Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Bilandžija, RobertPD Kamenjak, Rijeka825645612683
Bilić, AnaPDS Velebit, Zagreb705739
Bilić, DaliborHPD Papuk, Virovitica1516
Biličić, LoredanaHPD Vinica, Duga Resa908675
Biličić, RenatoHPD Vinica, Duga Resa909676751655455
Bilić, JosipPD Susedgrad, Podsused706543515704
Biliškov, NikolaPD Grafičar, Zagreb1361
Bistričić, AnitaPD Kamenjak, Rijeka549366260207125212
Bistričić, JadrankaPD Kamenjak, Rijeka40736525920612446
Bistričić, ZoranPD Kamenjak, Rijeka55036726120812647
Bivol, FranjoPD Zagorske steze, Zabok979717520455328194
Blagus, ŽeljkoPD INA Bjelolasica, Zagreb558780
Blašković, JasminaŠPK Ogulin, Ogulin991
Blašković, ŽeljkoŠPK Ogulin, Ogulin701478383378357
Blažević, BrankoHPD Bijele stijene, Mrkopalj1329958
Blažević, GrgurHPD Papuk, Virovitica1360998
Blažičko Milčić, JasnaHPD Željezničar, Zagreb807562387326207
Blažina, MilenaPD Opatija, Opatija777
Bobetko, MihovilHPD Zagreb-Matica, Zagreb1527
Bogeljić, DarkoHPD Bilogora, Bjelovar885629
Bogojević, DragutinHPD MIV, Varaždin97403533
Bogović, EdvardPD Zmajevac, Novska689
Boić, MarinPD Dubovac, Karlovac1489
Boić, RobertPD Dubovac, Karlovac928793628615509
Bojanjac, NatašaPD Dubovac, Karlovac415731
Bokun, MarijaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek15321136
Boljevac, SanjaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek12811009
Borc, BoštjanPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, SLO338
Bordukalo Nikšić, TatjanaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1288969807
Borković, RenataHPD Bilo, Koprivnica394479514446296224
Boroja, NevenHPD Kapela, Zagreb1126814
Borovac, OgnjenPD Dubovac, Karlovac642715
Borovečki, DunjaHPD Zagreb-Matica, Zagreb639433299334247256
Borovečki, IvanHPD Ivančica, Ivanec1578
Borovečki, VitoHPD Ivančica, Ivanec1577
Bosak, MatijaPD Susedgrad, Podsused674539453390324
Bosak, MladenHPD Kapela, Zagreb1154898634558372250
Bosanac, BrankaPD Strilež, Crikvenica1377
Bosančić, SrđanHPD Zagreb-Matica, Zagreb831600709721
Bosančić, ViktorHPD Zagreb-Matica, Zagreb15421145
Bošković, GoranPD Železničar, Beograd, Srbija15081098
Bošković, SrećkoPK Scout, Samobor567757531454398262
Bošnjak, EvaPD Bundek, Mursko Središče791548548
Bošnjak, JanezPD Bundek, Mursko Središče792549549474305
Bošnjak, MilenaHPD Bilo, Koprivnica288246440374278
Bošnjak, NadaHPD Belišće, Belišće71348833629118791
Bošnjaković, MartinaPD Dedomir, Križišće1304
Botteri, MarinHPD Željezničar, Zagreb1075
Božanić, BožidarHPD Međimurje, Čakovec762
Božić, AntunHPD Kapela, Zagreb1122
Božičević, SandaHPD Bilo, Koprivnica862608570495332
Božić, GoranPD Pinklec, Sveta Nedelja1041
Božić, HelenaHPD Kapela, Zagreb1121
Božić, IvanHPD Klikun, Pleternica617403285225167128
Božić, IvanHPD Klikun, Pleternica1013822587
Božić, KrunoslavHPD Klikun, Pleternica1014744588505
Božinović, MilanHPD MIV, Varaždin17884514826
Brajak, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb1199
Brajan, MiraPD Karlovačka zvijezda, Karlovac685464
Brajević, JosipHPD Mosor, Split1514
Branović, StanislavHPD MIV, Varaždin955683
Bratić, GrgoPD Paklenica, Zadar1588
Bratković, MarioPD Susedgrad, Podsused211
Brdal, NikaHPD Željezničar, Zagreb1323
Brdal, ŽeljkoHPD Željezničar, Zagreb993792586566439
Brdal, ŽeljkoPDS Prijatelji planina, Zagreb1324
Brdar, BiljanaPD Zanatlija, Osijek1189858622549370228
Brešćanski, DanijelHPD Papuk, Virovitica14841075778676479269
Brezarić, DanielHPD Zagreb-Matica, Zagreb592
Brezarić, JasenkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb941681523458358252
Brezarić, MarijanHPD Zagreb-Matica, Zagreb942682524459359253
Brezovečki, LovroHPD Javor, Zlatar Bistrica778594521551
Brglez, BernardHPD Japetić, Samobor9661046754658460
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Brkić, ZdenkoHPD Petrinja, Petrinja15641138822716
Brnadić, MarinkoPD Dubovac, Karlovac9459
Brnadić, SanjaPD Dubovac, Karlovac9558
Broz Boroja, JosipaHPD Kapela, Zagreb1125
Brozović, FranjoHPD Platak, Rijeka962
Brumnjak, MirjanaPD Snežnik, Ilirska Bistrica, SLO1140824589506338
Bubalo, MajaHPD Željezničar, Zagreb1301
Bubalo, MarinaHPD Željezničar, Zagreb12151002
Bubić-Filipi 2X, LjubicaPD Vrapče, Zagreb682494332
Bubić-Filipi, LjubicaPD Vrapče, Zagreb42729719915410154
Bubnjarić, IvicaPD Bundek, Mursko Središče15101101
Bučar, AnicaPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, SLO457
Bučar, BoženaHPD Željezničar, Zagreb1225221171
Bučar, JožePD Ljubljana-Matica, Ljubljana, SLO337271236
Bučić, AnjaHPD Mosor, Split15741146
Bučić, Feđa AaronHPD Mosor, Split784547417359245142
Bučić, Haja ElianaHPD Mosor, Split15241144
Buhin, BrankoHPD Dugi vrh, Varaždin691752525451
Bukovina, MajaHPD Zagreb-Matica, Zagreb771
Bukvić, BenjaminHPD Bilo, Koprivnica859606562490320216
Bukvić, IgorHPD Strmac, Nova Gradiška1022728526452290182
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica15051096795696486281
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica4873182201699825
Bukvić, Josip 2X HPD Bilo, Koprivnica860607428364239126
Bukvić, Josip 3XHPD Bilo, Koprivnica1252914656575393218
Bulić, SonjaPK Split, Split593561421356294
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.