Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Kolar, DavorinPD Zagorske steze, Zabok1148
Kolarec, DarkoPD Kamenjak, Rijeka217
Kolarić, ZlatkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb363251189
Kolar , IvanaHPD Bilo, Koprivnica22412088675453
Kolman, JosipHPD Zagreb-Matica, Zagreb10931011
Kolossa, AndrasNije član PD, Budimpešta1369
Komadina, VjekoslavHPD Zagreb-Matica, Zagreb425268172136217138
Komes, NevenHPD Bilo, Koprivnica692532359375356
Kompasi, AndrijanoHPD Sisak, Sisak663589567493
Končevski, IvankaHPD Željezničar, Zagreb681631058273
Konjić, DoroteaPDS Velebit, Zagreb1450
Kopilaš-Keri, LidijaHPD Vučedol, Vukovar1570
Koprivnjak, BrankicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb416
Korbar, RadoslavHPD Japetić, Samobor274756530453291169
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Kos, AnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko301195
Kosanović, DuškoPK Horizont VG, Velika Gorica891680
Kosanović, LjiljanaPK Horizont VG, Velika Gorica890679
Košćak, DavorHPD Zagreb-Matica, Zagreb46430220517610034
Košćak, IvanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb432
Košćak, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb433
Košćak, ZoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb434
Koščec, GordanaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko623468458394267170
Koščec, ZoranHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko466336391330255171
Kos, DarkoPK Ivanec, Ivanec336263211163173187
Kos, MirjanaPK Ivanec, Ivanec846674544507411
Kos, MirkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko300194
Kosović, Jasna +HPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Kostanjevec, KristijanPK Ivanec, Ivanec858722
Kotarščak, AnkicaHPD Bilogora, Bjelovar788614474462
Kovačević, ZlatkoPD Pinklec, Sveta Nedelja1309
Kovačić, FerdinandPD Dubovac, Karlovac838655
Kovačić, JosipHPD MIV, Varaždin561380
Kovačić, SanjaHPD Runolist, Zagreb13661018
Kovač, MarkoPDS Velebit, Zagreb486418561492465
Kovač, PetarHPD Međimurje, Čakovec1493
Kovač, ZdenkoHPD Belišće, Belišće763525350290188108
Kovač, ŽeljkoPK Picugi, Poreč281
Kragić, DavorinHPD Zagreb-Matica, Zagreb724591585504
Krajačić, PetrunjelaPD Pinklec, Sveta Nedelja945684
Krakar, MarioHPD Stupnik, Gornji Stupnik920
Kraljić, BrankoPD Zagorske steze, Zabok723698487413299193
Kraljić, LukaPD Strilež, Crikvenica732617435369272175
Kraljić, ŽeljkoPD Strilež, Crikvenica734619437371274173
Kraljić, Željko 2XPD Strilež, Crikvenica1193979768667470
Kralj, IrenaHPD Gradina, Konjščina13791015
Kralj - Vrsalović, BoženaHPD Željezničar, Zagreb88910651571
Kramarić, BiserkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb47431121616511956
Kramarić-Vrbanac, Grozdana PD Kozarac, Vrbovsko875623572496
Kranjčević, BorislavHPD Vinica, Duga Resa815569
Kranjec, AlojzHPD Gradina, Konjščina119476272
Kranjec, MarijaHPD Gradina, Konjščina1204899
Kraševac, NevenkoPD Runolist, Oroslavje2972021261186324
Kraševac, Nevenko 2XHPD Zanatlija, Zagreb1064783554479308215
Krasić, DamirHPD Pevec, Koprivnica897634452389252137
Krbavčić, MarijanPD Glas Istre, Pula1278
Krečak, JosipaNije član PD, Šibenik1424
Kresović, StankoPD Kamenjak, Rijeka413257
Kristijan, DavorHPD Japetić, Samobor1414
Kristijan, RajkaHPD Japetić, Samobor117
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Kristijan, Zdenko 2XHPD Japetić, Samobor1270917660
Krištofić, ŠtefanijaHPD Zaprešić, Zaprešić681458559487
Krmpotić, PavePD Zavižan, Senj712487327
Krpes, SnježanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb965836
Krušić, DarkoHPD ZET - Zagreb, Zagreb423401517447429
Krušić, DomagojHPD ZET - Zagreb, Zagreb1035
Krušić, LucijaHPD ZET - Zagreb, Zagreb494
Krušić, RenataHPD Zagreb-Matica, Zagreb68346231225616068
Krušić, VišnjaHPD ZET - Zagreb, Zagreb418
Krušlin, DarkoHPD Kunagora, Pregrada975798825719
Krušlin, LidijaHPD Kunagora, Pregrada1085
Krznar, KristinaHPD Japetić, Samobor1015828591509
Kudrna, NikolaNije član PD, Zagreb15361140
Kukec, DanijelaPK Ivanec, Ivanec14261044
Kukulić, LukaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1374
Kumer, TomažVinska gora, Vinska Gora, SLO1229
Kursar, NevenHPD Kamenar, Šibenik32623622917813385
Kuštelega, KristinaPK Ivanec, Ivanec12561043753
Kuštelega, StjepanPK Ivanec, Ivanec3101821301339143
Kušter, MarinkoPK Ivanec, Ivanec1170
Kušter, NikolinaHPD Dugi vrh, Varaždin382293
Kutičić, DamirHPD Bilo, Koprivnica436
Kuzmanić, DamirPD Nikola Tesla, Zagreb212112634212071
Kuzmić, Lauranije član PD, Zagreb13881149829
Labaš, PredragHPD Dugi vrh, Varaždin493325792692
Lacković, MiljenkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko727499
Ladišić, BožidarHPD Kunagora, Pregrada722541373313473265
Ladišić, MirjanaHPD Kunagora, Pregrada721540372312472264
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Lalić, KarloHPD Dirov brijeg, Vinkovci1002714
Lanča, BorisHPD Kapela, Zagreb248189679
Lanča, PaoloHPD Kapela, Zagreb247188678
Lasjak, MarijaVinska gora, Vinska Gora, SLO1228
Lazarić, FeručoPD Glas Istre, Pula13361045801
Lazar, JosipPK Ivanec, Ivanec335262210210223
Legac, LinoHPD Japetić, Samobor15571130
Legesse, MichaelHPD Kupica, Zagreb1498
Lehpamer, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb560430
Lehpamer-Karača, ZdenkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1034906
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.