Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Planinšek, MladenPD Pinklec, Sveta Nedelja843635632556471
Plantaš, IgorHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko655445407
Plantaš, ZvonimirHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko295498
Pleško, DamirPD Psunj, Pakrac20712394143
Plešnik, DamirPD Grafičar, Zagreb253173158234
Pobi, DarinkaHPD Bilo, Koprivnica800557429365271192
Pobi, Darinka 2XHPD Bilo, Koprivnica1231893627604445268
Podgrajski, JoškoPD Pinklec, Sveta Nedelja863609466
Podolšak, DominikHPU Alfa & Omega, Sesvete1576
Podolšak, VidaHPU Alfa & Omega, Sesvete1575
Podsečki, IvicaPK Ivanec, Ivanec857721752656456
Podvez, DraženPD Bundek, Mursko Središče971749
Pogačar, MaraPD Dubovac, Karlovac448339237231195168
Pojer, MarinaPD Glas Istre, Pula1488
Polaček, LilijanHPD Željezničar, Zagreb23
Polaček, Zvonimir +HPD Željezničar, Zagreb15131329
Polak, BaricaHPD Bilo, Koprivnica866670577544
Polak, Zvonko HPD Bilo, Koprivnica867671578545
Polanšćak, SilvijePD Planinorci, Zagreb1070929717622
Polić, MarioNije član PD, Šmrika1412
Poljak, ŽeljkoHPD Međimurje, Čakovec1156840604523385232
Pomper, BožoPD INA Bjelolasica, Zagreb47937526221318179
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Popijač , VedranaHPD Sisak, Sisak204
Pop, JosipPD Ravna gora, Varaždin25114887
Popović, IgorPD Obruč, Jelenje384231146111130
Popović, JadrankoPD Obruč, Jelenje2161188965426
Popović, StankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb9113881103123
Popović, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb273155139106
Posarić, DaliaHPD Bilo, Koprivnica276245513445287223
Posarić, Dalia x2HPD Bilo, Koprivnica14661071
Posarić, IgorPD Strilež, Crikvenica1482
Posavec, AnaHPD Bilo, Koprivnica11131047
Posavec, RudolfHPD Pliva, Zagreb1141
Posavec, StjepanPD Zagorske steze, Zabok961902789687
Požek, EmaNije član PD, Zagreb1016
Požek, MiroslavNije član PD, Zagreb10171161
Požgaj, IrenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb853673564548
Požgaj, KarloHPD Zagreb-Matica, Zagreb851802
Požgaj, LeonardHPD Zagreb-Matica, Zagreb852803
Prajdić, VeljkoHPD Zrin, Petrinja1434
Prebeg, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1989458141
Prekomorec, NadaPD Kalnik, Križevci1176852610
Protulipac, DarkoHPD Martinščak, Karlovac1028753
Protulipac, DavorHPD Martinščak, Karlovac1038754711621
Prpić, TatjanaPD Kamenjak, Rijeka357253165166
Prskalo, AndreaPD Lisina, Matulji270
Prskalo, MarlenaPD Lisina, Matulji269
Prskalo, NikolaPD Lisina, Matulji271
Prskalo, PatrikPD Lisina, Matulji372
Prusina, DarkoPD Zanatlija, Osijek4432781801407718
Prusina, Darko & LaćaPD Zanatlija, Osijek15481126813707496
Pučar, DamirHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko575413379319257150
Pučar, RenataHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko574414378318256149
Pukšec, MirjanaPD Dubovac, Karlovac36123317914213283
Pulig, DraženHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko60739527621813450
Puljar, AnaPD Dubovac, Karlovac1004
Punek, DuškoPD Munjara 1907, Zagreb541425432563
Puščenik, BranimirPD Runolist, Oroslavje307179114128136
Rac, EsteraHPD Bilo, Koprivnica1139
Rac, RenatoHPD Bilo, Koprivnica543444699603422
Radan, AnđelaPD Medveščak, Zagreb702480403338
Radaš, DanijelaHPD Željezničar, Zagreb1331
Radatović, TomislavPD Dubovac, Karlovac1138896811
Rade, StjepanPD Dubovac, Karlovac963338
Radić, BiljanaHPD Zanatlija, Zagreb1306936668580400
Radičević, NenadPOSK PTT, Beograd, SRB1132885667641505
Radić, OgnjenHPD Sveti Ilija, Baška Voda478313251333277239
Radić, PredragPDS Velebit, Zagreb156356409344227
Radojčić, JasminkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb90
Radonić, IvanaHPD Mosor, Split1339
Radošić, PatriciaPD Elektroistra, Pula1499
Radotović, DijanaHPD Bilo, Koprivnica1174
Radotović, NevenHPD Bilo, Koprivnica1175
Radović, BiserkaPD Viškovo, Viškovo1163
Radović, GoranNije član PD, Zagreb1219
Radović, PredragPD Viškovo, Viškovo1164
Radulović, LjubicaPD Naftaplin, Zagreb946660459396260140
Rajčević, ZlatanHPD Sniježnica, Dubrovnik660546661
Rajer, BrankoPD Dubovac, Karlovac41431423419214075
Rajer, FranPD Dubovac, Karlovac997
Rajer, RikardoPD Dubovac, Karlovac996
Rajh, FranciPD Planika, Maribor, SLO450285
Rajić, MilanHPD Klikun, Pleternica618404286226168127
Rajić, NadaHPD Klikun, Pleternica869
Rajković, EminaHPD Belišće, Belišće707482360298218124
Ranogajec, DamirPK Ivanec, Ivanec1247975
Ranogajec, FranciskaPD Zagorske steze, Zabok1057952
Ranogajec, JasnaPK Ivanec, Ivanec1246974
Rasonja, IvanHPD Željezničar, Zagreb669450337311232143
Raukar, RatomirPD Opatija, Opatija1047762532460293174
Raukar, RatomirPD Opatija, Opatija15591133819713497
Ravlić, LucaHPD Klikun, Pleternica616402284224
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor60814680183
Rebrović, KsenijaNije član PD, Zagreb766
Rešetić, IvanHPD Željezničar, Zagreb155647564
Rezo, TihomirHPD Lipa, Sesvete1225890638560462
Ribičić, ŽeljkoHPD Mosor, Split449331315
Rihtarić, HrvojeHPD Bilo, Koprivnica799
Rihtarić, Milivoj +HPD Dugi vrh, Varaždin5542264023
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.