932016.
Erdelić, DragoHPD Željezničar, Zagreb16181986.
Erdeljan, MilivojJugodent, Novi Sad, Srbija10041981.
Erega, RadovanHPD Željezničar, Zagreb1661971.
Ernoić, FranjoHPD Ivančica, Ivanec7091979.
Eseš, TihomirPD Risnjak, Zagreb9181981.
Eter, AtilaPD HP i HT Sljeme, Zagreb2201972.
Eter, ValentinoPD HP i HT Sljeme, Zagreb2191972.
Fabek, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko19772011.
Fabijanić, DraženkoHPD Željezničar, Moravice2005.
Facko, IvanPD Kamenjak, Rijeka2541973.
Fanić, NenadZorka, Subotica, Srbija9701981.
Farkaš, BorisHPD Zagreb-Matica, Zagreb14171985.
Fekete Luca24422023.
Fekete Miklos24432023.
Felkel, IvoPD Končar, Zagreb1701971.
Felkel, ZdenkaPD Končar, Zagreb1801971.
Ferenčak, Deni DanicaHPD Zanatlija, Zagreb21782015.
Ferenčak, Deni Danica (2x)PD Runolist, Oroslavje21802015.
Ferenčak, ZlatanHPD Željezničar, Zagreb6031978.
Ferhatbegović, SeidEnergoinvest, Sarajevo, BiH7781980.
Ferk, FranjaPD Končar, Zagreb18622009.
Ferk, Franja (2x)PD Končar, Zagreb2011.
Ferk, Franja (3x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija21942016.
Ferk, Franja (4x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija22642018.
Ferk, Franja (5x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija22742018.
Ferk, JanezPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Filić, AnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb15761986.
Filić, MiroslavHPD Zagreb-Matica, Zagreb15751986.
Filipaj, BorisPD Medvednica, Zagreb12981983.
Filipčić, TomislavPD Planinorci, Zagreb23632021.
Filipi, IvanaPD Vuzenica, Slovenija18632009.
Filipović, MilivojPD Kamenjak, Rijeka19482011.
Filipović, RobertaHPD Gorščica, Zagreb21542015.
Filipović, ZvonkoHPD Željezničar, Zagreb20322003.
Filips, ĐuroHPD Zagreb-Matica, Zagreb13171983.
Filotić, StanislavaPD Pobeda, Beograd, Srbija2471972.
Finžgar, GertrudaHPD Željezničar, Zagreb12581983.
Fiorencis, DubravkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb15811986.
Fiorencis, RenzoHPD Zagreb-Matica, Zagreb15821986.
First, BožidarHPD Zagreb-Matica, Zagreb7481979.
Firšt, BožidarHPD Zagreb-Matica, Zagreb16801987.
Fištrek, ŽarkoPD Kamenjak, Rijeka18222007.
Flanjak, ZlatanHPD Bilogora, Bjelovar8951981.
Flis, Mladen7691980.
Frančeski, DolfiHPD Željezničar, Zagreb1581971.
Frančeski, VilmaHPD Željezničar, Zagreb1591971.
Franjić. AdalbertHPD Zanatlija, Zagreb551969.
Franjić, Adalbert (2x)HPD Zanatlija, Zagreb1791971.
Frankol, IvicaPD Strahinjčica, Krapina5871978.
Franov, AdelaHPD Zagreb-Matica, Zagreb8201980.
František, MalhiorHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1621971.
Fribert, AnicaBačka, Srbija6341978.
Fribert, MarijaBačka, Srbija6311978.
Fridrich, VesnaHPD Sokolovac, Požega6651979.
Fridrih, GoranHPD Sokolovac, Požega7591980.
Fridrih, ZvonimirHPD Sokolovac, Požega7601980.
Prikazano 100 od 2115 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Na korištenje podataka iz Registra primjenjuju se Opći uvjeti korištenja digitalne imovine HPS-a https://www.hps.hr/hps/opci-uvjeti/.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski save   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.