Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Tancer, ŽeljkoHPD Priroda PBZ, Zagreb26664283
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Kosović, Jasna +HPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb4616151699
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Belina, JosipaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13446291871
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Majnarić, Josip +HPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Horvat Nikšić, BiserkaHPD Stanko Kempny, Zagreb5923232317
Haberle, MiljenkoPD Nikola Tesla, Zagreb1183537242096
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Matica, JolandaPD Nikola Tesla, Zagreb162733927
Jurić, Vjenceslav +HPD Željezničar, Zagreb4242428
Polaček, Zvonimir +HPD Željezničar, Zagreb15131329
Mrakužić, EnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko140694430137
Mrakužić, ŽeljkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko138674231149
Mrakužić, NinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko139684332158
Bogojević, DragutinHPD MIV, Varaždin97403533
Stilinović, JadrankoHPD Japetić, Samobor1959354342111
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Lepan, ŽeljkaPD Nikola Tesla, Zagreb1949056364995
Vinković, ŽelimirHPD Željezničar, Zagreb809960372461
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Očić, BrankaPD Naftaplin, Zagreb14255313947
Rihtarić, Milivoj +HPD Dugi vrh, Varaždin5542264023
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Kuzmanić, DamirPD Nikola Tesla, Zagreb212112634212071
Seleši, MarijaPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof47764143
Šerkinić, GordanPOK Sljeme, Zagreb48754044
Petrić, BorisPD Opatija, Opatija6271654551
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Šoić, DanicaHPD MIV, Varaždin17783504725
Božinović, MilanHPD MIV, Varaždin17884514826
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin1458571503416
Tišljar, PeroHPD MIV, Varaždin1308669513517
Vahtarić, MoricHPD Vinica, Duga Resa9334345281
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Tkalac, BerislavHPD Tikvica, Županja7329535479
Meden, MilanPD Maribor-Matica, Maribor, SLO193117705531
Tišler, ViktorPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb843847564480
Marukić, JureHPD Željezničar, Zagreb175134745736
Antolković, ZdravkoHPD Kamenar, Šibenik16674595839
Canjuga, NadaHPD MIV, Varaždin152977859
Horvatić, Željko IvanHPD Dugi vrh, Varaždin11462366029148
Šoš, MijoPD Dilj gora, Slavonski Brod14357336140
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Turk, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin187129726383
Rešetić, IvanHPD Željezničar, Zagreb155647564
Popović, JadrankoPD Obruč, Jelenje2161188965426
Pinjušić, AndrijaHPD Japetić, Samobor15078666658
Kolar , IvanaHPD Bilo, Koprivnica22412088675453
Žiković, RominaPD Obruč, Jelenje23413095683712
Milanović, SavoPD Obruč, Jelenje23513196693813
Maršanić, MarioPD Obruč, Jelenje7156977072
Stipaničev, SergejPD Kamenjak, Rijeka20611498714345
Kranjec, AlojzHPD Gradina, Konjščina119476272
Dolovski, TomoHPD Dugi vrh, Varaždin1324410073
Banek, BerislavPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb3260827459114
Pinjušić, BrankaHPD Japetić, Samobor151796775110
Juričev, KaticaHPD Kamenar, Šibenik16710010676
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Jurčić, KristinaPD Lisina, Matulji1641357678115
Jurčić, DeanPD Lisina, Matulji1631367779116
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor60814680183
Horvat, DominikHPD Željezničar, Zagreb158111110815262
Končevski, IvankaHPD Željezničar, Zagreb681631058273
Host, SrećkoPD Pliš, Klana22915811183
Rojnić, LoredanaPD Glas Istre, Pula20115293846139
Rojnić, VladimirPD Glas Istre, Pula1598792856240
Cimić, HalimaHPD Japetić, Samobor174806886
Jurinić, ZdenkoHPD Željezničar, Zagreb49371188744
Čaplar, AlanHPD Željezničar, Zagreb89125119885526
Matković, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb691621048974113
Šimunić, ZlatkoHPD MIV, Varaždin1841197390
Meštrić, BrankoPD Šumar, Zagreb32519612091108
Ofak, VidaPD Kočevje, Kočevje, SLO250160122927564
Mihalić, KristinaHPD Japetić, Samobor501081039397276
Kokolić, BrankoPD Runolist, Oroslavje291168113945727
Miškulin, MilicaHPD MIV, Varaždin144825295
Chmura, KrzysztofHPD Zagreb-Matica, Zagreb29617211696435
Hoić, NenadHPD Javor, Zlatar Bistrica564912497
Jukica, VitoHPD Zagreb-Matica, Zagreb334201125985019
Pandurić, MladenHPD Bilo, Koprivnica24014410299
Ašić, MandaHPD Zagreb-Matica, Zagreb1161691171008292
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.