Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Đunđek, JosipHPD Bedekovčina, Bedekovčina16521987.
Dundović, ZdenkoHPD Ivančica, Ivanec13801985.
Đuretić, IvanPD Zanatlija, Osijek14611985.
Đuričić. IvanPD Kalnik, Križevci71969.
Đuričić, MladenPD Kalnik, Križevci17661988.
Đurić, JovoBjelašnica, Sarajevo, BiH9441981.
Đurić, MilivojPD PTT Marjan, Split17391988.
Đurić, SašaBjelašnica, Sarajevo, BiH9451981.
Đurić, TomislavHPD Priroda PBZ, Zagreb17131987.
Duriš, AntunPD Krndija, Našice1141970.
Durmić, HemedŽeljezničar, Zenica, BiH8641980.
Džamastagić, AzraBjelašnica, Sarajevo, BiH10141981.
Džeba, IvicaHPD Željezničar, Zagreb14651985.
Džigurski-Nađ, IboljaPoštar, Novi Sad, Srbija10441981.
Effinger, MarijaMedvedgrad, Zagreb9511981.
Efremova, NevenkaPD Lisec, Štip, Makedonija15851986.
Egorov, BorisPD Javor, Beograd, Srbija11921983.
Egorov, TanjaPD Javor, Beograd, Srbija11911983.
Ekimović, SenadPD Končar, Zagreb10551981.
Eleršek, KristinaPD Zavižan, Senj13561983.
Eleršek, MiroslavPD Zavižan, Senj10271981.
Eleršek, Miroslav (2x)PD Zavižan, Senj16061986.
Emil DobnikPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija8831980.
Emil, Dobnik (2x)PD Vuzenica, Slovenija11461983.
Erceg, AnabelaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek21922016.
Erceg, DejanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek21932016.
Erdelić, DragoHPD Željezničar, Zagreb16181986.
Erdeljan, MilivojJugodent, Novi Sad, Srbija10041981.
Erega, RadovanHPD Željezničar, Zagreb1661971.
Ernoić, FranjoHPD Ivančica, Ivanec7091979.
Eseš, TihomirPD Risnjak, Zagreb9181981.
Eter, AtilaPD HP i HT Sljeme, Zagreb2201972.
Eter, ValentinoPD HP i HT Sljeme, Zagreb2191972.
Fabek, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko19772011.
Fabijanić, DraženkoHPD Željezničar, Moravice2005.
Facko, IvanPD Kamenjak, Rijeka2541973.
Fanić, NenadZorka, Subotica, Srbija9701981.
Farkaš, BorisHPD Zagreb-Matica, Zagreb14171985.
Felkel, IvoPD Končar, Zagreb1701971.
Felkel, ZdenkaPD Končar, Zagreb1801971.
Ferenčak, Deni DanicaHPD Zanatlija, Zagreb21782015.
Ferenčak, Deni Danica (2x)PD Runolist, Oroslavje21802015.
Ferenčak, ZlatanHPD Željezničar, Zagreb6031978.
Ferhatbegović, SeidEnergoinvest, Sarajevo, BiH7781980.
Ferk, FranjaPD Končar, Zagreb18622009.
Ferk, Franja (2x)PD Končar, Zagreb2011.
Ferk, Franja (3x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija21942016.
Ferk, Franja (4x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija22642018.
Ferk, Franja (5x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija22742018.
Ferk, JanezPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Filić, AnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb15761986.
Filić, MiroslavHPD Zagreb-Matica, Zagreb15751986.
Filipaj, BorisPD Medvednica, Zagreb12981983.
Filipčić, TomislavPD Planinorci, Zagreb23632021.
Filipi, IvanaPD Vuzenica, Slovenija18632009.
Filipović, MilivojPD Kamenjak, Rijeka19482011.
Filipović, RobertaHPD Gorščica, Zagreb21542015.
Filipović, ZvonkoHPD Željezničar, Zagreb20322003.
Filips, ĐuroHPD Zagreb-Matica, Zagreb13171983.
Filotić, StanislavaPD Pobeda, Beograd, Srbija2471972.
Finžgar, GertrudaHPD Željezničar, Zagreb12581983.
Fiorencis, DubravkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb15811986.
Fiorencis, RenzoHPD Zagreb-Matica, Zagreb15821986.
First, BožidarHPD Zagreb-Matica, Zagreb7481979.
Firšt, BožidarHPD Zagreb-Matica, Zagreb16801987.
Fištrek, ŽarkoPD Kamenjak, Rijeka18222007.
Flanjak, ZlatanHPD Bilogora, Bjelovar8951981.
Flis, Mladen7691980.
Frančeski, DolfiHPD Željezničar, Zagreb1581971.
Frančeski, VilmaHPD Željezničar, Zagreb1591971.
Franjić. AdalbertHPD Zanatlija, Zagreb551969.
Franjić, Adalbert (2x)HPD Zanatlija, Zagreb1791971.
Frankol, IvicaPD Strahinjčica, Krapina5871978.
Franov, AdelaHPD Zagreb-Matica, Zagreb8201980.
František, MalhiorHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1621971.
Fribert, AnicaBačka, Srbija6341978.
Fribert, MarijaBačka, Srbija6311978.
Fridrich, VesnaHPD Sokolovac, Požega6651979.
Fridrih, GoranHPD Sokolovac, Požega7591980.
Fridrih, ZvonimirHPD Sokolovac, Požega7601980.
Friščić, FranjoHPD Ivančica, Ivanec7051979.
Friščić, Franjo (2x)HPD Ivančica, Ivanec15151986.
Friščić, JosipaHPD Ivančica, Ivanec7081979.
Frković, ĐurđaHPD Zagreb-Matica, Zagreb2881973.
Fruk, ŽeljkoPD Strahinjčica, Krapina5901978.
Ftić, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb5731978.
Fuček, IvanPD Zlatar Bistrica17491988.
Furač, VladoPD Dubovac, Karlovac7511979.
Furač, Vlado (2x)PD Dubovac, Karlovac8881980.
Furdek, StevicaHPD Vinica, Duga Resa22212017.
Furjan, IzidorPD Ptuj, Ptuj, Slovenija21572015.
Furjan, JadrankaPD Ptuj, Ptuj, Slovenija21562015.
Furlan, AlbinoSPD Trst, Italija17911988.
Gajari, IvanPD Zanatlija, Osijek10461981.
Gajari, IvicaPD Zanatlija, Osijek5651978.
Galeković, AndrijaPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof8401980.
Galetić, ZlatkoPD Gromovača, Otočac23362021.
Gall, KrunoslavHPD Bršljan-Jankovac, Osijek9031981.
Gall, LidijaMedvedgrad, Zagreb9531981.
Ganza, JosipHPD Mosor, Split1411971.
Prikazano 100 od 2026 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.