Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Rikel, MarijaPD Opatija, Opatija473310249254186
Rivić, MatoPD Dubovac, Karlovac603
Rkman, SinišaPD Ravnica, Vukovar986
Robić, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko625466405340259153
Robić, ŽeljkicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko624467404339258152
Roca, OzrenPD Zagorske steze, Zabok1319950
Roček, ŽarkoHPD Lipa, Lipik29219017013011773
Rogina, DavorHPD Kunagora, Pregrada912697560626432
Rogina, SnježanaHPD Kunagora, Pregrada911696719625
Rojnić, LoredanaPD Glas Istre, Pula20115293846139
Rojnić, VladimirPD Glas Istre, Pula1598792856240
Rončević, MajdaPD Zanatlija, Osijek13211105799701491
Ropac, DamirPD Obzova, Njivice13951026727633438255
Rosandić, JelenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb621503398376288188
Rosić, ZdenkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb364239
Roštohar, AntonPD Nazarje, Nazarje, SLO844664522531367
Rotar, ŽeljkoPD Nikola Tesla, Zagreb491368269215172161
Roviščanec, DraženHPD Garjevica, Čazma693602626546453
Rožić, DanielHPD Zagreb-Matica, Zagreb82
Rukavina, RudolfPD Šumar, Zagreb227255
Rukavina, SlavkoPD Dubovac, Karlovac1297
Rukljač, BrunoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1111807568494323183
Rumac, BorisPD Opatija, Opatija530343
Rumac, MarijaPD Opatija, Opatija531344
Rupić, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb688465433367240129
Rzaunek, IvanHPD Kapela, Zagreb536352246
Šabalj, IvanPD Bistra, Donja Bistra11881090
Šabarić, SandraPD Pinklec, Sveta Nedelja802625546552434
Šabić, LjiljanaHPD Japetić, Samobor208550397526467
Šabić, RužicaHPD Japetić, Samobor257388267221292
Sabolić, IvicaHPD Lipa, Sesvete438
Sabolić, SilvanaHPD Lipa, Sesvete437
Sabo, MarijanaHPD Belišće, Belišće782538367305202156
Sabo, Marijana 2XHPD Belišće, Belišće1290966696691
Sadaić, BrankaPD Zagorske steze, Zabok719597419415
Sadaić, IvanPD Zagorske steze, Zabok720598420416
Šajnović, StjepanHPD Međimurje, Čakovec1264977700607
Salajec, BožicaHPD Bilo, Koprivnica884628694679
Šamec Jurmanović, DijanaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko984703534465325244
Šamec, MiaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko730579456422414
Šamec, MiljenkoHPD Gorščica, Zagreb1037751790688
Sandroni, GiulianoPD Zagorske steze, Zabok1056951
Šantek, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb298280226227216205
Šantić, JagodaHPD Kapela, Zagreb528340324267
Šarić, AlicaHPD Papuk, Virovitica14191040793
Šarić, AugustinHPD HP i HT Učka, Rijeka76
Šarić Kekić, NatašaHPD Vihor, Zagreb913747635712
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Sclaunich, BiserkaPD Opatija, Opatija516333357295397
Šćukanec-Hopinski, HelenaHPD Željezničar, Zagreb1200
Šebek, RozmeriHPD Mosor, Split256
Šebrek, NikolaHPD MIV, Varaždin2991024725
Sedić, TarikHPD Zagreb-Matica, Zagreb15091099797698487282
Sedmak, MarkoPD Susedgrad, Podsused568460
Sedmak, NikolaPD Susedgrad, Podsused519461
Seidl, FilipHPD Željezničar, Zagreb1332
Sekulić, SrećkoHPD MIV, Varaždin864
Sekušak, SrečkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb4242772141649328
Selan, AntonPD Kočevje, Kočevje, SLO52233823318210732
Selanec, MarkoPD Kalnik, Križevci14271084
Seleši, JanošPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof169
Seleši, MarijaPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof47764143
Šeper, DenisHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko587
Šeper, JadrankoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko500327277219212130
Šeper, KarolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko499397278271211139
Šeper, NikolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko608
Šepetavec, VlastaHPD Lipa, Lipik932868
Šeremet, dr. ŠukrijaHPD Klek, Ogulin422
Šeremet, GoranHPD Zagreb-Matica, Zagreb115
Šerkinić, GordanPOK Sljeme, Zagreb48754044
Sermek, IvanHPD Međimurje, Čakovec331320253201
Sermek, VericaHPD Međimurje, Čakovec330319252200
Šer, VedranNije član PD, Samobor14511065
Šešok, DušanPD Ljubljana-Matica14151085787685481286
Sever, BiljanaHPD Dugi vrh, Varaždin626470317261264266
Šibenik, DragicaHPD Cibalia, Vinkovci1101957
Šijan, VlatkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb742767533464318
Šikić, DunjaHPD Japetić, Samobor127124
Silić, NardiHPD Mosor, Split646441314258180
Sili, IrenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1220
Šimičić, MatoHPD Zagreb-Matica, Zagreb321206219168137159
Šimičić, PetraHPD Zagreb-Matica, Zagreb1566
Šimić, NedaHPD Vinica, Duga Resa13701004
Šimunić, AnkicaHPD Dirov brijeg, Vinkovci1072834593
Simunić, DamirNije član PD, Rijeka718616
Simunić, GoranNije član PD, Rijeka717615
Šimunić, IvaHPD Pliva, Zagreb452326275230
Šimunić, ZlatkoHPD MIV, Varaždin1841197390
Šimunović, RajkaHPD Sokolovac, Požega1177900688642
Šincek, MiraPD Ravna gora, Varaždin435
Sinjerec, KrunoslavHPD Bilo, Koprivnica632473430420297
Sinno, SaraPD Pinklec, Sveta Nedelja1108
Šipek Ćuk, NikolinaPD Stubaki, Stubičke Toplice832585510438340195
Šiprak, MiroHPD Zanatlija, Zagreb906642506433303213
Sirnik, LjiljanaPD Kamenjak, Rijeka1006718620537
Šivak, MarioHPD Kapela, Zagreb967687481411270155
Skender, DragicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb373357254247154121
Školjak, NatalijaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko532347240188111
Škrbina, MarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb64143730224814965
Škufca, SilvoPD Kočevje, Kočevje, SLO249197
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.