Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Damjanić, MauraPD Paklenica, Zadar1274932713
Damjanov, IvicaHPD Mosor, Split594560386357295
Debeljak, AntePD Vrapče, Zagreb42629820015510255
Debeljak, Ante 2XPD Vrapče, Zagreb63542829724115974
Debeljak, Ante 3XPD Vrapče, Zagreb896633451388251166
Debeljak, Ante-Toni 4XPD Vrapče, Zagreb1267913655574390217
Demšić, MarinaHPD Bilogora, Bjelovar440
Dervišević, NazimHPD Zagreb-Matica, Zagreb797555377317198
Despot, InesHPD Dirov brijeg, Vinkovci1073
Devčić, AlfredPD Strilež, Crikvenica900636455391
Devčić, VesnaPD Strilež, Crikvenica13761104
Dežman, KarmenPD Radovljica, Radovljica, SLO1277
Dežman, MatjažPD Radovljica, Radovljica, SLO1136
Đidara, RobertHPD Željezničar, Zagreb1303
Didović, OzrenHPD Zagreb-Matica, Zagreb917
Đigaš, LukaNije član PD, Zagreb1561
Dijačić, MladenPD Dubovac, Karlovac2252211971529552
Diklić, ČedomirHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13521007731669
Dimač, ŠtefanijaPD Zagorske steze, Zabok821578491419298230
Divjanović, BrankoHPD Kapela, Zagreb636429323266203
Dobranić, MarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb620
Dobrosavljević-Miljavac, TatjanaPD Dubovac, Karlovac814568
Dolovski, DorianPK Ivanec, Ivanec1158841
Dolovski, EmilPK Ivanec, Ivanec1159842
Dolovski, JosipHPD Dugi vrh, Varaždin383294
Dolovski, MarioPK Ivanec, Ivanec1083844642613489
Dolovski, MartinaHPD Dugi vrh, Varaždin180
Dolovski, MirjanaPK Ivanec, Ivanec1082843641612488
Dolovski, TomoHPD Dugi vrh, Varaždin1324410073
Dombaj, GoranHPD Bilo, Koprivnica14671139
Domić, JelaPD Mališćak, Velika1545
Domišljanović, DarkoHPD Gradina, Konjščina103
Domišljanović, KarmelaHPD Gradina, Konjščina104
Domitrović, DraženHPD Zagreb-Matica, Zagreb386
Domitrović, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb385232147112
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Dömötörffy, GordanaHPD Japetić, Samobor370218
Dömötörffy, IvanHPD Japetić, Samobor283212224349
Domović, RomanHPD Željezničar, Zagreb1444
Draganjac, JasnaPD Dubovac, Karlovac246335442380
Draganjac, RatomirPD Dubovac, Karlovac215334441379
Dragišić-Bodo, BožidarHPD Zagreb-Matica, Zagreb362279349288410226
Dragozetić, HanaPD Kamenjak, Rijeka12841093
Dragozetić, IvanPD Kamenjak, Rijeka12821091
Dragozetić, KatarinaPD Kamenjak, Rijeka12831092
Dragozetić, SanjinPD Kamenjak, Rijeka12851094
Dražić, DragicaHPD MIV, Varaždin369
Dražul-Kraljić, MirjanaPD Strilež, Crikvenica733618436370273172
Dražul-Kraljić, Mirjana 2 XPD Strilež, Crikvenica1054827767666469
Drvar, ZvonimirPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb985760662722
Dubovečak, VjekoslavPK Ivanec, Ivanec1186
Dubravica, MajaPD Paklenica, Zadar10901162
Dubravica, NevenkaPD Paklenica, Zadar926650507434309235
Dubravica, ŽeljkoPD Paklenica, Zadar927651508435310236
Dubrović, DijanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb573491329275225112
Dugi Popović, BoženaHPD Zagreb-Matica, Zagreb354
Dujić, ElmaPD Strilež, Crikvenica1032758539645
Dujić, ŽeljkoPD Strilež, Crikvenica1033759540
Dukarić, FranjoHPD Japetić, Samobor255
Đuretković, IvicaPD Vrlovka, Kamanje13851058
Đuretković, MandicaPD Vrlovka, Kamanje13841057
Đurin, IvanPK Ivanec, Ivanec1266
Dutković, DarkoPD Bistra, Donja Bistra666515355442485280
Dutković, SnježanaPD Bistra, Donja Bistra665516354441484279
Džalto, AnkicaPK Ivanec, Ivanec1007959
Ećimović, BrankaPD Psunj, Pakrac937654563539426272
Ećimović, ZdravkoPD Zanatlija, Osijek904640625543433290
Erceg, AnabelaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1160845665577419274
Erceg, DejanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1161846666578420275
Erceg, TamaraPD Strilež, Crikvenica736
Erjavec, MirnaHPD MIV, Varaždin1314
Erjavec, RajnaHPD MIV, Varaždin1315
Erjavec, TatjanaHPD MIV, Varaždin13131087
Erjavec, ZlatkoHPD MIV, Varaždin13121088
Eškinja, IgorPD Opatija, Opatija769
Eškinja, JelenaPD Opatija, Opatija768
Eterović, IgorPD Opatija, Opatija15201110
Eterović, IvanaPD Opatija, Opatija1519
Fabek, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko654502340
Fabijanić, DraženkoHPD Željezničar, Zagreb197252162122490
Fajdić, KrešimirPD Dubovac, Karlovac480
Falaš, PredragPD Lisina, Matulji601476769671
Ferderbar, MatoHPD Međimurje, Čakovec1088880648568415
Ferenčak, D.Danica 2XPD Runolist, Oroslavje1063782553478307214
Ferenčak, Deni DanicaHPD Zanatlija, Zagreb3962471531168623
Ferenčak, KristinaHPD Zanatlija, Zagreb400
Ferenčak, MihaelaHPD Zanatlija, Zagreb401296552477
Ferhatović, EdiNije član PD, Zagreb1581
Ferić, GoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb839637
Filak, AndrejNije član PD, Zagreb677451424360
Filak, VladimirNije član PD, Zagreb678452425361
Filipović, MilivojPD Opatija, Opatija52934223918713984
Fistonić, NedjeljkoPD Imber, Omiš1371
Fištrek, ŽarkoPD Kamenjak, Rijeka7821616312369
Florijančić, MarioHPD Cibalia, Vinkovci1269916759680
Florijančić, MatkoHPD Belišće, Belišće1318
Frajman Lončarić, SilvioHPD Zagreb-Matica, Zagreb933665698665
Frančić, NadaHPD Bilogora, Bjelovar739581
Franić, IvicaPD Zagorske steze, Zabok981778550475353
Franjković, DavorHPD Kapela, Zagreb983870736638
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.