Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Radović, Jelena21 maj, Beograd, Srbija2371972.
Radović, Miladin Buda21 maj, Beograd, Srbija2381972.
Raguž, KrešimirHPD Sokolovac, Požega4471976.
Raiter-Žafaranić, ZdenkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb16021986.
Rajevski, VladimirPD Svilaja, Sinj13081983.
Rajh, AndrejPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15661986.
Rajh, FranciPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15671986.
Rakić, VesnaPD Kamenjak, Rijeka6391978.
Ramšak, JožePD Zabukovica, Slovenija11671983.
Ramšak, KatarinaPD Zabukovica, Slovenija11721983.
Randl, MetkaPD Zabukovica, Slovenija11651983.
Rapaić, NedeljkoPD Plitvice, Plitvička jezera14911985.
Raškaj, DarkoHPD Bedekovčina, Bedekovčina8441980.
Rauš, ĐuroHPD Visočica, Gospić7881980.
Ravnikar, DarkoŠkofja Loka, Slovenija2951973.
Razić, MuhamedPD Grafičar, Zagreb16221986.
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor20492004.
Rednak, MarijanPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12461983.
Rek, ŠašaPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15681986.
Relković, BrankoPD Dr Maks Plotnikov, Samobor10521981.
Repač, DianaPD Medvednica, Zagreb15251986.
Repać, MarijaPD Medvednica, Zagreb15271986.
Rešetić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb14081985.
Rešetić, Ivan (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb16171986.
Rešetić, MarijanPD Risnjak, Zagreb9161981.
Retko, IrenaPD Ljubno ob Savinji, Ljubno, Slovenija21962016.
Ribarić, BorisPD IMP Ljubljana, Ljubljana, Slovenija16041986.
Ribar, IvanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko191969.
Ribar, NenadPD Končar, Zagreb13431983.
Ričković, FranjoPD Nikola Tesla, Zagreb16561987.
Ričković, Franjo (2x)PD Nikola Tesla, Zagreb2001.
Rihtarić, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin20192002.
Ringel, MladenHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko2661973.
Ristić, BalgojePD Paklenica, Zadar311969.
Roček, JosipPD Zanatlija, Osijek5631978.
Roček, ŽarkoPD Psunj, Pakrac19642011.
Roce, MarinelaPDS Velebit, Zagreb11311983.
Ročenović, JelicaHPD Bitoraj, Zagreb8371980.
Rogina, DavorHPD Kunagora, Pregrada22612018.
Rogin, IvanPD Kalnik, Križevci81969.
Rogoznica, MarkoPD Paklenica, Zadar23082020.
Rončević, MelitaPD HP i HT Sljeme, Zagreb14861985.
Rosić, MiljenkoHPD Strmac, Nova Gradiška9761981.
Roth, ValentinPD Psunj, Pakrac8571980.
Roth, Valentin (2x)PD Psunj, Pakrac10211981.
Rožič, MirkoŠpik, Ljubljana, Slovenija13261983.
Rozman, RomanŠkofja Loka, Slovenija2961973.
Rubčić, MilanPd Energoinvest, Sarajevo, BiH16301987.
Rubeša, RadenkoPD Opatija, Opatija8101980.
Rudenjak, IvoHPD Platak, Rijeka12651983.
Rukavina, AnđelaHPD Visočica, Gospić16701987.
Rukavina, AnteHPD Visočica, Gospić481969.
Rukavina, Ante (10x)HPD Visočica, Gospić18011988.
Rukavina, Ante (2x)HPD Visočica, Gospić2131972.
Rukavina, Ante (3x)HPD Visočica, Gospić5691978.
Rukavina, Ante (4x)HPD Visočica, Gospić13191983.
Rukavina, Ante (5x)HPD Visočica, Gospić8541980.
Rukavina, Ante (6x)HPD Visočica, Gospić8551980.
Rukavina, Ante (7x)HPD Visočica, Gospić16681987.
Rukavina, Ante (8x)HPD Visočica, Gospić16691987.
Rukavina, Ante (9x)HPD Visočica, Gospić18001988.
Rukavina, AntonijaHPD Visočica, Gospić8561980.
Rukavina, DaneHPD Visočica, Gospić1861971.
Rukavina, DragicaHPD Lipa, Sesvete1271971.
Rukavina, JerkoHPD Visočica, Gospić1851971.
Rukavina, JosipHPD Lipa, Sesvete1281971.
Rukavina, MilePD Medvednica, Zagreb12881983.
Rukavina, Mile (2x)PD Medvednica, Zagreb15281986.
Rukavina, Mile (3x)PD Medvednica, Zagreb16751987.
Rukavina, NikolaHPD Visočica, Gospić12831983.
Rukavina, PavaoHPD Visočica, Gospić491969.
Rukavina, Pavao (2x)HPD Visočica, Gospić2491972.
Rukavina, Pavao (3x)HPD Visočica, Gospić8211980.
Rukavina, Pavao (4x)HPD Visočica, Gospić18101988.
Rukavina, Pavao (5x)HPD Visočica, Gospić18111988.
Rukavina, TomislavHPD Visočica, Gospić8131980.
Rumika, DarkoPD INA-OKI, Zagreb13921985.
Rumika, MiroslavaPD INA-OKI, Zagreb13911985.
Rupnik, IvanPD Vuzenica, Muta , Slovenija11481983.
Rupnik, Ivan (2x)PD Vuzenica, Muta, Slovenija16631987.
Rupnik, JanezPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija8821980.
Rupnik, Janez (2x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Rupnik, Janez (3x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija19872011.
Sablek, KrešimirHPD Sokolovac, Požega6541979.
Sadaić, IvanPD Plavinka, Zabok17031987.
Safundžić, StjepanPD Dilj gora, Slavonski Brod9681981.
Šagovac, RudolfHPD Zagreb-Matica, Zagreb13521983.
Sahar, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1381971.
Sajc, DragutinHPD Mosor, Split6801979.
Sajc, TerezijaHPD Mosor, Split6811979.
Sajko, BrankoMedvednica, Zagreb6131978.
Sajko, DarkoPK Ivanec, Ivanec23572021.
Sajko, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb1471971.
Šajn, BoženaHPD Zanatlija, Zagreb661969.
Saka, DžemilaPD Reley, Sarajevo, BiH14441985.
Šakić, SlavkoPD Medvednica, Zagreb14361985.
Sakoman, JosipHPD Željezničar, Zagreb15571986.
Sakoman, SinišaHPD Željezničar, Zagreb15561986.
Salaj, TomislavPD Kalnik, Križevci101969.
Šalić, AntoHPD Bilogora, Bjelovar8941981.
Prikazano 100 od 2026 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.