Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Pošta, TomislavPD HP i HT Sljeme, Zagreb14771985.
Potnik, VeraPD Zabukovica, Slovenija11561983.
Požgajčić, TomislavPD INA-Inženjering, Zagreb11161983.
Poznanović, MilanHPD Zagreb-Matica, Zagreb1341971.
Prašnički, JosipHPD Ivančica, Ivanec7121979.
Prebježić, LjubicaHPD Željezničar, Zagreb17051987.
Prebježić, Ljubica (2x)HPD Željezničar, Zagreb17061987.
Premer, AntunHPD Zagreb-Matica, Zagreb10861982.
Prenik, ZoraPD Zabukovica, Slovenija11751983.
Preprotić, StjepanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko2701973.
Priljeva, ĐuroPD Gavrilović, Petrinja17821988.
Primožić, SinišaPD Paklenica, Zadar10501981.
Prinčič, DarioPD Črnuče, Ljubljana, SLO23732021.
Prodanović, OgnjenHPD Zagreb-Matica, Zagreb6111978.
Prohaska, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb731969.
Protić, TihomirPD Pobeda, Beograd, Srbija2311972.
Prpić, BranimirHPD Visočica, Gospić7891980.
Prusac, ZlatanPD Dubovac, Karlovac14291985.
Prusina, DarkoPD Zanatlija, Osijek19491990.
Prusina, DarkoPD Zanatlija, Osijek23332021.
Prusina, Darko (10x)PD Zanatlija, Osijek17962006.
Prusina, Darko (11x)PD Zanatlija, Osijek18062006.
Prusina, Darko (12x)PD Zanatlija, Osijek18182007.
Prusina, Darko (13x)PD Zanatlija, Osijek18252007.
Prusina, Darko (14x)PD Zanatlija, Osijek18342008.
Prusina, Darko (15x)PD Zanatlija, Osijek18702009.
Prusina, Darko (16x)PD Zanatlija, Osijek18742009.
Prusina, Darko (17x)PD Zanatlija, Osijek19102010.
Prusina, Darko (18x)PD Zanatlija, Osijek19602011.
Prusina, Darko (19x)PD Zanatlija, Osijek20002012.
Prusina, Darko (20x)PD Zanatlija, Osijek20882013.
Prusina, Darko (21x)PD Zanatlija, Osijek22112017.
Prusina, Darko (2x)PD Zanatlija, Osijek17502001.
Prusina, Darko (3x)PD Zanatlija, Osijek20022001.
Prusina, Darko (4x)PD Zanatlija, Osijek20012002.
Prusina, Darko (5x)PD Zanatlija, Osijek20242003.
Prusina, Darko (6x)PD Zanatlija, Osijek20382004.
Prusina, Darko (7x)PD Zanatlija, Osijek20452004.
Prusina, Darko (8x)PD Zanatlija, Osijek17752005.
Prusina, Darko (9x)PD Zanatlija, Osijek17892005.
Prus, IvanaHPD Vinica, Duga Resa18161988.
Pučar, IrenaHPD Željezničar, Zagreb13611983.
Pucek, BorisHPD Bršljan-Jankovac, Osijek17431988.
Pucek, JosipHPD Bršljan-Jankovac, Osijek14251985.
Pucek, MilanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek14271985.
Pucek, Milan (2x)HPD Bršljan-Jankovac, Osijek17411988.
Pucek, MirjanaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek17441988.
Pucek, MirtaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek17401988.
Puđa, GoranHPD Zanatlija, Zagreb18412008.
Puharić, BrunoPD Paklenica, Zadar3061973.
Pulig, DraženHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko18962009.
Puškadisa, FranjoHPD Bilogora, Bjelovar8971981.
Puškar, VilimPDS Velebit, Zagreb8141980.
Putar, JurajHPD Ivančica, Ivanec7151979.
Putra, BožidarPD Risnjak, Zagreb14371985.
Puzigaća, ŽarkoPD Kamenjak, Rijeka6381978.
Rački, AntunPD Zanatlija, Osijek20032002.
Radej, RujanaHPD Željezničar, Zagreb991970.
Radić, BiljanaPD Zanatlija, Osijek2007.
Radičević, NenadPD PTT, Beograd, Srbija22862019.
Radić, PavleHPD Zagreb-Matica, Zagreb2891973.
Radić, VedranHPD Gorščica, Zagreb23192020.
Radmilović, DavidPD Paklenica, Zadar1981972.
Radojev, ZoricaKonjuh, Tuzla, BiH1061970.
Radovanović, NevenkaHPD Željezničar, Zagreb13411983.
Radović, Jelena21 maj, Beograd, Srbija2371972.
Radović, Miladin Buda21 maj, Beograd, Srbija2381972.
Raguž, KrešimirHPD Sokolovac, Požega4471976.
Raiter-Žafaranić, ZdenkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb16021986.
Rajevski, VladimirPD Svilaja, Sinj13081983.
Rajh, AndrejPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15661986.
Rajh, FranciPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15671986.
Rakić, VesnaPD Kamenjak, Rijeka6391978.
Ramšak, JožePD Zabukovica, Slovenija11671983.
Ramšak, KatarinaPD Zabukovica, Slovenija11721983.
Randl, MetkaPD Zabukovica, Slovenija11651983.
Rapaić, NedeljkoPD Plitvice, Plitvička jezera14911985.
Raškaj, DarkoHPD Bedekovčina, Bedekovčina8441980.
Rauš, ĐuroHPD Visočica, Gospić7881980.
Ravnikar, DarkoŠkofja Loka, Slovenija2951973.
Razić, MuhamedPD Grafičar, Zagreb16221986.
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor20492004.
Rednak, MarijanPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12461983.
Rek, ŠašaPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15681986.
Relić NevenBilogora24292023.
Relković, BrankoPD Dr Maks Plotnikov, Samobor10521981.
Repač, DianaPD Medvednica, Zagreb15251986.
Repać, MarijaPD Medvednica, Zagreb15271986.
Rešetić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb14081985.
Rešetić, Ivan (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb16171986.
Rešetić, MarijanPD Risnjak, Zagreb9161981.
Retko, IrenaPD Ljubno ob Savinji, Ljubno, Slovenija21962016.
Ribarić, BorisPD IMP Ljubljana, Ljubljana, Slovenija16041986.
Ribar, IvanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko191969.
Ribar, NenadPD Končar, Zagreb13431983.
Ričković, FranjoPD Nikola Tesla, Zagreb16561987.
Ričković, Franjo (2x)PD Nikola Tesla, Zagreb2001.
Rihtarić, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin20192002.
Ringel, MladenHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko2661973.
Ristić, BalgojePD Paklenica, Zadar311969.
Prikazano 100 od 2115 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Na korištenje podataka iz Registra primjenjuju se Opći uvjeti korištenja digitalne imovine HPS-a https://www.hps.hr/hps/opci-uvjeti/.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski save   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.