Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Jakšić, NatalijaPDS Velebit, Zagreb953892
Jakšić, RankoPOK Sljeme, Zagreb744573445383
Jakupanec, LjubicaHPD Bilo, Koprivnica54836425820412267
Jakupek, RužaHPD Dugi vrh, Varaždin302174243
Jakupek, VladimirHPD Dugi vrh, Varaždin303175244
Jalšovec, NenadHPD Zagreb-Matica, Zagreb1251907647567381257
Jalšovec, SuzanaHPD Međimurje, Čakovec1263964695601492283
Jambrešić, BiserkaPD Ravna gora, Varaždin1026734512444
Jambriško, KrunoslavHPD Željezničar, Zagreb45929920115687109
Janeš, TomislavaPD Planinorci, Zagreb1044876
Janjić, VidanPD Čičak, Orašje, BiH371
Janković, FranjoHPD Međimurje, Čakovec409315345432375
Japirko, MladenPK Split, Split87191
Jarnjak, AmalijaPD Pinklec, Sveta Nedelja12371142
Javoršćak, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb829583462399365248
Jazvić, TomislavPD Planinorci, Zagreb14521066
Jelačić, MaraHPD Željezničar, Zagreb53
Jelavić, MirjanaHPD Papuk, Virovitica943
Jelić, ViborHPD Zagreb-Matica, Zagreb1410
Jelinić, KarloPD Željezničar, Gospić428
Jelinić, NikolaPK Split, Split3439181194
Jerković, ŽeljkoHPD Mosor, Split836
Jevtić, GogaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1150835710617436293
Joković, BrankaHPD Željezničar, Zagreb168
Jonjić, AnaHPD ZET - Zagreb, Zagreb1546
Jordan, MilevaPD Kamenjak, Rijeka406398
Jovanović, SevdaHPD MIV, Varaždin786542602522352227
Jozinović, LucaPD HP i HT Sljeme, Zagreb664588
Jukica, VitoHPD Zagreb-Matica, Zagreb334201125985019
Jukić, BranimirHPD Imotski, Imotski11171001
Jurcan, GoranPK Picugi, Poreč1308
Jurcan, MartinaPK Picugi, Poreč1307
Jurčić, AlenkaPD Knezgrad, Lovran752
Jurčić, DeanPD Lisina, Matulji1631367779116
Jurčić, JosipPD Knezgrad, Lovran751
Jurčić, KristinaPD Lisina, Matulji1641357678115
Jurić, AnkicaPD Croatia Airlines, Zagreb741513346639441258
Jurić, AntePD Croatia Airlines, Zagreb4292701731379659
Jurić, Ante x2PD Croatia Airlines, Zagreb14011031737640442259
Jurić, DionisPD Opatija, Opatija1142825590508339
Juričev, KaticaHPD Kamenar, Šibenik16710010676
Jurić, NadaHPD Zagreb-Matica, Zagreb695690527469326203
Jurić, TatjanaHPD Bilo, Koprivnica658471347297263145
Jurić, Tatjana x2HPD Bilo, Koprivnica13801016718624430273
Jurić, Vjenceslav +HPD Željezničar, Zagreb4242428
Jurić, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb696691528470327204
Jurinić, ZdenkoHPD Željezničar, Zagreb49371188744
Jurinjak, ŽeljkoPD Novi Zagreb, Zagreb774530374314194190
Jurin, LauraPD Strilež, Crikvenica1149833
Jurin. ŽeljkoHPD Željezničar, Zagreb1317945674587406222
Jurišan, ZoranPD Pinklec, Sveta Nedelja970740569538
Jurjević, FilipPD Susedgrad, Podsused672
Jurman, AndrejaHPD Kapela, Zagreb1115838
Jurmanović, NevenHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1051810
Jurmanović, VitoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1050
Kadlec, AnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1180854658619499
Kadlec, AnkicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1181855659620
Kadlec, KarloHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1179853657618
Kadlec, KrunoslavHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko845638475488394287
Kalčiček, MarinaHPD Željezničar, Zagreb1358997
Kanižaj, GoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb1454
Kanjuh, MirjanaPD Nikola Tesla, Zagreb141
Kapuano, DinoHPD Kapela, Zagreb11731048
Karačić, MirkoPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb476427416
Karakaš, JosipHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13531008732670
Karlović, KristijanPD Planinorci, Zagreb1045877
Kasapović, AntunHPD Sunovrat, Đurđenovac124
Kasumović, JasminkaHPD Kapela, Zagreb709485406341373
Kasum, PetarPD Susedgrad, Podsused670481385325204
Kasunić, DanijelHPD Vinica, Duga Resa489373413348322
Katalenić, DamirPD Vrapče, Zagreb972692482
Katalenić, JasenkaPD Vrapče, Zagreb973693483
Katanec, DraženPD Sveti Rok, Sveta Nedelja921726
Katanec, LjerkaPD Sveti Rok, Sveta Nedelja1020866
Katić Butina, SanjaPD Dubovac, Karlovac377275832
Kegalj, LovroPD Duga, Rijeka1133
Kekez, TonkicaHPD Kozjak, Kaštel Sućurac154116183
Kekić, DamirHPD Vihor, Zagreb914748631636
Kelečić, BlaženkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko879627476489335270
Kelečić, IvicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko878626477408319208
Kezele, MarioHPD Petehovac, Delnice1147919
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Kireta, DarkoHPD Sisak, Sisak694599480499
Klarić, Damir PD Ludbreg, Ludbreg872620438372351295
Klečar, SinišaHPD Željezničar, Zagreb1084797643614
Klemar, SofijaHPD Željezničar, Zagreb918702493421333
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Klobučar, EditaPD Željezničar, Gospić190192308510427
Klobučar, MilanPD Željezničar, Gospić192193287308396
Klobučar, ReaPD Željezničar, Gospić11431037
Knežević, DragicaHPD Japetić, Samobor272224271456
Knežević JelaPD Zanatlija, Osijek1299983738643507
Knežević, VeraHPD Zagreb-Matica, Zagreb71448932827317794
Knežević, ŽivkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb46730420816111857
Kocijan , EmanuelaHPD Dugi vrh, Varaždin238469
Kocijan Sever, ĐurđicaHPD Dugi vrh, Varaždin1125248185191146
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Kodžoman, TatjanaPD Svilaja, Sinj3802281421095637
Kokolić, BrankoPD Runolist, Oroslavje291168113945727
Kokolić, Branko 2XHPD Kunagora, Pregrada1255911652572384238
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.