Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Šamec, MiljenkoHPD Gorščica, Zagreb21552015.
Šantek, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb22802019.
Šantek, IvanPD Zlatar Bistrica17481988.
Sarčević, DragicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb12591983.
Šarić, EmaHPD Željezničar, Zagreb17071987.
Šarić Kekić, NatašaHPD Vihor, Zagreb22512018.
Šarić, MilePD HP i HT Sljeme, Zagreb8721980.
Šarić, VladimirPD Dubovac, Karlovac7721980.
Šarlija, ZlataHPD Zagreb-Matica, Zagreb6521978.
Šarlija, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb6511978.
Saša, VladimirPD Končar, Zagreb10541981.
Satmari, JozefBačka, Srbija6301978.
Savić, BožoPlješivica, Bihać, BiH10851982.
Savić, GoranČelik, Smederevo, Srbija13401983.
Savić, LjubicaČelik, Smederevo, Srbija13391983.
Schiavatto, MarioTorpedo, Rijeka1931972.
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb20042002.
Schweiser, FerdinandLjubljana matica, Ljubljana, Slovenija2621973.
Schweiser, Ferdinand (2x)Ljubljana matica, Ljubljana, Slovenija2811973.
Schweiser, Ferdinand (3x)Ljubljana matica, Ljubljana, Slovenija2821973.
Šćulac, BorislavNije član PD23452021.
Šćulac, EmaNije član PD23432021.
Šćulac, IrenaNije član PD23442021.
Šćulac, IvanNije član PD23412021.
Šćulac, ZvonimirNije član PD23422021.
Sedić, TarikHPD Zagreb-Matica, Zagreb22422018.
Sedmak, MajaPD Susedgrad, Podsused7761980.
Sedmak, MarkoPD Susedgrad, Podsused18372008.
Sedmak, NikolaPD Susedgrad, Podsused18352008.
Sedmak, VladoPD Susedgrad, Podsused7741980.
Šehić, MehmedSarajevo, BiH351969.
Seitz, KarloPD Naftaplin, Zagreb18542009.
Seitz, Karlo (2x)PD Naftaplin, Zagreb19092010.
Sekula, DavorHPD Visočica, Gospić9581981.
Selan, AntonPD Kočevje, Kočevje, Slovenija18862009.
Selanec, MarkoPD Kalnik, Križevci22702018.
Selaunich, BiserkaPD Transverzalac, Rijeka18922009.
Selimagić, SabahudinBukovik, Sarajevo, BiH10131981.
Šeovac, NedeljkoPD Željezničar, Kraljevo, Srbija12471983.
Šesek, BojanŠkofja Loka, Slovenija5971978.
Šešok, DušanPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija22372017.
Šestak, MilanPD HP i HT Sljeme, Zagreb14921985.
Šestak-Smaić, DražicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb14181985.
Šetina, AlenkaŠpik, Ljubljana, Slovenija13281983.
Šetin, DamirHPD Japetić, Samobor1091970.
Šević, MirkoTreskavica, Sarajevo, BiH10121981.
Siber, AndrijaPD Ravna gora, Varaždin811970.
Sigurnjak, MandicaPK Split, Split15891986.
Šihard, SonjaHPD Zagreb-Matica, Zagreb2561973.
Šijački, MaranHajduk, Kula, Srbija9661981.
Šijački, NestorHajduk, Kula, Srbija9651981.
Šimenc, BorisPD Ravna gora, Varaždin3081973.
Šimetić, ImroBačka, Srbija6331978.
Šimičić, MatoHPD Zagreb-Matica, Zagreb19332010.
Šimić, MarkoPlješivica, Bihać, BiH8181980.
Simonetti, PetarKonjuh, Tuzla, BiH1051970.
Sinđelić, ĐorđeHPD Vihor, Zagreb151969.
Šiprak, MiroHPD Zanatlija, Zagreb21662015.
Širola, JasnaPD Kamenjak, Rijeka17551988.
Sirotić, ZoricaHPD Željezničar, Zagreb9231981.
Šišeta, MirjanaPD Nikola Tesla, Zagreb16581987.
Šivak, MarioHPD Kapela, Zagreb22202017.
Skarjak, IrenaPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12401983.
Škedl, DušanPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija15591986.
Škedl, MartaPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija15581986.
Skender, TomislavPD Višnjevica, Ravna Gora15551986.
Škoda, BrankoHPD Pliva, Zagreb13141983.
Skok, MetkaPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12411983.
Skoković, ZvonimirBjelašnica, Sarajevo, BiH1941972.
Škoti, BorisZadar371969.
Škoti, BrankoPD Paklenica, Zadar1551971.
Škoti, Branko (2x)PD Paklenica, Zadar17621988.
Skovinac, JosipHPD Bršljan-Jankovac, Osijek14261985.
Škrbina, MarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb19662011.
Skubic, RadovanPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12451983.
Slamenik, HermanPD Zavižan, Senj16511987.
Slamenik, Herman (2x)PD Zavižan, Senj18272008.
Slamenik, Herman (3x)PD Zavižan, Senj18292008.
Smaić, BerislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb2171972.
Smaić, DraženHPD Zagreb-Matica, Zagreb2181972.
Šmalcelj, BogoPD Željezničar, Ljubljana, Slovenija17941988.
Smirnjak, SandraPD RIS, Zagreb11181983.
Smirnjak, SilvioPD RIS, Zagreb11171983.
Smojver, VladoPD Medvednica, Zagreb15231986.
Smokvina, LucijanPD Ravna gora, Varaždin7211979.
Smolar, MaksPD ZZV Celje, Celje, Slovenija21982016.
Smolčec, LjerkaPD INA Bjelolasica, Zagreb2011.
Smolčec, MladenPD INA Bjelolasica, Zagreb2011.
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb10661981.
Smrečnik, ErikaPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12421983.
Sobodić, TomislavHPD Orahovica, Orahovica6831979.
Sobodić, ZlatkoHPD Orahovica, Orahovica6821979.
Sobol, AlenkaPD Kamenjak, Rijeka12091983.
Sobol, ZoranPD Kamenjak, Rijeka12611983.
Sofronić, VladicaHajduk, Kula, Srbija9671981.
Šoić, NevenkaPDS Velebit, Zagreb14201985.
Šojat, MarinaPD Dubovac, Karlovac14101985.
Soldo, IvicaPD Paklenica, Zadar11391983.
Šolić, FranjoPD Kamenjak, Rijeka9751981.
Šolić, NedaPD Kamenjak, Rijeka9741981.
Prikazano 100 od 2026 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.