Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Lepan, ŽeljkaPD Nikola Tesla, Zagreb1949056364995
Lepčin, VesnaPD Runolist, Oroslavje514
Leskovar, Martin BrankoHPD Željezničar, Zagreb4328
Levanić, MarijaPD Runolist, Oroslavje643439303249150
Levanić, ŽeljkoPD Runolist, Oroslavje644440304250151
Lilić, JasnaPD Kamenjak, Rijeka15891163840727510296
Linarić, KatarinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb189
Lisak Kasapović, ŽeljkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb123
Lisica, DraganHPD Mosor, Split137159291440
Ljubej, AlenHPD Željezničar, Zagreb392
Lokmer, DragutinHPD Japetić, Samobor102101
Lončarić, IvanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek14721141
Lončarić, KrunoslavHPD HP i HT Učka, Rijeka6170
Lončarić, LeonHPD Zagreb-Matica, Zagreb1145
Lončarić, RobertPD Paklenica, Zadar13981068824718
Lovreček, DraženHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko280
Lovreček, KatarinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko15311118810705495285
Lovreković, ZvonkoHPD Željezničar, Zagreb408341
Lovrenčić, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1205923
Lovretić, DamirHPD Željezničar, Zagreb963849
Lovrić, HrvojeHPD Bilo, Koprivnica659472331323
Lucarić, VlastaHPD Japetić, Samobor176
Lučić, IrenaHPD Kapela, Zagreb828646683593
Lučić, PredragPD Nikola Tesla, Zagreb1116811608542366
Lugarić, SilvijaHPD Kunagora, Pregrada1196
Lukšić, DanielPD Glas Istre, Pula13571010723646474
Lukšić, JelenaPK Scout, Samobor637518
Lulić, AnkicaPD Pinklec, Sveta Nedelja1473
Lulić, KarloHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko954668468402
Lutz, IvanPD Dubovac, Karlovac481406
Mačečević, MarioPD Dubovac, Karlovac12961125
Machin, ŽeljkaPD INA Bjelolasica, Zagreb599434395406408
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Majcan, ĐurđicaPD Opatija, Opatija15601134820714498
Majdak Kutičić, DraženkaHPD Bilo, Koprivnica395
Majić, KaticaHPD Zaprešić, Zaprešić915658484449368
Majić, MarkoHPD Zaprešić, Zaprešić916659485450369
Majković, KateHPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari1153837597515348
Majnarić, Josip +HPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Majnarić, TomislavHPD Petehovac, Delnice1146
Majnarić, ZoranHPD Petehovac, Delnice170167191195163
Malenica Ergović, KatarinaPU Dinaridi, Split14591121
Malenica, MirjanaHPD Dirov brijeg, Vinkovci582385375315282
Maleš, AntonioPD Svilaja, Sinj951688595513346210
Malić, RadovanNije član PD, Zagreb22
Malinović, StevoHPD Bršljan-Jankovac, Osijek14221070771695
Maljevac, DijanaPD Medvednica, Zagreb1580
Maljevac, IvicaHPD Sopalj, Kostrena1393
Malović, HrvojeHPD Vinica, Duga Resa572384
Malovoz, TanjaPD Strilež, Crikvenica812689538468511
Maltar, IvanPK Ivanec, Ivanec14361122
Mandl, ElviraPD Opatija, Opatija317
Mandl, MladenPD Opatija, Opatija107312
Manojlović, DraženPD Kalnik, Križevci14561119
Maras, DarkoNije član PD, Otočac1058773542503
Maras Karačić, EdvinaPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb475426415
Maras, MirjanaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13021077782681
Marčić, UrošPD Kamenjak, Rijeka27916113510468
Mareš, MladenPD Kozarac, Vrbovsko316
Margitić, AmalijaHPD Željezničar, Zagreb11
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Margitić, BrunoHPD Željezničar, Zagreb100
Marić, DomagojHPD Zagreb-Matica, Zagreb850741516
Maričić, GoranHPD Belišće, Belišće1551
Marijan, NikolaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1081
Marincel, JosipPD Vršak, Brod Moravice2510590
Marjanović, KristinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1342982704
Marjanović Mijić, MirjanaHPD Kapela, Zagreb77252835229318481
Markoč, JadrankaHPD Dinara, Knin13471113
Markoč, RonaldoHPD Dinara, Knin13481114
Markotić, TamaraNije član PD, Zagreb1502
Marković, FraneHPD Japetić, Samobor958672469403
Marošević, VinkoHPD Lipa, Lipik374223171135
Maroslavac, MladenHPD Cibalia, Vinkovci1492
Maršanić, JosipHPD Japetić, Samobor765
Maršanić, MarioPD Obruč, Jelenje7156977072
Maršić, RenataPD Dubovac, Karlovac629419292236175105
Maršić, ŽeljkoPD Dubovac, Karlovac630420293237176104
Martinčević, DamjanPK Ivanec, Ivanec1403
Martinčević, MiljenkoPK Ivanec, Ivanec14051033
Martinelli, IvaHPD Gora, Zagreb1097871676
Martinelli, TomislavHPD Gora, Zagreb1098872677
Martinić, JerkoHPD MIV, Varaždin14211106800
Martinjak, MarkoHPD Gradina, Konjščina1123831773
Marukić, JureHPD Željezničar, Zagreb175134745736
Mastelić, AnđelaPD Svilaja, Sinj609519
Mastelić, AnnaPD Svilaja, Sinj610520
Mastelić, PericaPD Svilaja, Sinj611493
Mastelić, ZoranPD Svilaja, Sinj55237227924017889
Matanović, AleksandraHPD Zagreb-Matica, Zagreb1112
Matečić, MarioPD Vrapče, Zagreb1029737
Matejak, FilipHPD Bilo, Koprivnica987704
Matejak, ZdenkoHPD Bilo, Koprivnica905641494424354
Matejčić, SrećkoPD INA Bjelolasica, Zagreb612423394
Mateković, RobertHPD Željezničar, Zagreb1201881
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Matešić, DianaPD Obzova, Njivice716526368306220131
Matica, JolandaPD Nikola Tesla, Zagreb162733927
Matijašić, RobertoPD Glas Istre, Pula6051000791689482
Matijaš, VedranHPD Mosor, Split1137823
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.