Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Tancer, ŽeljkoHPD Priroda PBZ, Zagreb26664283
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Kosović, Jasna +HPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Polaček, Zvonimir +HPD Željezničar, Zagreb15131329
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb4616151699
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Majnarić, Josip +HPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Horvat Nikšić, BiserkaHPD Stanko Kempny, Zagreb5923232317
Jurić, Vjenceslav +HPD Željezničar, Zagreb4242428
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Rihtarić, Milivoj +HPD Dugi vrh, Varaždin5542264023
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Belina, JosipaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13446291871
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Očić, BrankaPD Naftaplin, Zagreb14255313947
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Šoš, MijoPD Dilj gora, Slavonski Brod14357336140
Vahtarić, MoricHPD Vinica, Duga Resa9334345281
Bogojević, DragutinHPD MIV, Varaždin97403533
Horvatić, Željko IvanHPD Dugi vrh, Varaždin11462366029148
Haberle, MiljenkoPD Nikola Tesla, Zagreb1183537242096
Rade, StjepanPD Dubovac, Karlovac963338
Matica, JolandaPD Nikola Tesla, Zagreb162733927
Šerkinić, GordanPOK Sljeme, Zagreb48754044
Seleši, MarijaPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof47764143
Mrakužić, ŽeljkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko138674231149
Mrakužić, NinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko139684332158
Mrakužić, EnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko140694430137
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor60814680183
Tišler, ViktorPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb843847564480
Kocijan Sever, ĐurđicaHPD Dugi vrh, Varaždin1125248185191146
Horvat, StjepanHPD Dugi vrh, Varaždin1135349186190147
Šoić, DanicaHPD MIV, Varaždin17783504725
Božinović, MilanHPD MIV, Varaždin17884514826
Miškulin, MilicaHPD MIV, Varaždin144825295
Tkalac, BerislavHPD Tikvica, Županja7329535479
Stilinović, JadrankoHPD Japetić, Samobor1959354342111
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Lepan, ŽeljkaPD Nikola Tesla, Zagreb1949056364995
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Prebeg, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1989458141
Antolković, ZdravkoHPD Kamenar, Šibenik16674595839
Vinković, ŽelimirHPD Željezničar, Zagreb809960372461
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Kranjec, AlojzHPD Gradina, Konjščina119476272
Kuzmanić, DamirPD Nikola Tesla, Zagreb212112634212071
Petrić, LudmilaPD Opatija, Opatija637264280
Petrić, BorisPD Opatija, Opatija6271654551
Pinjušić, AndrijaHPD Japetić, Samobor15078666658
Pinjušić, BrankaHPD Japetić, Samobor151796775110
Cimić, HalimaHPD Japetić, Samobor174806886
Tišljar, PeroHPD MIV, Varaždin1308669513517
Meden, MilanPD Maribor-Matica, Maribor, SLO193117705531
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin1458571503416
Turk, MilivojHPD Dugi vrh, Varaždin187129726383
Šimunić, ZlatkoHPD MIV, Varaždin1841197390
Marukić, JureHPD Željezničar, Zagreb175134745736
Rešetić, IvanHPD Željezničar, Zagreb155647564
Jurčić, KristinaPD Lisina, Matulji1641357678115
Jurčić, DeanPD Lisina, Matulji1631367779116
Canjuga, NadaHPD MIV, Varaždin152977859
Beuk, MilanPD Šumar, Zagreb513179145233
Beuk, IrenaPD Šumar, Zagreb523280144237
Popović, StankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb9113881103123
Banek, BerislavPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb3260827459114
Pap , ZlatkoHPD Dugi vrh, Varaždin12214083
Grobenski, MarijaHPD MIV, Varaždin20214184
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Turkalj, DraganHPD MIV, Varaždin1839886
Pop, JosipPD Ravna gora, Varaždin25114887
Kolar , IvanaHPD Bilo, Koprivnica22412088675453
Popović, JadrankoPD Obruč, Jelenje2161188965426
Marincel, JosipPD Vršak, Brod Moravice2510590
Štajduhar, JosipPD Vršak, Brod Moravice2410491
Rojnić, VladimirPD Glas Istre, Pula1598792856240
Rojnić, LoredanaPD Glas Istre, Pula20115293846139
Pleško, DamirPD Psunj, Pakrac20712394143
Žiković, RominaPD Obruč, Jelenje23413095683712
Milanović, SavoPD Obruč, Jelenje23513196693813
Maršanić, MarioPD Obruč, Jelenje7156977072
Stipaničev, SergejPD Kamenjak, Rijeka20611498714345
Kranjec, MarijaHPD Gradina, Konjščina1204899
Dolovski, TomoHPD Dugi vrh, Varaždin1324410073
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.