Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Mujkanović, VedranPD Planinorci, Zagreb1130994
Munko, BorisPD Yeti, Kutina780592467443364
Murganić, VitomirDPIOPV Osmica, Karlovac186122175150428
Murgić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb504755
Murgić, MarioHPD Zagreb-Matica, Zagreb503
Muslim, FranoHPD Mosor, Split841656
Muštra, MirjanaPD Nikola Tesla, Zagreb711486326270399
Muža, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb188
Mužević, DubravkoPD Strilež, Crikvenica738512447385285
Mužević, MarijanaPD Strilež, Crikvenica737511446384284
Mužjak, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar1291
Nađ, IgorHPD Dirov brijeg, Vinkovci332242194177138116
Najman, FilipHPD Zagreb-Matica, Zagreb935928
Nemčić, LidijaNije član PD, Zagreb952
Nestić, RužicaHPD Bilo, Koprivnica1162847646600443267
Nikčević, RolandoPD Medveščak, Zagreb731500443381248157
Nikšić, AndrejHPD Zagreb-Matica, Zagreb1287968806
Nišević, NikolaPK Ivanec, Ivanec41930621320314493
Novak-Čorić, MladenHPD Zanatlija, Zagreb477
Novak, IvanHPD Lipa, Sesvete313258247245386
Novak, NenadPK Ivanec, Ivanec554505449437321
Novak Penga, HelenaPD Paklenica, Zadar686570
Novinc, DavorPD Višnjevica, Ravna Gora537517
Nuli, RobertHPD Milengrad, Budinščina14331103
Oblak, AleksanderPD Pošte in Telekoma, Ljubljana, SLO501396309393
Očić, BrankaPD Naftaplin, Zagreb14255313947
Ofak, VidaPD Kočevje, Kočevje, SLO250160122927564
Opić, JagorHPD Lipa, Lipik930867
Ožanić, KrešimirHPD Japetić, Samobor98227
Ožetski, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb38728118219011360
Ozretić Špiljar, IvanaNije član PD, Zagreb667888
Ožvald, KsenijaPD Dubovac, Karlovac547362
Pađen, IvicaPD Kamenjak, Rijeka1096879681591459
Pađen, MarkoPD Kamenjak, Rijeka1095878680590458
Pahernik, HrvojeHPD Vihor, Zagreb355
Pahernik, MatijaHPD Vihor, Zagreb356272763
Pahernik, MladenHPD Stupnik, Gornji Stupnik837590764662
Pajc, LidijaPD Zanatlija, Osijek15531129814
Pandak, SlavkoHPD Japetić, Samobor990768535520
Pandurić, MladenHPD Bilo, Koprivnica24014410299
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Pap , ZlatkoHPD Dugi vrh, Varaždin12214083
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Pavlič, Arnold ArčiPD Železničar, Celje, SLO902639509436
Pavlic, EduardHPD Međimurje, Čakovec1135820
Pavlic, LjubicaHPD Međimurje, Čakovec1134819
Pavlic, MirjanaPD Bundek, Mursko Središče329269215183
Pavlić, ZlatkoPD Grafičar, Zagreb570806
Pavlin, DaliborkaHPD Stanko Kempny, Zagreb7165
Pavlin, DomagojHPD Stanko Kempny, Zagreb7266
Pavlin, PaulaHPD Stanko Kempny, Zagreb960
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Pavliša, ValentinaPK Scout, Samobor1280920760661
Pavlović, MatoPD Knezgrad, Lovran232187
Pavlov, JasminkaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13511006730668
Pažulinec, StjepanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko982
Pečevski, JasminkaPK Ivanec, Ivanec1381
Pecirep, GoranaPD Kamenjak, Rijeka412869621540
Pedišić, AnaPD INA Bjelolasica, Zagreb496391
Pehar, Rino HPD Željezničar, Zagreb877
Pejša, JosipHPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac42170108
Penga, VedranaPD Paklenica, Zadar687571
Peperko Halužan, TatjanaPK Ivanec, Ivanec1243962
Perčić, IvankaHPD Međimurje, Čakovec1365
Perić, AnitaNije član PD, Zagreb783
Perić, DragicaHPD HP i HT Učka, Rijeka817574400335221134
Perić, MarioPD Mališćak, Velika1485
Perić, MatijaHPD HP i HT Učka, Rijeka818575401336222135
Perković, AnteHPD Kozjak, Kaštel Sućurac1432
Perkov, Matej HPD Kapela, Zagreb856605427363238125
Pervan, TvrtkoHPD Zaprešić, Zaprešić15211111804
Petek, MarkoPK Ivanec, Ivanec1076857653657
Petrak, IngridPD Duga, Rijeka14861157
Petrak, ŽeljkoPD Kamenjak, Rijeka14871076838724
Petranović, IrenaPD Zanatlija, Osijek14081132815708506
Petranović, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb105
Petrič, BogdanPD Ajdovščina, Ajdovščina, SLO936667465401269154
Petrić, BorisPD Opatija, Opatija6271654551
Petričević, KrunoPD Bundek, Mursko Središče14701061766664466263
Petrić, LudmilaPD Opatija, Opatija637264280
Petrlić, StjepanHPD Zaprešić, Zaprešić1172
Petrlić, VesnaHPD Zaprešić, Zaprešić1000713609
Petrović, BrankoPD Pinklec, Sveta Nedelja15261116
Petrović, MajaPD Pinklec, Sveta Nedelja1525
Petrović, NevenHPD Željezničar, Zagreb1080796583502362246
Petrović, RužicaPD Zanatlija, Osijek1210874664623
Petrović, ŽeljkoPD Zanatlija, Osijek1052771663576502
Petruša, JelenaPD Vrlovka, Kamanje1289
Picek, DarkoNije član PD, Zagreb219
Pinjušić, AndrijaHPD Japetić, Samobor15078666658
Pinjušić, BrankaHPD Japetić, Samobor151796775110
Piria, RobertNije član PD, Zagreb14091063
Pirić, DraganHPD Kozjak, Kaštel Sućurac3963184172
Piršljin, LucijaHPD Garjevica, Čazma1386
Piršljin, LukaHPD Garjevica, Čazma13221023783
Piršljin Mock, NikolinaHPD Gora, Zagreb1538
Pisek, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb515363
Planinšek, AnicaPD Pinklec, Sveta Nedelja1077
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.