Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Culk, Srećko (2x)PD Zabukovica, Slovenija11621983.
Čupić, BiserkaPD HP i HT Sljeme, Zagreb8731980.
Čupić, JosipPD Susedgrad, Podsused18362008.
Čupić, TomislavPD Susedgrad, Podsused7791980.
Ćurčić, ĐorđeJugodent, Novi Sad, Srbija10061981.
Čurilović, TatjnaHPD Vinica, Duga Resa18201988.
Curiš, BrankoHPD Gradina, Konjščina17191987.
Čus, BaricaHPD Željezničar, Zagreb10481981.
Čus, RudolfHPD Željezničar, Zagreb10471981.
Cvetinović, MarinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13211983.
Cvijanović, ZlatkoPD Novi Zagreb, Zagreb13931985.
Cvikl, BožidarPD HP i HT Sljeme, Zagreb8671980.
Dagar, AntonŠkofja Loka, Slovenija5941978.
Đaković, DavorHPD Sokolovac, Požega4491976.
Dalbello, FranoPD Svilaja, Sinj13091983.
Damjanović-Bolanča, LanorijaPK Split, Split16391987.
Damjanović, IvoPK Split, Split16401987.
Damnjanović, SinišaPD Runolist, Sarajevo, BiH16791987.
Damonte, AndreaNije član PD22312017.
Đanić, ZdenkoPD Naftaplin, Zagreb18952009.
Davidović, MilanPoštar, Beograd, Srbija2421972.
Debelec, ŽeljkoPD Končar, Zagreb12031983.
Debeljak, AntePD Vrapče, Zagreb19112010.
Debeljak, Ante (2x)PD Vrapče, Zagreb2011.
Dečanski, ZoranPD Rudar-geolog, Beograd, Srbija15951986.
Dedić, ĐevadČusine, Jajce, BiH9491981.
Degenek, BrankoHPD Bitoraj, Zagreb7971980.
Delač, IvankaPD Kamenjak, Rijeka7461979.
Delać, JadrankoPD Kamenjak, Rijeka17331988.
Delač, JosipPD Kamenjak, Rijeka7471979.
Delak, TonePD Žalec, Slovenija11531983.
Delić, IvicaPD Grafičar, Zagreb17861988.
Delonga, ZlatkoPD Ravna gora, Varaždin3071973.
Denich, MartinHPD Željezničar, Zagreb1531971.
Dernovšek, TeaPD Trbovlje, Trbovlje, Slovenija21672015.
Devčić, AntePD Zavižan, Senj14341985.
Devčić, MarijanaPD Gromovača, Otočac23212020.
Dežman, KarmenPD Radovljica, Radovljica, Slovenija21622015.
Dežman, MatjažPD Radovljica, Radovljica, Slovenija21632015.
Dičko, AlbinPD Dubovac, Karlovac14971985.
Digiovanni, GlovanniTrst, Italija17921988.
Dijačić, MilanPD Dubovac, Karlovac10201981.
Dijačić, MladenPD Dubovac, Karlovac10181981.
Dijačić, Mladen (2x)PD Dubovac, Karlovac16441987.
Dijačić, NadaPD Dubovac, Karlovac10191981.
Dijačić, SonjaPD Dubovac, Karlovac16431987.
Diklić, ČedomirPD Zanatlija, Osijek14601985.
Diklić, Čedomir (2x)HPD Bršljan-Jankovac, Osijek17421988.
Diklić, MilanPD Gromovača, Otočac9841981.
Diklić, Milan (2x)PD Kamenjak, Rijeka16211986.
Dik, RužaHPD Bilogora, Bjelovar9001981.
Dilber, AlenTorpedo, Rijeka7581979.
Dimić, NikolaHPD Visočica, Gospić6911979.
Dimitrijević, DuškoPD Pobeda, Beograd, Srbija2291972.
Dimitrijević, MitraPD Pobeda, Beograd, Srbija2391972.
Dizdarević, ZlaticaPD Grafičar, Zagreb8031980.
Dmitrović, AcoPD HP i HT Sljeme, Zagreb15801986.
Dobnik, AnkaPD Muta, Slovenija16671987.
Dobnik, DamjanPD Muta, Slovenija16621987.
Dobnik, Emil (3x)PD Muta, Slovenija16661987.
Dobnik, Emil (4x)PD Muta, Slovenija18121988.
Dobnik, Emil (5x)PD Vuzenica, Slovenija18612009.
Dobnik, Emil (6x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija19852011.
Dobnik, Emil (7x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Dobnik, KarinPD Muta, Slovenija16611987.
Dobrenić, VišnjaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko7031979.
Dokić, ZoranPD Postojna, Slovenija15361986.
Dokl, BrankoPD Ptuj, Ptuj, Slovenija21582015.
Dolinar, BrankoPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija17231987.
Dolovski, TomoHPD Dugi vrh, Varaždin20232003.
Domanovac, AlenHPD Zagreb-Matica, Zagreb2001.
Domazet, MarijaHPD Željezničar, Zagreb17081987.
Domišljanović, DarkoHPD Gradina, Konjščina15031986.
Domišljanović, KarmelaHPD Gradina, Konjščina15021986.
Domitrović, DarkoHPD Vinica, Duga Resa18211988.
Domitrović, DragutinHPD Vinica, Duga Resa18191988.
Domitrović, MirjanaHPD Vinica, Duga Resa1988.
Domjan, DraženPD Strilež, Crikvenica2005.
Domjan, ĐurđaHPD Zagreb-Matica, Zagreb5661978.
Domjan, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb5671978.
Dömötörfy, DarkoHPD Japetić, Samobor2004.
Đorđević, BranislavPD Pobeda, Beograd, Srbija7291979.
Đorđević, TatjanaPD Pobeda, Beograd, Srbija7301979.
Došen, AntePD Dubovac, Karlovac7711980.
Dragišić, AndrijaHPD Željezničar, Zagreb13041983.
Dragišić, BožidarHPD Zagreb-Matica, Zagreb23132020.
Dragoja, AnteHPD Bitoraj, Zagreb18141988.
Dragojević, MarianaPD Grafičar, Zagreb22502018.
Dragojević, MarinkoPD Grafičar, Zagreb22492018.
Dragšić, AndrijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb14141985.
Drakulić, NebojšaHPD Mosor, Split2061972.
Dražul Kraljić, MirjanaPD Strilež, Crikvenica22712018.
Drobinc, BožidarPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija14731985.
Drobinc, EmerikPD TAM, Maribor, Slovenija14721985.
Drofenik, StankoPD Pristava, Pristava pri Mestinju, Slovenija21722015.
Drofenik, Stanko (2x)PD Pristava, Pristava pri Mestinju, Slovenija22762018.
Dubravica, MajaHPD Mosor, Split19612011.
Dubravica, MajaPD Paklenica, Zadar23692021.
Dubravica, NevenkaPD Paklenica, Zadar23092020.
Dubravica, ŽeljkoPD Paklenica, Zadar23102020.
Prikazano 100 od 2046 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Na korištenje podataka iz Registra primjenjuju se Opći uvjeti korištenja digitalne imovine HPS-a https://www.hps.hr/hps/opci-uvjeti/.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski save   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.