Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Mrakužić, EnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko140694430137
Mrakužić, ŽeljkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko138674231149
Mrakužić, NinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko139684332158
Kosović, Jasna +HPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Horvat Nikšić, BiserkaHPD Stanko Kempny, Zagreb5923232317
Majnarić, Josip +HPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Haberle, MiljenkoPD Nikola Tesla, Zagreb1183537242096
Stilinović, JadrankoHPD Japetić, Samobor1959354342111
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Rihtarić, Milivoj +HPD Dugi vrh, Varaždin5542264023
Vinković, ŽelimirHPD Željezničar, Zagreb809960372461
Šoić, DanicaHPD MIV, Varaždin17783504725
Božinović, MilanHPD MIV, Varaždin17884514826
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Tancer, ŽeljkoHPD Priroda PBZ, Zagreb26664283
Horvatić, Željko IvanHPD Dugi vrh, Varaždin11462366029148
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Meden, MilanPD Maribor-Matica, Maribor, SLO193117705531
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin1458571503416
Tišljar, PeroHPD MIV, Varaždin1308669513517
Marukić, JureHPD Željezničar, Zagreb175134745736
Žiković, RominaPD Obruč, Jelenje23413095683712
Milanović, SavoPD Obruč, Jelenje23513196693813
Antolković, ZdravkoHPD Kamenar, Šibenik16674595839
Šoš, MijoPD Dilj gora, Slavonski Brod14357336140
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Popović, JadrankoPD Obruč, Jelenje2161188965426
Stipaničev, SergejPD Kamenjak, Rijeka20611498714345
Jurinić, ZdenkoHPD Željezničar, Zagreb49371188744
Tišler, ViktorPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb843847564480
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Očić, BrankaPD Naftaplin, Zagreb14255313947
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Lepan, ŽeljkaPD Nikola Tesla, Zagreb1949056364995
Jukica, VitoHPD Zagreb-Matica, Zagreb334201125985019
Petrić, BorisPD Opatija, Opatija6271654551
Horvat, DominikHPD Željezničar, Zagreb158111110815262
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Kolar , IvanaHPD Bilo, Koprivnica22412088675453
Čaplar, AlanHPD Željezničar, Zagreb89125119885526
Kodžoman, TatjanaPD Svilaja, Sinj3802281421095637
Kokolić, BrankoPD Runolist, Oroslavje291168113945727
Pinjušić, AndrijaHPD Japetić, Samobor15078666658
Banek, BerislavPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb3260827459114
Sojč, AnđelkoPD Runolist, Oroslavje2871661151056048
Rojnić, LoredanaPD Glas Istre, Pula20115293846139
Rojnić, VladimirPD Glas Istre, Pula1598792856240
Kraševac, NevenkoPD Runolist, Oroslavje2972021261186324
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Buševac, FehimPD Kamenjak, Rijeka36025015711965
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Čalić, AlisaPD Kamenjak, Rijeka2361461611216797
Marčić, UrošPD Kamenjak, Rijeka27916113510468
Fištrek, ŽarkoPD Kamenjak, Rijeka7821616312369
Cagarić, SašaPD Kamenjak, Rijeka35821716612570
Belina, JosipaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13446291871
Maršanić, MarioPD Obruč, Jelenje7156977072
Končevski, IvankaHPD Željezničar, Zagreb681631058273
Matković, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb691621048974113
Ofak, VidaPD Kočevje, Kočevje, SLO250160122927564
Buliga, DarkoPD INA Bjelolasica, Zagreb108301761387615
Prusina, DarkoPD Zanatlija, Osijek4432781801407718
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Tkalac, BerislavHPD Tikvica, Županja7329535479
Holubek, SilvanaHPD Pečovje, Zagreb14713314010780120
Vahtarić, MoricHPD Vinica, Duga Resa9334345281
Ašić, MandaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1161691171008292
Turk, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin187129726383
Gerić, BrankoPD Obruč, Jelenje22013915211584
Vujnović, MilanHPD Zagreb-Matica, Zagreb1961841691298558
Ferenčak, Deni DanicaHPD Zanatlija, Zagreb3962471531168623
Jambriško, KrunoslavHPD Željezničar, Zagreb45929920115687109
Mudri, BorisHPD Zanatlija, Zagreb46030020215788
Cigula, BiserkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb4653032071608929
Vitez, DuškoPK Ivanec, Ivanec3091811311319044
Kuštelega, StjepanPK Ivanec, Ivanec3101821301339143
Friščić, TomislavPK Ivanec, Ivanec3111831291349242
Sekušak, SrečkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb4242772141649328
Ilijanić, NevenkaPD Dubovac, Karlovac2262221961519451
Dijačić, MladenPD Dubovac, Karlovac2252211971529552
Jurić, AntePD Croatia Airlines, Zagreb4292701731379659
Mihalić, KristinaHPD Japetić, Samobor501081039397276
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica4873182201699825
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb4616151699
Košćak, DavorHPD Zagreb-Matica, Zagreb46430220517610034
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.