Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Bubić-Filipi, LjubicaPD Vrapče, Zagreb19372010.
Bučić, RobertPD Kamenjak, Rijeka7311979.
Buden, NenadPD Končar, Zagreb12041983.
Budija, BrunoPD Paklenica, Zadar17221987.
Buha, SlavkoPD Kamenjak, Rijeka5621978.
Bujanović, DarkoPlješivica, Bihać, BiH8191980.
Bujanović, IvanaPlješivica, Bihać, BiH10821982.
Bujanović, ŽeljkaPlješivica, Bihać, BiH10831982.
Bukarica, PetarHPD Dinara, Knin14711985.
Bukovac, GoranPD Gromovača, Otočac23202020.
Bukovac, KaticaHPD Željezničar, Zagreb17351988.
Bukovac, MihoHPD Željezničar, Zagreb17371988.
Bukovac, MikoHPD Željezničar, Zagreb891970.
Buković, željkoPD HP i HT Sljeme, Zagreb10411981.
Bukvić, IgorHPD Strmac, Nova Gradiška21642015.
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica18712009.
Bukvić, Josip (2x)HPD Bilo, Koprivnica19012009.
Buljan, BorisPD Svilaja, Sinj13061983.
Bunić, TomislavPDS Velebit, Zagreb15081986.
Buntić, BrunoHPD Japetić, Samobor2771973.
Bürger, DragoPD Runolist, Sarajevo, BiH16881987.
Burić, ZvonimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb2831973.
Burudžija, GojkoŽeljezničar, Zenica, BiH8621980.
Burželić, TomislavHPD Strmac, Nova Gradiška9771981.
Buš, ArpadPD Bačka, Bačka Topola, Srbija13721985.
Bušljeta, JurePD Novi Zagreb, Zagreb13941985.
Bušljeta, Jure (2x)PD Novi Zagreb, Zagreb21852016.
Busovača, SeadPD Očnica, Zagreb15961986.
Butković, BožidarPD Kamenjak, Rijeka17531988.
Butković, GoranPD Dubovac, Karlovac13691985.
Butković, MirkoPD Dubovac, Karlovac13681985.
Cagarić, SašaPD Kamenjak, Rijeka18232007.
Čakarić, MarijaPD Borac, Travnik, BiH16921987.
Čala, AntePD Paklenica, Zadar16711987.
Čalić, AlisaPD Kamenjak, Rijeka18782009.
Camalović, ZvonimirHPD Bilogora, Bjelovar12631983.
Čambas, RajkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb941970.
Čanić, TomislavHPD Visočica, Gospić2981973.
Čanić, Tomislav (2x)HPD Visočica, Gospić7241979.
Čanić, Tomislav (3x)HPD Ivančica, Ivanec13471983.
Čanić, Tomislav (4x)HPD Ivančica, Ivanec17731988.
Čanić, Tomislav (5x)HPD Željezničar, Zagreb20362004.
Čaplar, AlanHPD Željezničar, Zagreb18692009.
Car, AndrijanaHPD Bedekovčina, Bedekovčina8461980.
Cargonja, BrankaPD Kamenjak, Rijeka11411983.
Cargonja, VesnaPD Kamenjak, Rijeka11441983.
Car, TomislavHPD Vihor, Zagreb14461985.
Čaušić, AntunZagreb141969.
Čauš, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1331971.
Čauš, OlgaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1321971.
Cazi, NadaHPD Runolist, Zagreb9111981.
Čeak, IvanZagreb361969.
Čeh, BrankoMaribor, Slovenija5841978.
Cekuš, GezaBačka, Srbija6291978.
Čengić, SelmoPD Bukovik, Sarajevo, BiH16131986.
Cerovac, VitoNije član PD12341983.
Cerovec, VišnjaHPD Gradina, Konjščina15011986.
Cerviček, RenataHPD Zagreb-Matica, Zagreb7261979.
Cerviček, Renata (5x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb14221985.
Cerviček, Tomislav (3x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb7281979.
Cerviček, Tomislav (6x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb14231985.
Cerviček, Vladimir (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb7271979.
Cerviček, Vladimir (4x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb14211985.
Češnaj, DejanPD Risnjak, Zagreb9191981.
Chmura, KrzyztofNije član PD, Poljska2005.
Čiković, ĐaniPD Opatija, Opatija8061980.
Cilenšek, BertaPD Zabukovica, Slovenija11791983.
Cilenšek, RadoPD Zabukovica, Slovenija11741983.
Cimerman, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb2041972.
Cindori, JasminaHPD Bilo, Koprivnica22272017.
Ćirak, MilanPD Paklenica, Zadar17641988.
Ćiravić-Maričić, MijojkaPD PTT Beograd, Srbija14781985.
Cirković, ŽivojinPD RIS, Zagreb11221983.
Cišper, GoranPD Psunj, Pakrac2001.
Čitari, ĐulaPD Paklenica, Zadar14831985.
Čitari, Đula (2x)Apatin, Srbija14841985.
Cocej, MilenaPD Celje, Slovenija11501983.
Cocej, SlavkoPD Celje, Slovenija11871983.
Cohar, BojanaNije član PD12331983.
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin18322008.
Colombo, RobertoNije član PD22302017.
Čolsk, MilanPD Paklenica, Zadar16731987.
Conca, FabrizioNije član PD22332017.
Crepak, VladoHPD Vinica, Duga Resa12001983.
Crepić, StjepanPD INA-OKI, Zagreb9331981.
Crnić, BrankoHPD Sokolovac, Požega6711979.
Crnić, KrešoMedvedgrad, Zagreb8351980.
Cuculić, TomislavHPD Bijele stijene, Mrkopalj16491987.
Čuić, ĐokoPD Gromovača, Otočac9851981.
Čulig, DavorkaHPD Japetić, Samobor8491980.
Čulina, StjepanHPD Dinara, Knin14701985.
Culk, SilvaPD Zabukovica, Slovenija11611983.
Culk, SrećkoPD Zabukovica, Slovenija11571983.
Culk, Srećko (2x)PD Zabukovica, Slovenija11621983.
Čupić, BiserkaPD HP i HT Sljeme, Zagreb8731980.
Čupić, JosipPD Susedgrad, Podsused18362008.
Čupić, TomislavPD Susedgrad, Podsused7791980.
Ćurčić, ĐorđeJugodent, Novi Sad, Srbija10061981.
Čurilović, TatjnaHPD Vinica, Duga Resa18201988.
Curiš, BrankoHPD Gradina, Konjščina17191987.
Prikazano 100 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.