Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Atanasovski, SašaPD Aktivnatura, Zagreb23322020.
Augustin, DavorPD Zmajevac, Novska22732018.
Avdagić, ŽeljkoPDS Velebit, Zagreb22002016.
Babić, KatarinaPD RIS, Zagreb11241983.
Babić, LjubicaPD Medvednica, Zagreb9911981.
Babić, SlavkoPD RIS, Zagreb11201983.
Babić, TomslavHPD Platak, Rijeka6611979.
Bačić, MarijaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb16191986.
Bačić, Marija (2x)PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb16551987.
Bačić, ŽeljkoPD Risnjak, Zagreb9151981.
Badovinac, BorisHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko6961979.
Badovinac, NikolaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko6981979.
Badža, DanicaJavor, Beograd, Srbija2351972.
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb20152002.
Bakalar, GoranHPD Mosor, Split13181983.
Balaban, MiloradPlješivica, Bihać, BiH10791982.
Balaban, OlgaPlješivica, Bihać, BiH10771982.
Balaban, ZdravkoPlješivica, Bihać, BiH10811982.
Balašević, MarijaBačka, Srbija6361978.
Balen, KaticaHPD Željezničar, Zagreb9461981.
Prikazano 20 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.