Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Vlah, ZvonimirPD Šumar, Zagreb399290228223312
Vlašić, StjepanHPD Zagreb-Matica, Zagreb462
Vojvoda, BožidarHPD Bilogora, Bjelovar125
Vojvodić, DragutinPD Sveti Rok, Sveta Nedelja1207
Volenec, VladimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb948662461398
Volić, ViliPDS Velebit, Zagreb14811074775674
Vondraček, MilanNije član PD, Samobor1167848607
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Vorše, LidijaPD Zanatlija, Osijek12621062
Votuc, Marija HPD Bilo, Koprivnica870750691
Votuc, VladimirHPD Bilo, Koprivnica871669529547
Vovk-Šain, KrešoHPD Zagreb-Matica, Zagreb512392338284
Vrabec, IgorHPD Runolist, Zagreb1541
Vranješ, DenisHPD Mosor, Split349211160126
Vrbanac, JurajHPD Sisak, Sisak36823017817312970
Vretovski, IrenaPD Strilež, Crikvenica1346988708653468
Vrlec, DragutinUP Dalekovod, Zagreb228137
Vršić, SonjaPD Bundek, Mursko Središče527
Vučinić, NikolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko441501
Vučinić, RolandHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko442448339343
Vuglač, JurajPK Ivanec, Ivanec816610601632
Vuglač, KrunoslavPK Ivanec, Ivanec1187
Vujanović Kotarščak, MarkoHPD Bilogora, Bjelovar787613473461
Vujičić, MiloradHPD HP i HT Učka, Rijeka77204
Vujnović, MilanHPD Zagreb-Matica, Zagreb1961841691298558
Vuk, AnkicaPD Karlovačka zvijezda, Karlovac793551644564
Vukasović, IvanHPD Zaprešić, Zaprešić995708500429280163
Vukasović, RužicaHPD Zaprešić, Zaprešić994707499428279162
Vukić, GoranPK Horizont VG, Velika Gorica10871022
Vukić, SandraPK Horizont VG, Velika Gorica10861021
Vukić, ŽeljkaPD Zagorske steze, Zabok1009
Vuk, JosipPD Karlovačka zvijezda, Karlovac794552645565
Vukorep, Letizia AntonellaNije član PD, Zagreb1218
Vuković, DavorkaHPD Japetić, Samobor1261
Vuković, MarcelHPD Japetić, Samobor1254909650570383251
Vuković, MihaelaHPD Željezničar, Zagreb968775574527
Vuković, SlavicaHPD Zanatlija, Zagreb1061777545473304176
Vuković, ToniHPD Japetić, Samobor1260
Vuković, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb781545
Vuletin, VedranHPD Mosor, Split1356
Vulić, NevenHPD Zagreb-Matica, Zagreb950809728634
Vunarić, JelenaNije član PD, Zagreb1562
Wagner, BernardHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko614446330276230151
Wagner, DubravkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko715
Žabić, ZvonimirPD Dubovac, Karlovac645457311255
Žagar, Klara JasnaHPD Kapela, Zagreb402317318354334
Zahrastnik, LeoHPD Zagreb-Matica, Zagreb511
Zakošek, LeopoldPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, SLO13281035741644
Zamljačanec, AnkicaHPD Bilo, Koprivnica1234894
Žanić, DanijelHPD Zagreb-Matica, Zagreb992
Zaradić, MarioHPD Runolist, Zagreb12331055761
Žarić, MajaNije član PD, Škrljevo1411
Zdeličan, KorinaPK Zmajevi, Zagreb15791151831723
Žegor, NikoHPD Sisak, Sisak938
Žegor, SinišaHPD Sisak, Sisak939
Zelanto, BrankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb14681060765663
Zelenika, SandraPD Kamenjak, Rijeka359254283
Železnjak, DamirHPD Međimurje, Čakovec1191860
Želipski, IvanHPD Bilogora, Bjelovar903821
Žerjav, DraganPK Extrem, Čakovec1535
Žerjav, SanjaPK Extrem, Čakovec1534
Žganec, MarkoNije član PD, Zagreb631455319281199110
Žibrat, AntonioNije član PD, Mahično1442
Židov, ĐuroHPD MIV, Varaždin1106
Židov, ErikHPD MIV, Varaždin1105
Židov, OliverHPD MIV, Varaždin1104
Žiger, VesnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb565647457392418
Žigrović, LjiljanaPD Medveščak, Zagreb949663472423311202
Žiković, RominaPD Obruč, Jelenje23413095683712
Žiljak, PavicaHPD Željezničar, Zagreb468353274
Živčić, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb622504399377289189
Živojnović, DianaHPD Japetić, Samobor320287
Žnidarec, MarijanaPD Nikola Tesla, Zagreb1292935748
Zorica, AnđeloPD Panj, Zagreb15731156
Zoričić, TomislavHPD Željezničar, Zagreb1128815581500
Zorić, MarkoHPD Tikvica, Županja214143
Zornjak, GordanaHPD Željezničar, Zagreb898742
Zornjak, JadrankoHPD Željezničar, Zagreb899743
Zoroja, IgorHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko910
Zuanović, MislavPD Industrogradnja, Zagreb868611
Zuanović, PerePD Industrogradnja, Zagreb929652
Zubak, JosipPD Dilj gora, Slavonski Brod1338978
Žugec, OgnjenHPD Gradina, Konjščina761812772672
Žugec, ŽeljkoHPD Gradina, Konjščina1114830686596449294
Žugec, ZoranHPD Gradina, Konjščina1194905701608476
Žukov, ZlataPD Željezničar, Sarajevo, BiH596
Žuliček, BorisPK Ivanec, Ivanec1185
Žunec, IvicaHPD Dugi vrh, Varaždin699475
Župa, MiroNOPD Koćari, Sinj1258912654573387
Prikazano 89 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.