Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Tancer, ŽeljkoHPD Priroda PBZ, Zagreb26664283
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Kosović, Jasna +HPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Polaček, Zvonimir +HPD Željezničar, Zagreb15131329
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb4616151699
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Majnarić, Josip +HPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Horvat Nikšić, BiserkaHPD Stanko Kempny, Zagreb5923232317
Jurić, Vjenceslav +HPD Željezničar, Zagreb4242428
Bučar, BoženaHPD Željezničar, Zagreb1225221171
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Leskovar, Martin BrankoHPD Željezničar, Zagreb4328
Tkalac, BerislavHPD Tikvica, Županja7329535479
Buliga, DarkoPD INA Bjelolasica, Zagreb108301761387615
Beuk, MilanPD Šumar, Zagreb513179145233
Beuk, IrenaPD Šumar, Zagreb523280144237
Rade, StjepanPD Dubovac, Karlovac963338
Vahtarić, MoricHPD Vinica, Duga Resa9334345281
Haberle, MiljenkoPD Nikola Tesla, Zagreb1183537242096
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Jurinić, ZdenkoHPD Željezničar, Zagreb49371188744
Tišler, ViktorPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb843847564480
Jelinić, NikolaPK Split, Split3439181194
Bogojević, DragutinHPD MIV, Varaždin97403533
Čanadi, IvicaHPD Željezničar, Zagreb3541222
Rihtarić, Milivoj +HPD Dugi vrh, Varaždin5542264023
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Dolovski, TomoHPD Dugi vrh, Varaždin1324410073
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Belina, JosipaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13446291871
Kranjec, AlojzHPD Gradina, Konjščina119476272
Kranjec, MarijaHPD Gradina, Konjščina1204899
Hoić, NenadHPD Javor, Zlatar Bistrica564912497
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Tadić, NediljkaHPD Željezničar, Zagreb8651
Kocijan Sever, ĐurđicaHPD Dugi vrh, Varaždin1125248185191146
Horvat, StjepanHPD Dugi vrh, Varaždin1135349186190147
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Očić, BrankaPD Naftaplin, Zagreb14255313947
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Šoš, MijoPD Dilj gora, Slavonski Brod14357336140
Brnadić, SanjaPD Dubovac, Karlovac9558
Brnadić, MarinkoPD Dubovac, Karlovac9459
Banek, BerislavPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb3260827459114
Vidović, NatašaHPD Bilogora, Bjelovar6761
Horvatić, Željko IvanHPD Dugi vrh, Varaždin11462366029148
Pirić, DraganHPD Kozjak, Kaštel Sućurac3963184172
Rešetić, IvanHPD Željezničar, Zagreb155647564
Pavlin, DaliborkaHPD Stanko Kempny, Zagreb7165
Pavlin, DomagojHPD Stanko Kempny, Zagreb7266
Mrakužić, ŽeljkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko138674231149
Mrakužić, NinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko139684332158
Mrakužić, EnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko140694430137
Lončarić, KrunoslavHPD HP i HT Učka, Rijeka6170
Petrić, BorisPD Opatija, Opatija6271654551
Petrić, LudmilaPD Opatija, Opatija637264280
Matica, JolandaPD Nikola Tesla, Zagreb162733927
Antolković, ZdravkoHPD Kamenar, Šibenik16674595839
Šerkinić, GordanPOK Sljeme, Zagreb48754044
Seleši, MarijaPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof47764143
Benković, AndrijaPD Željezničar, Gospić2177112346
Pinjušić, AndrijaHPD Japetić, Samobor15078666658
Pinjušić, BrankaHPD Japetić, Samobor151796775110
Cimić, HalimaHPD Japetić, Samobor174806886
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor60814680183
Miškulin, MilicaHPD MIV, Varaždin144825295
Šoić, DanicaHPD MIV, Varaždin17783504725
Božinović, MilanHPD MIV, Varaždin17884514826
Čoklica, JadrankaHPD MIV, Varaždin1458571503416
Tišljar, PeroHPD MIV, Varaždin1308669513517
Rojnić, VladimirPD Glas Istre, Pula1598792856240
Buntić, InesHPD Japetić, Samobor9988
Svetić, VlatkoHPD Visočica, Gospić19189206307
Lepan, ŽeljkaPD Nikola Tesla, Zagreb1949056364995
Tudorić, DijanaHPD Kamenar, Šibenik11091107289
Viduša, LovroHPD Željezničar, Zagreb14992
Stilinović, JadrankoHPD Japetić, Samobor1959354342111
Prebeg, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1989458141
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Canjuga, NadaHPD MIV, Varaždin152977859
Turkalj, DraganHPD MIV, Varaždin1839886
Vinković, ŽelimirHPD Željezničar, Zagreb809960372461
Juričev, KaticaHPD Kamenar, Šibenik16710010676
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.