Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Delač, IvankaPD Kamenjak, Rijeka7461979.
Delać, JadrankoPD Kamenjak, Rijeka17331988.
Delač, JosipPD Kamenjak, Rijeka7471979.
Delak, TonePD Žalec, Slovenija11531983.
Delić, IvicaPD Grafičar, Zagreb17861988.
Delonga, ZlatkoPD Ravna gora, Varaždin3071973.
Denich, MartinHPD Željezničar, Zagreb1531971.
Dernovšek, TeaPD Trbovlje, Trbovlje, Slovenija21672015.
Devčić, AntePD Zavižan, Senj14341985.
Devčić, MarijanaPD Gromovača, Otočac23212020.
Dežman, KarmenPD Radovljica, Radovljica, Slovenija21622015.
Dežman, MatjažPD Radovljica, Radovljica, Slovenija21632015.
Dičko, AlbinPD Dubovac, Karlovac14971985.
Digiovanni, GlovanniTrst, Italija17921988.
Dijačić, MilanPD Dubovac, Karlovac10201981.
Dijačić, MladenPD Dubovac, Karlovac10181981.
Dijačić, Mladen (2x)PD Dubovac, Karlovac16441987.
Dijačić, NadaPD Dubovac, Karlovac10191981.
Dijačić, SonjaPD Dubovac, Karlovac16431987.
Diklić, ČedomirPD Zanatlija, Osijek14601985.
Prikazano 20 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.