Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Franjković, JureHPD Kapela, Zagreb1092
Franulović, KsenijaHPD Mosor, Split333210159120
Frinčić, AntonioHPD Željezničar, Zagreb1195938
Friščić, FranjoHPD Ivančica, Ivanec1333
Friščić, MarijanHPD Ivančica, Ivanec651
Friščić, TomislavPK Ivanec, Ivanec3111831291349242
Frketić, DamirPD Dubovac, Karlovac700924
Furdek, HelenaHPD Vinica, Duga Resa222127143
Furdek, StevicaHPD Vinica, Duga Resa223128144524355
Furjan, IzidorPD Ptuj, Slovenija1310942670583403
Furjan, JadrankaPD Ptuj, Slovenija1311943671584404
Gabud, MajaPD Grohot, Marija Bistrica1213948739699
Galina, DenisHPD Gradina, Konjščina1192861687597475
Garilović, TomislavHPD Sokolovac, Požega1031882
Gašljević 2x, DonatPD Naftaplin, Zagreb254
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Gašparić, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb411732
Gašparinčić, DarkoPD Bistra, Donja Bistra1023801794694
Gašparinčić, DragicaPD Bistra, Donja Bistra10991089
Gašparović, DarkoPD Strilež, Crikvenica13781014
Gavran, IvaRAK Riječki alpinistički klub, Rijeka1382
Gazić, BorisPD Kamenjak, Rijeka345248348287
Geček, IvicaHPD Kunagora, Pregrada1197
Gegurić, ŽeljkoPD Skradski vrh, Skrad172
Gelo, IvanNije član PD, Zagreb524
Gelo, LovroMali planinar1565
Gelo, MihaelNije član PD, Zagreb523
Genc, AntonijaHPD Bilo, Koprivnica798556380320200
Gerhard, KristijanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13961072798
Gerić, BrankoPD Obruč, Jelenje22013915211584
Gessert, HenryNije član PD, Zagreb756789786
Gessert, IvankaNije član PD, Zagreb755
Gjoni, TinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1528
Gjȍri, HrvojePDS Velebit, Zagreb1124
Glavaz, MarioPD Kamenjak, Rijeka1249
Glavina, MirjanaPD INA Bjelolasica, Zagreb497376392331265185
Glavina, ZlatkoPD INA Bjelolasica, Zagreb498377393332266186
Glodež, BoštjanPD FRAM, Fram, Slovenija1334970774673477
Gobić, SergioPD Kamenjak, Rijeka1048930812
Godec, MirjanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb181
Godec, ZdenkoPD Nikola Tesla, Zagreb18220513210212786
Gojak, BranimirHPD Željezničar, Zagreb959816
Gojević, JosipHPD Lipa, Sesvete482506341
Gojević, LukaHPD Lipa, Sesvete483507
Gojević, SvjetlanaHPD Lipa, Sesvete484508342
Gojević, ŽeljkoHPD Lipa, Sesvete485509343285
Gojković, KrešimirUP Dalekovod, Zagreb14771069
Gojković, Lena UP Dalekovod, Zagreb1476
Gojković, NevaUP Dalekovod, Zagreb1475
Gojković, TamaraUP Dalekovod, Zagreb1504
Goldašić, Antun HPD Vinica, Duga Resa876624592511342
Goldašić, DavidHPD Vinica, Duga Resa1042
Goldašić, ErvinHPD Vinica, Duga Resa1043
Golob, IvanPD Obruč, Jelenje376345273217156118
Golob, MirjanaPD Obruč, Jelenje375346272216155117
Golubić, Krunoslav HPD Martinščak, Karlovac854612434368241
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Gotić, TomislavPK Ivanec, Ivanec1008719605599
Gračan, NevenkaPD Nikola Tesla, Zagreb213113
Gracin, KrešimirHPD Runolist, Zagreb12171020
Grandić, MirtaPD Kamenjak, Rijeka604593733635
Grbac, ŽeljkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb648477322274193
Grčić, IvanPD Karlovac, Karlovac1040770
Grden, AlojzPD Zmajevac, Novska517596
Grdić Kukulić, TinaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1373
Greblički, FilipHPD Japetić, Samobor579409364302
Greblički, MartinaHPD Japetić, Samobor578408365303
Greblički, NenadHPD Japetić, Samobor581411362300286
Greblički, ŠteficaHPD Japetić, Samobor580410363301
Gregur, DanijelaHPD MIV, Varaždin14001028
Grgasović, TončiHPD Biokovo, Makarska14491053
Grgetić, RobertHPD Dirov brijeg, Vinkovci455
Grgić, AndrejNije član PD, Zagreb1582
Grgurić, HrvojeHPD Bijele stijene, Mrkopalj352
Grgurić Pajnić, SlavicaHPD Petehovac, Delnice1071987
Grigić, BiserkaPK Horizont VG, Velika Gorica662587576592503
Grković, ĐorđeHPD MIV, Varaždin5621135
Grobenski, MarijaHPD MIV, Varaždin20214184
Grubanović, MladenPD HP i HT Sljeme, Zagreb595
Gubić, TeoPD Pazinka, Pazin1554
Guid, NikolaPD Ruše, Ruše, SLO290904640561412
Gulin, NatašaHPD Zagreb-Matica, Zagreb964832
Gunzi, BožoHPD Ivančica, Ivanec1202908
Gustović, AdaHPD Bilogora, Bjelovar262
Gustović, ĐuroHPD Bilogora, Bjelovar261153371310
Gvozdanović, SilvaHPD Željezničar, Zagreb1238903779677
Habajec, MarkoHPD Gradina, Konjščina1375
Haberle, MiljenkoPD Nikola Tesla, Zagreb1183537242096
Hahn, RudolfHPD Željezničar, Zagreb33
Hajdinić, IvanaHPD Martinščak, Karlovac1039769
Hajduk, KarmenPD Pinklec, Sveta Nedelja887666547553
Hajduk, SilvijoPD Pinklec, Sveta Nedelja1184
Hajtok, VesnaHPD Bregana, Bregana1325955
Halapir, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb265
Halasz, FerencPD Strilež, Crikvenica726496334278206165
Halasz, IvaPD Strilež, Crikvenica725495333277205164
Halužan, ArianPK Ivanec, Ivanec1241960
Halužan, PatrikPK Ivanec, Ivanec1242961
Halužan, TomislavPK Ivanec, Ivanec1244963
Hanžek, AnaHPD Belecgrad, Belec353316
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.