Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Ravnikar, DarkoŠkofja Loka, Slovenija2951973.
Razić, MuhamedPD Grafičar, Zagreb16221986.
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor20492004.
Rednak, MarijanPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12461983.
Rek, ŠašaPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15681986.
Relković, BrankoPD Dr Maks Plotnikov, Samobor10521981.
Repač, DianaPD Medvednica, Zagreb15251986.
Repać, MarijaPD Medvednica, Zagreb15271986.
Rešetić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb14081985.
Rešetić, Ivan (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb16171986.
Rešetić, MarijanPD Risnjak, Zagreb9161981.
Retko, IrenaPD Ljubno ob Savinji, Ljubno, Slovenija21962016.
Ribarić, BorisPD IMP Ljubljana, Ljubljana, Slovenija16041986.
Ribar, IvanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko191969.
Ribar, NenadPD Končar, Zagreb13431983.
Ričković, FranjoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb16561987.
Ričković, Franjo (2x)PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb2001.
Rihtarić, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin20192002.
Ringel, MladenHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko2661973.
Ristić, BalgojePD Paklenica, Zadar311969.
Roček, JosipPD Zanatlija, Osijek5631978.
Roček, ŽarkoPD Psunj, Pakrac19642011.
Roce, MarinelaPDS Velebit, Zagreb11311983.
Ročenović, JelicaHPD Bitoraj, Zagreb8371980.
Rogina, DavorHPD Kunagora, Pregrada22612018.
Rogin, IvanPD Kalnik, Križevci81969.
Rogoznica, MarkoPD Paklenica, Zadar23082020.
Rončević, MelitaPD HP i HT Sljeme, Zagreb14861985.
Rosić, MiljenkoHPD Strmac, Nova Gradiška9761981.
Roth, ValentinPD Psunj, Pakrac8571980.
Roth, Valentin (2x)PD Psunj, Pakrac10211981.
Rožič, MirkoŠpik, Ljubljana, Slovenija13261983.
Rozman, RomanŠkofja Loka, Slovenija2961973.
Rubčić, MilanPd Energoinvest, Sarajevo, BiH16301987.
Rubeša, RadenkoPD Opatija, Opatija8101980.
Rudenjak, IvoHPD Platak, Rijeka12651983.
Rukavina, AnđelaHPD Visočica, Gospić16701987.
Rukavina, AnteHPD Visočica, Gospić481969.
Rukavina, Ante (10x)HPD Visočica, Gospić18011988.
Rukavina, Ante (2x)HPD Visočica, Gospić2131972.
Rukavina, Ante (3x)HPD Visočica, Gospić5691978.
Rukavina, Ante (4x)HPD Visočica, Gospić13191983.
Rukavina, Ante (5x)HPD Visočica, Gospić8541980.
Rukavina, Ante (6x)HPD Visočica, Gospić8551980.
Rukavina, Ante (7x)HPD Visočica, Gospić16681987.
Rukavina, Ante (8x)HPD Visočica, Gospić16691987.
Rukavina, Ante (9x)HPD Visočica, Gospić18001988.
Rukavina, AntonijaHPD Visočica, Gospić8561980.
Rukavina, DaneHPD Visočica, Gospić1861971.
Rukavina, DragicaHPD Lipa, Sesvete1271971.
Rukavina, JerkoHPD Visočica, Gospić1851971.
Rukavina, JosipHPD Lipa, Sesvete1281971.
Rukavina, MilePD Medvednica, Zagreb12881983.
Rukavina, Mile (2x)PD Medvednica, Zagreb15281986.
Rukavina, Mile (3x)PD Medvednica, Zagreb16751987.
Rukavina, NikolaHPD Visočica, Gospić12831983.
Rukavina, PavaoHPD Visočica, Gospić491969.
Rukavina, Pavao (2x)HPD Visočica, Gospić2491972.
Rukavina, Pavao (3x)HPD Visočica, Gospić8211980.
Rukavina, Pavao (4x)HPD Visočica, Gospić18101988.
Rukavina, Pavao (5x)HPD Visočica, Gospić18111988.
Rukavina, TomislavHPD Visočica, Gospić8131980.
Rumika, DarkoPD INA-OKI, Zagreb13921985.
Rumika, MiroslavaPD INA-OKI, Zagreb13911985.
Rupnik, IvanPD Vuzenica, Muta , Slovenija11481983.
Rupnik, Ivan (2x)PD Vuzenica, Muta, Slovenija16631987.
Rupnik, JanezPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija8821980.
Rupnik, Janez (2x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Rupnik, Janez (3x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija19872011.
Sablek, KrešimirHPD Sokolovac, Požega6541979.
Sadaić, IvanPD Plavinka, Zabok17031987.
Safundžić, StjepanPD Dilj gora, Slavonski Brod9681981.
Šagovac, RudolfHPD Zagreb-Matica, Zagreb13521983.
Sahar, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1381971.
Sajc, DragutinHPD Mosor, Split6801979.
Sajc, TerezijaHPD Mosor, Split6811979.
Sajko, BrankoMedvednica, Zagreb6131978.
Sajko, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb1471971.
Šajn, BoženaHPD Zanatlija, Zagreb661969.
Saka, DžemilaPD Reley, Sarajevo, BiH14441985.
Šakić, SlavkoPD Medvednica, Zagreb14361985.
Sakoman, JosipHPD Željezničar, Zagreb15571986.
Sakoman, SinišaHPD Željezničar, Zagreb15561986.
Salaj, TomislavPD Kalnik, Križevci101969.
Šalić, AntoHPD Bilogora, Bjelovar8941981.
Šamec, MiljenkoHPD Gorščica, Zagreb21552015.
Šantek, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb22802019.
Šantek, IvanPD Zlatar Bistrica17481988.
Sarčević, DragicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb12591983.
Šarić, EmaHPD Željezničar, Zagreb17071987.
Šarić Kekić, NatašaHPD Vihor, Zagreb22512018.
Šarić, MilePD HP i HT Sljeme, Zagreb8721980.
Šarić, VladimirPD Dubovac, Karlovac7721980.
Šarlija, ZlataHPD Zagreb-Matica, Zagreb6521978.
Šarlija, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb6511978.
Saša, VladimirPD Končar, Zagreb10541981.
Satmari, JozefBačka, Srbija6301978.
Savić, BožoPlješivica, Bihać, BiH10851982.
Savić, GoranČelik, Smederevo, Srbija13401983.
Savić, LjubicaČelik, Smederevo, Srbija13391983.
Prikazano 100 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.