Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Brkljačić, JosipPD Željezničar, Gospić23842022.
Brkljačić, MarijaHPD Visočica, Gospić1891971.
Brkljačić, StjepanPD Željezničar, Gospić23832022.
Brkljačić, ŽeljkoPD Željezničar, Gospić23822022.
Brković, MilenkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb21532015.
Brnković, GabrijelaHPD Željezničar, Zagreb1301971.
Brodarec, DajanaHPD Sisak, Sisak17681988.
Brozović RobertPDS Velebit24352023.
Bruketa, DomagojPD Kamenjak, Rijeka16151986.
Bruketa, FranPD Kamenjak, Rijeka16141986.
Bruketa, FranjoRijeka501969.
Brumec, BorisHPD Zagreb-Matica, Zagreb5741978.
Brumec, Boris (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb5761978.
Brumnjak, MirjanaPD Snežnik, Ilirska Bistrica, Slovenija22852019.
Bubenik, DragoPD Končar, Zagreb721969.
Bubić-Filipi, LjubicaPD Vrapče, Zagreb19372010.
Bučić, RobertPD Kamenjak, Rijeka7311979.
Buden, NenadPD Končar, Zagreb12041983.
Budija, BrunoPD Paklenica, Zadar17221987.
Buha, SlavkoPD Kamenjak, Rijeka5621978.
Bujanović, DarkoPlješivica, Bihać, BiH8191980.
Bujanović, IvanaPlješivica, Bihać, BiH10821982.
Bujanović, ŽeljkaPlješivica, Bihać, BiH10831982.
Bukarica, PetarHPD Dinara, Knin14711985.
Bukovac, GoranPD Gromovača, Otočac23202020.
Bukovac, KaticaHPD Željezničar, Zagreb17351988.
Bukovac, MihoHPD Željezničar, Zagreb17371988.
Bukovac, MikoHPD Željezničar, Zagreb891970.
Buković, željkoPD HP i HT Sljeme, Zagreb10411981.
Bukvić, IgorHPD Strmac, Nova Gradiška21642015.
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica18712009.
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica23952022.
Bukvić, Josip (2x)HPD Bilo, Koprivnica19012009.
Buljan, BorisPD Svilaja, Sinj13061983.
Bumbak, GradimiraHPD Kamenar, Šibenik23652021.
Bumbak, JosipaHPD Kamenar, Šibenik23642021.
Bunić, TomislavPDS Velebit, Zagreb15081986.
Buntić, BrunoHPD Japetić, Samobor2771973.
Bürger, DragoPD Runolist, Sarajevo, BiH16881987.
Burić, ZvonimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb2831973.
Burudžija, GojkoŽeljezničar, Zenica, BiH8621980.
Burželić, TomislavHPD Strmac, Nova Gradiška9771981.
Buš, ArpadPD Bačka, Bačka Topola, Srbija13721985.
Bušljeta, JurePD Novi Zagreb, Zagreb13941985.
Bušljeta, Jure (2x)PD Novi Zagreb, Zagreb21852016.
Busovača, SeadPD Očnica, Zagreb15961986.
Butković, BožidarPD Kamenjak, Rijeka17531988.
Butković, GoranPD Dubovac, Karlovac13691985.
Butković, MirkoPD Dubovac, Karlovac13681985.
Cagarić, SašaPD Kamenjak, Rijeka18232007.
Čakarić, MarijaPD Borac, Travnik, BiH16921987.
Čala, AntePD Paklenica, Zadar16711987.
Ćaleta Prolić TonćaPDS Velebit24582024.
Čalić, AlisaPD Kamenjak, Rijeka18782009.
Camalović, ZvonimirHPD Bilogora, Bjelovar12631983.
Čambas, RajkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb941970.
Čanić, TomislavHPD Visočica, Gospić2981973.
Čanić, Tomislav (2x)HPD Visočica, Gospić7241979.
Čanić, Tomislav (3x)HPD Ivančica, Ivanec13471983.
Čanić, Tomislav (4x)HPD Ivančica, Ivanec17731988.
Čanić, Tomislav (5x)HPD Željezničar, Zagreb20362004.
Čaplar, AlanHPD Željezničar, Zagreb18692009.
Car, AndrijanaHPD Bedekovčina, Bedekovčina8461980.
Cargonja, BrankaPD Kamenjak, Rijeka11411983.
Cargonja, VesnaPD Kamenjak, Rijeka11441983.
Car, TomislavHPD Vihor, Zagreb14461985.
Čaušić, AntunZagreb141969.
Čauš, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1331971.
Čauš, OlgaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1321971.
Cazi, NadaHPD Runolist, Zagreb9111981.
Čeak, IvanZagreb361969.
Čeh, BrankoMaribor, Slovenija5841978.
Cekuš, GezaBačka, Srbija6291978.
Čengić, SelmoPD Bukovik, Sarajevo, BiH16131986.
Cerovac, VitoNije član PD12341983.
Cerovec, VišnjaHPD Gradina, Konjščina15011986.
Cerviček, RenataHPD Zagreb-Matica, Zagreb7261979.
Cerviček, Renata (5x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb14221985.
Cerviček, Tomislav (3x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb7281979.
Cerviček, Tomislav (6x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb14231985.
Cerviček, Vladimir (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb7271979.
Cerviček, Vladimir (4x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb14211985.
Češnaj, DejanPD Risnjak, Zagreb9191981.
Chmura, KrzyztofNije član PD, Poljska2005.
Čiković, ĐaniPD Opatija, Opatija8061980.
Cilenšek, BertaPD Zabukovica, Slovenija11791983.
Cilenšek, RadoPD Zabukovica, Slovenija11741983.
Cimerman, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb2041972.
Cindori, JasminaHPD Bilo, Koprivnica22272017.
Ćirak, MilanPD Paklenica, Zadar17641988.
Ćiravić-Maričić, MijojkaPD PTT Beograd, Srbija14781985.
Cirković, ŽivojinPD RIS, Zagreb11221983.
Cišper, GoranPD Psunj, Pakrac2001.
Čitari, ĐulaPD Paklenica, Zadar14831985.
Čitari, Đula (2x)Apatin, Srbija14841985.
Cocej, MilenaPD Celje, Slovenija11501983.
Cocej, SlavkoPD Celje, Slovenija11871983.
Cohar, BojanaNije član PD12331983.
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin18322008.
Colombo, RobertoNije član PD22302017.
Prikazano 100 od 2116 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Na korištenje podataka iz Registra primjenjuju se Opći uvjeti korištenja digitalne imovine HPS-a https://www.hps.hr/hps/opci-uvjeti/.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski save   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.