Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Roček, JosipPD Zanatlija, Osijek5631978.
Roček, ŽarkoPD Psunj, Pakrac19642011.
Roce, MarinelaPDS Velebit, Zagreb11311983.
Ročenović, JelicaHPD Bitoraj, Zagreb8371980.
Rogina, DavorHPD Kunagora, Pregrada22612018.
Rogin, IvanPD Kalnik, Križevci81969.
Rogoznica, MarkoPD Paklenica, Zadar23082020.
Rončević, MajdaPD Zanatlija, Osijek24042022.
Rončević, MelitaPD HP i HT Sljeme, Zagreb14861985.
Rosić, MiljenkoHPD Strmac, Nova Gradiška9761981.
Roth, ValentinPD Psunj, Pakrac8571980.
Roth, Valentin (2x)PD Psunj, Pakrac10211981.
Rožič, MirkoŠpik, Ljubljana, Slovenija13261983.
Rozman, RomanŠkofja Loka, Slovenija2961973.
Rubčić, MilanPd Energoinvest, Sarajevo, BiH16301987.
Rubeša, RadenkoPD Opatija, Opatija8101980.
Rudenjak, IvoHPD Platak, Rijeka12651983.
Rukavina, AnđelaHPD Visočica, Gospić16701987.
Rukavina, AnteHPD Visočica, Gospić481969.
Rukavina, Ante (10x)HPD Visočica, Gospić18011988.
Rukavina, Ante (2x)HPD Visočica, Gospić2131972.
Rukavina, Ante (3x)HPD Visočica, Gospić5691978.
Rukavina, Ante (4x)HPD Visočica, Gospić13191983.
Rukavina, Ante (5x)HPD Visočica, Gospić8541980.
Rukavina, Ante (6x)HPD Visočica, Gospić8551980.
Rukavina, Ante (7x)HPD Visočica, Gospić16681987.
Rukavina, Ante (8x)HPD Visočica, Gospić16691987.
Rukavina, Ante (9x)HPD Visočica, Gospić18001988.
Rukavina, AntonijaHPD Visočica, Gospić8561980.
Rukavina, DaneHPD Visočica, Gospić1861971.
Rukavina, DragicaHPD Lipa, Sesvete1271971.
Rukavina, JerkoHPD Visočica, Gospić1851971.
Rukavina, JosipHPD Lipa, Sesvete1281971.
Rukavina, MilePD Medvednica, Zagreb12881983.
Rukavina, Mile (2x)PD Medvednica, Zagreb15281986.
Rukavina, Mile (3x)PD Medvednica, Zagreb16751987.
Rukavina, NikolaHPD Visočica, Gospić12831983.
Rukavina, PavaoHPD Visočica, Gospić491969.
Rukavina, Pavao (2x)HPD Visočica, Gospić2491972.
Rukavina, Pavao (3x)HPD Visočica, Gospić8211980.
Rukavina, Pavao (4x)HPD Visočica, Gospić18101988.
Rukavina, Pavao (5x)HPD Visočica, Gospić18111988.
Rukavina, TomislavHPD Visočica, Gospić8131980.
Rumika, DarkoPD INA-OKI, Zagreb13921985.
Rumika, MiroslavaPD INA-OKI, Zagreb13911985.
Rupnik, IvanPD Vuzenica, Muta , Slovenija11481983.
Rupnik, Ivan (2x)PD Vuzenica, Muta, Slovenija16631987.
Rupnik, JanezPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija8821980.
Rupnik, Janez (2x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Rupnik, Janez (3x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija19872011.
Sablek, KrešimirHPD Sokolovac, Požega6541979.
Sadaić, IvanPD Plavinka, Zabok17031987.
Safundžić, StjepanPD Dilj gora, Slavonski Brod9681981.
Šagovac, RudolfHPD Zagreb-Matica, Zagreb13521983.
Sahar, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1381971.
Sajc, DragutinHPD Mosor, Split6801979.
Sajc, TerezijaHPD Mosor, Split6811979.
Sajko, BrankoMedvednica, Zagreb6131978.
Sajko, DarkoPK Ivanec, Ivanec23572021.
Sajko, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb1471971.
Šajn, BoženaHPD Zanatlija, Zagreb661969.
Saka, DžemilaPD Reley, Sarajevo, BiH14441985.
Šakić, SlavkoPD Medvednica, Zagreb14361985.
Sakoman, JosipHPD Željezničar, Zagreb15571986.
Sakoman, SinišaHPD Željezničar, Zagreb15561986.
Salaj, TomislavPD Kalnik, Križevci101969.
Šalić, AntoHPD Bilogora, Bjelovar8941981.
Šamec, MiljenkoHPD Gorščica, Zagreb21552015.
Šantek, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb22802019.
Šantek, IvanPD Zlatar Bistrica17481988.
Sarčević, DragicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb12591983.
Šarić, EmaHPD Željezničar, Zagreb17071987.
Šarić Kekić, NatašaHPD Vihor, Zagreb22512018.
Šarić, MilePD HP i HT Sljeme, Zagreb8721980.
Šarić, VladimirPD Dubovac, Karlovac7721980.
Šarlija, ZlataHPD Zagreb-Matica, Zagreb6521978.
Šarlija, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb6511978.
Saša, VladimirPD Končar, Zagreb10541981.
Satmari, JozefBačka, Srbija6301978.
Savić, BožoPlješivica, Bihać, BiH10851982.
Savić, GoranČelik, Smederevo, Srbija13401983.
Savić, LjubicaČelik, Smederevo, Srbija13391983.
Schiavatto, MarioTorpedo, Rijeka1931972.
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb20042002.
Schweiser, FerdinandLjubljana matica, Ljubljana, Slovenija2621973.
Schweiser, Ferdinand (2x)Ljubljana matica, Ljubljana, Slovenija2811973.
Schweiser, Ferdinand (3x)Ljubljana matica, Ljubljana, Slovenija2821973.
Šćulac, BorislavNije član PD23452021.
Šćulac, EmaNije član PD23432021.
Šćulac, IrenaNije član PD23442021.
Šćulac, IvanNije član PD23412021.
Šćulac, ZvonimirNije član PD23422021.
Sedić, TarikHPD Zagreb-Matica, Zagreb22422018.
Sedmak, MajaPD Susedgrad, Podsused7761980.
Sedmak, MarkoPD Susedgrad, Podsused18372008.
Sedmak, NikolaPD Susedgrad, Podsused18352008.
Sedmak, VladoPD Susedgrad, Podsused7741980.
Šehić, MehmedSarajevo, BiH351969.
Seitz, KarloPD Naftaplin, Zagreb18542009.
Seitz, Karlo (2x)PD Naftaplin, Zagreb19092010.
Prikazano 100 od 2115 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Na korištenje podataka iz Registra primjenjuju se Opći uvjeti korištenja digitalne imovine HPS-a https://www.hps.hr/hps/opci-uvjeti/.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski save   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.