Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Buliga, DarkoPD INA Bjelolasica, Zagreb108301761387615
Buljan, BorisPD Svilaja, Sinj405370369471
Buljanović, BernardoHPD Zagreb-Matica, Zagreb60239330024414876
Buljanović, Bernardo 2XHPD Željezničar, Zagreb673576402337250
Buljanović, MarijanHPD Željezničar, Zagreb819
Buljević, AnteHPD Mosor, Split58940730725917178
Bunjački, SnježanaHPD Runolist, Zagreb1540
Buntić, InesHPD Japetić, Samobor9988
Burica, GordanaPK Split, Split109147411525392
Burić Islamović, IvaHPD Zanatlija, Zagreb199
Buševac, FehimPD Kamenjak, Rijeka36025015711965
Buševac, ŽeljkaPD Kamenjak, Rijeka404249280220
Butina, DamirPD Dubovac, Karlovac378276833
Butina, ŽeljkoPD Dubovac, Karlovac15331120
Bužić, DaliborHPD Zagreb-Matica, Zagreb14171038746650450
Cagarić, SašaPD Kamenjak, Rijeka35821716612570
Čajka, RatimirHPD Sokolovac, Požega1294940685595447292
Čajka, SilvijaHPD Sokolovac, Požega1293939684594446291
Čalić, AlisaPD Kamenjak, Rijeka2361461611216797
Čanadi, IvicaHPD Željezničar, Zagreb3541222
Čančarević, AlenPD Viškovo, Viškovo1166
Čandrlić, KrešimirHPD Bršljan-Jankovac, Osijek944
Čanić, TomislavPD Željezničar, Gospić210109168127268237
Čanjevac, IvanHPD Japetić, Samobor747
Canjuga, NadaHPD MIV, Varaždin152977859
Čaplar, AlanHPD Željezničar, Zagreb89125119885526
Čaplar, AnaHPD Željezničar, Zagreb179226141108
Čaplar, LanaHPD Željezničar, Zagreb4461029734
Čaplar, NevenHPD Željezničar, Zagreb318
Čaplar, RomanHPD Željezničar, Zagreb379288721628
Čaplar, VesnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb129225190589
Car, DejanHPD Garjevica, Čazma14481082818711
Car, DorijanHPD Garjevica, Čazma14461080816709
Car, FilipHPD Garjevica, Čazma14471081817710
Car, StjepanPD Bistra, Donja Bistra776730614530
Car, ZoricaPD Bistra, Donja Bistra775729613529
Čaturić, AndrejaHPD Vinica, Duga Resa488374412347
Čavlina, MirjanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb231165231211146133
Čebuhar, DarkoHPD Japetić, Samobor1060774543521
Centrih, DarkoNije član PD, Zagreb785
Čepuran, IvicaHPD Martinščak, Karlovac1354991
Cerjan, JosipPK Ivanec, Ivanec312305209162253
Černi, BorislavPD Psunj, Pakrac1019725756
Černi, LudmilaPD Psunj, Pakrac1018724755
Češnjaj, VladimirHPD MIV, Varaždin895632596514347271
Češnjaj, VladkaHPD MIV, Varaždin1151
Cetina, NikolaHPD Zanatlija, Zagreb698474321264409
Cetina, SvenHPD Zanatlija, Zagreb848
Chmura, KrzysztofHPD Zagreb-Matica, Zagreb29617211696435
Čiček, JadrankaHPD Bilo, Koprivnica827621745649
Ciglenečki, AntunHPD Lipa, Lipik1279918
Cigula, BiserkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb4653032071608929
Cigula, Biserka 2XPDS Prijatelji planina, Zagreb789544370309192123
Cigula, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb64744230625216272
Čikić, JadrankaPD Paklenica, Zadar1402
Čikor, IvančicaHPD Garjevica, Čazma13631027780
Čikor, KristijanHPD Garjevica, Čazma1364999781678
Čikor, LovroHPD Garjevica, Čazma1399
Cimić, HalimaHPD Japetić, Samobor174806886
Cimperšak, DomagojPD Zagorske steze, Zabok1501
Cišper, GoranPD Psunj, Pakrac36
Čoga, GoranHPK Sveti Mihovil, Šibenik1469
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin1458571503416
Čop Miholek, AnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb160102133262234
Črgar, BarbaraHPD Kupica, Sesvete1529
Črgar, KristinaHPD Kupica, Zagreb1497
Črgar, TomislavHPD Kupica, Sesvete1530
Crkvenac, IvanHPD Željezničar, Zagreb1316944673586405221
Crnčević, MarioPU Kondor, Dubrovnik813
Črnek. MarinaPD Kalnik, Križevci1455
Crnički, RenataHPD Javor, Zlatar Bistrica703786557485313178
Crnički, ZdravkoHPD Javor, Zlatar Bistrica704787558486314179
Ćubela, MarijanHPD Dirov brijeg, Vinkovci513534841
Čuček, DavidPD Planika - Maribor, Slovenija1320
Cuculić, AleksandarPD Kamenjak, Rijeka286
Ćujić, LjubicaPK Železničar, Beograd, SRB1131
Ćuk, IvanPD Stubaki, Stubičke Toplice833586511439341196
Cukon, LoredanaPD Glas Istre, Pula277220155148141
Cukon, SlavkoPD Glas Istre, Pula278219156149142
Cukrov-Sunko, SonjaHPD Kamenar, Šibenik675
Čular, IvanPD Paklenica, Zadar1483
Čulig, DamirPD Vrlovka, Kamanje1025733566648
Čulig, FilipPD Vrlovka, Kamanje1416
Ćurčija, BiserkaHPD Martinščak, Karlovac922735598517378
Ćurčija, SašaHPD Martinščak, Karlovac923736599518379
Ćurić, IvanHPD Mosor, Split14631131
Čurin, TatjanaNije član PD, Selnica1438
Curiš, BrankoHPD Gradina, Konjščina209107
Ćurković, JureHPD Zagreb-Matica, Zagreb68446331325716169
Cvetković, FilipHPD Japetić, Samobor410
Cvitanović, SpomenkoHPD Mosor, Split126
Cvitković, MarioHPD Mosor, Split1232946762690
Cvitković, MartinaNije član PD, Karlovac1349990
Dabič, ViktorijaPD Ptuj, Ptuj, SLO615
Dabo, NadaRAK Riječki alpinistički klub, Rijeka1079795582501361245
Dajak, MilkaHPD Platak, Rijeka1021826
Dakić, DaliborPD Dubovac, Karlovac391238
Dakić, MonikaPD Dubovac, Karlovac390237
Damjanić, AlanPD Paklenica, Zadar1276934715
Damjanić, JosipPD Paklenica, Zadar1275933714
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.