Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Jurić, Vjenceslav +HPD Željezničar, Zagreb4242428
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Maršanić, MarioPD Obruč, Jelenje7156977072
Kosović, Jasna +HPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Margitić, AmalijaHPD Željezničar, Zagreb11
Bučar, BoženaHPD Željezničar, Zagreb1225221171
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Polaček, Zvonimir +HPD Željezničar, Zagreb15131329
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Benković, AndrijaPD Željezničar, Gospić2177112346
Malić, RadovanNije član PD, Zagreb22
Polaček, LilijanHPD Željezničar, Zagreb23
Štajduhar, JosipPD Vršak, Brod Moravice2410491
Marincel, JosipPD Vršak, Brod Moravice2510590
Tancer, ŽeljkoHPD Priroda PBZ, Zagreb26664283
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Majnarić, Josip +HPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Banek, BerislavPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb3260827459114
Hahn, RudolfHPD Željezničar, Zagreb33
Jelinić, NikolaPK Split, Split3439181194
Čanadi, IvicaHPD Željezničar, Zagreb3541222
Cišper, GoranPD Psunj, Pakrac36
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Barišić, VelimirHPD Željezničar, Zagreb38142
Pirić, DraganHPD Kozjak, Kaštel Sućurac3963184172
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Pejša, JosipHPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac42170108
Leskovar, Martin BrankoHPD Željezničar, Zagreb4328
Smolec, ŽeljkaHPD Željezničar, Zagreb44
Smolec, MatijaHPD Željezničar, Zagreb45
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb4616151699
Seleši, MarijaPD Grebengrad - Novi Marof, Novi Marof47764143
Šerkinić, GordanPOK Sljeme, Zagreb48754044
Jurinić, ZdenkoHPD Željezničar, Zagreb49371188744
Mihalić, KristinaHPD Japetić, Samobor501081039397276
Beuk, MilanPD Šumar, Zagreb513179145233
Beuk, IrenaPD Šumar, Zagreb523280144237
Jelačić, MaraHPD Željezničar, Zagreb53
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Rihtarić, Milivoj +HPD Dugi vrh, Varaždin5542264023
Hoić, NenadHPD Javor, Zlatar Bistrica564912497
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Herceg, MarijanPD Vrapče, Zagreb58
Horvat Nikšić, BiserkaHPD Stanko Kempny, Zagreb5923232317
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor60814680183
Lončarić, KrunoslavHPD HP i HT Učka, Rijeka6170
Petrić, BorisPD Opatija, Opatija6271654551
Petrić, LudmilaPD Opatija, Opatija637264280
Stojnović, BorisPD Duga, Rijeka64
Slamenik, HermanPD Zavižan, Senj65198154117283
Tomasi, NarcisoPD Kamenjak, Rijeka66256217
Vidović, NatašaHPD Bilogora, Bjelovar6761
Končevski, IvankaHPD Željezničar, Zagreb681631058273
Matković, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb691621048974113
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Pavlin, DaliborkaHPD Stanko Kempny, Zagreb7165
Pavlin, DomagojHPD Stanko Kempny, Zagreb7266
Tkalac, BerislavHPD Tikvica, Županja7329535479
Bednjanec, BrankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb74171109
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Šarić, AugustinHPD HP i HT Učka, Rijeka76
Vujičić, MiloradHPD HP i HT Učka, Rijeka77204
Fištrek, ŽarkoPD Kamenjak, Rijeka7821616312369
Horvat , ŽeljkoHPD Željezničar, Zagreb79110
Vinković, ŽelimirHPD Željezničar, Zagreb809960372461
Islamović, FarukHPD Zanatlija, Zagreb81324225175164
Rožić, DanielHPD Zagreb-Matica, Zagreb82
Mihaljević, NenadHPD Željezničar, Zagreb83115
Tišler, ViktorPK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb843847564480
Ivančić, Ivan +PD Nikola Tesla, Zagreb85
Tadić, NediljkaHPD Željezničar, Zagreb8651
Japirko, MladenPK Split, Split87191
Kralj - Vrsalović, BoženaHPD Željezničar, Zagreb88910651571
Čaplar, AlanHPD Željezničar, Zagreb89125119885526
Radojčić, JasminkaHPD Zagreb-Matica, Zagreb90
Popović, StankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb9113881103123
Matišin, Antun Željko +PD Nikola Tesla, Zagreb92
Vahtarić, MoricHPD Vinica, Duga Resa9334345281
Brnadić, MarinkoPD Dubovac, Karlovac9459
Brnadić, SanjaPD Dubovac, Karlovac9558
Rade, StjepanPD Dubovac, Karlovac963338
Bogojević, DragutinHPD MIV, Varaždin97403533
Ožanić, KrešimirHPD Japetić, Samobor98227
Buntić, InesHPD Japetić, Samobor9988
Margitić, BrunoHPD Željezničar, Zagreb100
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.