Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Pavlič, ArnoldPD Celje, Slovenija11511983.
Pavlić, MladenHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko161969.
Pavlič, MojcaPD Željezničar, Celje, Slovenija12511983.
Pavlić, StjepanPD HP i HT Sljeme, Zagreb7521979.
Pavlić, Stjepan (2x)PD HP i HT Sljeme, Zagreb8701980.
Pavlin, DomagojHPD Željezničar, Zagreb12051983.
Pavlin, MislavHPD Željezničar, Zagreb12071983.
Pavlin, TomislavHPD Željezničar, Zagreb12061983.
Pavlović, DušanPD Pobeda, Pančevo, Srbija13791985.
Pavlović, LjerkaPD Novi Zagreb, Zagreb16271986.
Pavlović, MarijanPD Psunj, Pakrac9301981.
Pavlović, MilanHPD Ivančica, Ivanec13781985.
Pavlović, NikolaPD Krndija, Našice1121970.
Pavšić, EdoHPD Zanatlija, Zagreb571969.
Pavšić, Edo (2x)HPD Zanatlija, Zagreb2251972.
Pavšić, VeraHPD Zanatlija, Zagreb581969.
Pečenić, MarijaPD HP i HT Sljeme, Zagreb10401981.
Pečina, JosipHPD Bilogora, Bjelovar8931981.
Pederin, IvanPD Paklenica, Zadar2581973.
Pejša, JosipHPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac2005.
Perica, DraženHPD Lipa, Sesvete11991983.
Perica, JadrankaPD HP i HT Sljeme, Zagreb10431981.
Perić, DragicaHPD HP i HT Učka, Rijeka22822019.
Perić, ĐuroZagreb321969.
Perić, MatijaHPD HP i HT Učka, Rijeka22832019.
Perić, ZelikoPD INA-OKI, Zagreb13901985.
Perišić, MirjanaPlješivica, Bihać, BiH10761982.
Perišić, ZlatkoPlješivica, Bihać, BiH10841982.
Perkov, MatejHPD Kapela, Zagreb22262017.
Pernar, IvanPD Dubovac, Karlovac14881985.
Pernar, MilanPD HP i HT Sljeme, Zagreb13881985.
Pernar, Milan (2x)PD HP i HT Sljeme, Zagreb14871985.
Pernek, Stijepan (2x)HPD Željezničar, Zagreb9541981.
Pernek, StjepanPD Medvednica, Zagreb6091978.
Peršić, ZvonkoPD Grafičar, Zagreb17851988.
Perušić, AntunHPD Vinica, Duga Resa15491986.
Perušić, TomislavHPD Vinica, Duga Resa18151988.
Pešikan, ŽarkoPD Pobeda, Beograd, Srbija2401972.
Petek, MartinaHPD Bitoraj, Zagreb7991980.
Petranović, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb20172002.
Petrečija, KarloPD Medvednica, Zagreb6101978.
Petrečija, Karlo (2x)PD Medvednica, Zagreb8261980.
Petrečija, Karlo (3x)PD Medvednica, Zagreb10021981.
Petrečija, Karlo (4x)PD Medvednica, Zagreb12921983.
Petrečija, Karlo (5x)PD Medvednica, Zagreb14631985.
Petrečija, Karlo (6x)PD Medvednica, Zagreb15261986.
Petrečija, Karlo (7x)PD Medvednica, Zagreb16741987.
Petrečija, Karlo (8x)PD Medvednica, Zagreb17301987.
Petrečija, VesnaPD Medvednica, Zagreb9991981.
Petrekanić, AntunPD Dubovac, Karlovac11091983.
Petrekanić, Antun (2x)PD Dubovac, Karlovac11101983.
Petrić, BorisPD Torpedo, Rijeka16341987.
Petrić, Boris (2x)PD Torpedo, Rijeka20502004.
Petričević, SmiljaPD Paklenica, Zadar10631981.
Petrić, MilenkoPD Paklenica, Zadar1961972.
Petrić, NevenkaPD Kamenjak, Rijeka12151983.
Petrić, VilimRijeka541969.
Petrina, AnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb21522015.
Petrinović, DubravkaPD HP i HT Sljeme, Zagreb7341979.
Petrinović, IvanPD HP i HT Sljeme, Zagreb7351979.
Petrović, NevenHPD Ivančica, Ivanec7181979.
Petrović, Radoslav RadeZlatar, Beograd, Srbija2441972.
Petrović, RužicaPD Zanatlija, Osijek23142020.
Petrović, ŽeljkoPD Zanatlija, Osijek23152020.
Petrušić, BerislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb2801973.
Pezelj, IvanPD Maribor-Matica, Maribor, Slovenija15701986.
Pfeifer, LukaPD Šumar, Zagreb19132010.
Picek, MarkoNije član PD20272003.
Pilipović, MilovanPD Paklenica, Zadar14811985.
Pilski, NevenkoHPD Prpa, Baške Oštarije18812009.
Pirić, DraganHPD Kozjak, Kaštel Sućurac17601988.
Pišek, AntonPD Zabukovica, Slovenija11861983.
Pišek, TerezijaPD Zabukovica, Slovenija11681983.
Pišek, ZvonePD Zabukovica, Slovenija11851983.
Pjenčić, DarkoPD HP i HT Sljeme, Zagreb14931985.
Plaček, JosipHPD Zagreb-Matica, Zagreb2861973.
Plantaš, ZvonimirHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko2005.
Plavanović, AnaHPD Strmac, Nova Gradiška12721983.
Plavčić, AntePD Gromovača, Otočac15971986.
Plavčić, AntePD Gromovača, Otočac23392021.
Plazzeriano, MarijanPD HP i HT Sljeme, Zagreb8051980.
Plazzeriano, NadaPD HP i HT Sljeme, Zagreb8041980.
Pleić, IvoHPD Željezničar, Zagreb15841986.
Pleše, DubravkoHPD Željezničar, Zagreb6151978.
Pleše, LjiljanaHPD Željezničar, Zagreb6141978.
Pleško, DamirPDS Velebit, Zagreb18081988.
Pleško, JanezŠkofja Loka, Slovenija1441971.
Pleško, Janez (2x)Škofja Loka, Slovenija2941973.
Pleško, MiroslavPDS Velebit, Zagreb13421983.
Pleško, ZvonimirPDS Velebit, Zagreb18091988.
Plužanić, DubravkaPD Zanatlija, Osijek7651980.
Plužanić, MirkoPD Zanatlija, Osijek7661980.
Počuča, BrankoHPD Bilogora, Bjelovar8911980.
Počuča, ZoraHPD Bilogora, Bjelovar8901980.
Podgorski, JosipPD RIS, Zagreb11191983.
Podvez, DraženPD Bundek, Mursko Središče21842016.
Pokorny, MiroslavZagreb461969.
Pokos, MartinHPD Bilogora, Bjelovar8891980.
Polanović, RužicaHPD Zanatlija, Zagreb671969.
Polanšćak, SilvijePD HP i HT Sljeme, Zagreb21762015.
Prikazano 100 od 2001 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.