Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Žuženić, JelenaHPD Visočica, Gospić13371983.
Žuti, VladimirHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko6971979.
Župan, ŽeljkaPD RIS, Zagreb11231983.
Župan, MarioHPD Papuk, Virovitica23602021.
Župan, DenisHPD Papuk, Virovitica23592021.
Zupančić, LojzeNovo Mesto, Novo Mesto, Slovenija2211972.
Žunac, DamirHPD Japetić, Samobor8471980.
Žubrinić, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb17381988.
Zubčić, JosipHPD Mosor, Split11291983.
Zorko, Ivan (3x)PD HP i HT Sljeme, Zagreb12281983.
Zorko, Ivan (2x)PD HP i HT Sljeme, Zagreb10421981.
Zorko, IvanPD HP i HT Sljeme, Zagreb8711980.
Zorka-Marija, KostićPK Split, Split15901986.
Zorica, AnđeloPD Panj, Zagreb23612021.
Znika, Franjo (2x)HPD Željezničar, Zagreb9281981.
Znika, FranjoHPD Željezničar, Zagreb901970.
Žnidarić, RenataMedvednica, Zagreb12951983.
Žmegač, GoranHPD Lipa, Sesvete12731983.
Žmegač, DarioPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof22722018.
Žižak Krivačić, NatašaHPD Željezničar, Zagreb22912019.
Živčić, Nikola (3x)HPD Prpa, Baške Oštarije18802009.
Živčić, Nikola (2x)PD Nikola Tesla, Zagreb2001.
Živčić, NikolaPD Nikola Tesla, Zagreb16571987.
Žilić, IvicaHPD Klek, Ogulin10921982.
Žiković, RominaPD Obruč, Jelenje2005.
Žigić, LjubicaŽeljezničar, Sarajevo, BiH7831980.
Zidar, VladimirHPD Bitoraj, Zagreb8361980.
Žganec, MarkoNije član PD23352021.
Zevnik, MarinkoHPD Sisak, Sisak20412004.
Zeljčić, VladimirPD HP i HT Sljeme, Zagreb12811983.
Zeljčić, KaticaPD HP i HT Sljeme, Zagreb12821983.
Zelenika, MartaPD Dubovac, Karlovac22592018.
Žegarac, Milan (2x)HPD Japetić, Samobor8481980.
Žegarac, MilanHPD Japetić, Samobor2751973.
Žbulj, MelitaHPD Željezničar, Zagreb22922019.
Zatezalo, ĐuroPD Dubovac, Karlovac11111983.
Zaradić, MarioHPD Runolist, Zagreb22572018.
Žakula, RankaPD Nikola Tesla, Zagreb16591987.
Zajec, MladenPDS Velebit, Zagreb17021987.
Zahiragić, RamoPlješivica, Bihać, BiH10961982.
Zagorac, ZlatkoHPD Mosor, Split2051972.
Žagar, SlavkoPD Krndija, Našice18051988.
Žagar, KrešimirPD Krndija, Našice18041988.
Zafranić, ZdenkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb7391979.
Zafranić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb7381979.
Žafarnić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb16011986.
Wagner, RobertHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko7851980.
Wagner, Bernard (2x)HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko7841980.
Wagner, BernardHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko19792011.
Vulić, IvanPD Elektroprimorje, Rijeka18882009.
Vuković, MajaHPD Željezničar, Zagreb22932019.
Vukičević, IvicaPD Promina, Drniš17091987.
Vukelić, StanislavHPD Vihor, Zagreb13531983.
Vukelić, Marko (2x)Medvednica, Zagreb9971981.
Vukelić, MarkoMedvednica, Zagreb8281980.
Vukelić, MarioHPD Vihor, Zagreb13541983.
Vukelić, DarkoMedvednica, Zagreb10491981.
Vujnović, Ante (2x)HPD Visočica, Gospić17931988.
Vujnović, AntePD Željezničar, Gospić17121987.
Vujin, BrankoPD Grafičar, Zagreb12781983.
Vujić, DaliborPD Zanatlija, Osijek21902016.
Vujčić, RobertBorac, Travnik, BiH9711981.
Vujatović, LukaPDS Velebit, Zagreb23662021.
Vujaković, PredragJugodent, Novi Sad, Srbija10101981.
Vujaković, DraganJugodent, Novi Sad, Srbija10051981.
Vuglešić, NikolinaPD Dubovac, Karlovac20122002.
Vučko, DejanŠkofja Loka, Slovenija2921973.
Vučinović, MomirPD Kamenjak, Rijeka17581988.
Vučinić, RolandHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko19762011.
Vučinić, RolandHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko23512021.
Vučina, MiroPDS Prijatelji planina, Zagreb11941983.
Vučina, KaticaPDS Prijatelji planina, Zagreb11931983.
Vrlec, DragutinUP Dalekovod, Zagreb20352004.
Vrkljan, Lovro (2x)PD Željezničar, Gospić13671985.
Vrkljan, LovroHPD Visočica, Gospić6181978.
Vrhovac, DragoPD Paklenica, Zadar301969.
Vrenc, MilošPD Opatija, Opatija8091980.
Vrdoljak, ZlatkoPD Paklenica, Zadar10681981.
Vrbanjć, VladoPD Medvednica, Zagreb14621985.
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin20182002.
Vojnović, MilanPD Postojna, Slovenija15371986.
Vojnikković, SulejmanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko7331979.
Vlatković, VlatkoPD Končar, Zagreb7411979.
Vlatković, DaliborPD Končar, Zagreb7421979.
Vlajnić, MajaHPD Bitoraj, Zagreb7981980.
Vlahov, AntePD Medvednica, Zagreb14351985.
Vitemberg, TomislavHPD Sokolovac, Požega6721979.
Visković, MarinHPD Biokovo, Makarska15531986.
Visković, DavorHPD Biokovo, Makarska15541986.
Vinterštajger, VeljkoHPD Japetić, Samobor51969.
Vinščak, Tomo (2x)HPD Bitoraj, Zagreb7951980.
Vinščak, TomoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko2641973.
Vinković, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar21512015.
Vince, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb10741982.
Viljevac, ŽeljkoPDS Velebit, Zagreb3091973.
Viher, AlojzPD Celje, Slovenija11701983.
Vidrić, KunoPD Slavija, Beograd, Srbija11891983.
Vidoni, MarkoPDS Velebit, Zagreb16841987.
Vidmar, DamjanŠkofja Loka, Slovenija2931973.
Vidić, VericaPU Dinaridi, Split23622021.
Prikazano 100 od 2026 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.