Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Župa, MiroNOPD Koćari, Sinj1258912654573387
Žunec, IvicaHPD Dugi vrh, Varaždin699475
Žuliček, BorisPK Ivanec, Ivanec1185
Žukov, ZlataPD Željezničar, Sarajevo, BiH596
Žugec, ZoranHPD Gradina, Konjščina1194905701608476
Žugec, ŽeljkoHPD Gradina, Konjščina1114830686596449294
Žugec, OgnjenHPD Gradina, Konjščina761812772672
Zubak, JosipPD Dilj gora, Slavonski Brod1338978
Zuanović, PerePD Industrogradnja, Zagreb929652
Zuanović, MislavPD Industrogradnja, Zagreb868611
Zoroja, IgorHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko910
Zornjak, JadrankoHPD Željezničar, Zagreb899743
Zornjak, GordanaHPD Željezničar, Zagreb898742
Zorić, MarkoHPD Tikvica, Županja214143
Zoričić, TomislavHPD Željezničar, Zagreb1128815581500
Zorica, AnđeloPD Panj, Zagreb15731156
Žnidarec, MarijanaPD Nikola Tesla, Zagreb1292935748
Živojnović, DianaHPD Japetić, Samobor320287
Živčić, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb622504399377289189
Žiljak, PavicaHPD Željezničar, Zagreb468353274
Žiković, RominaPD Obruč, Jelenje23413095683712
Žigrović, LjiljanaPD Medveščak, Zagreb949663472423311202
Žiger, VesnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb565647457392418
Židov, OliverHPD MIV, Varaždin1104
Židov, ErikHPD MIV, Varaždin1105
Židov, ĐuroHPD MIV, Varaždin1106
Žibrat, AntonioNije član PD, Mahično1442
Žganec, MarkoNije član PD, Zagreb631455319281199110
Žerjav, SanjaPK Extrem, Čakovec1534
Žerjav, DraganPK Extrem, Čakovec1535
Želipski, IvanHPD Bilogora, Bjelovar903821
Železnjak, DamirHPD Međimurje, Čakovec1191860
Zelenika, SandraPD Kamenjak, Rijeka359254283
Zelanto, BrankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb14681060765663
Žegor, SinišaHPD Sisak, Sisak939
Žegor, NikoHPD Sisak, Sisak938
Zdeličan, KorinaPK Zmajevi, Zagreb15791151831723
Žarić, MajaNije član PD, Škrljevo1411
Zaradić, MarioHPD Runolist, Zagreb12331055761
Žanić, DanijelHPD Zagreb-Matica, Zagreb992
Zamljačanec, AnkicaHPD Bilo, Koprivnica1234894
Zakošek, LeopoldPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, SLO13281035741644
Zahrastnik, LeoHPD Zagreb-Matica, Zagreb511
Žagar, Klara JasnaHPD Kapela, Zagreb402317318354334
Žabić, ZvonimirPD Dubovac, Karlovac645457311255
Wagner, DubravkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko715
Wagner, BernardHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko614446330276230151
Vunarić, JelenaNije član PD, Zagreb1562
Vulić, NevenHPD Zagreb-Matica, Zagreb950809728634
Vuletin, VedranHPD Mosor, Split1356
Vuković, ŽeljkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb781545
Vuković, ToniHPD Japetić, Samobor1260
Vuković, SlavicaHPD Zanatlija, Zagreb1061777545473304176
Vuković, MihaelaHPD Željezničar, Zagreb968775574527
Vuković, MarcelHPD Japetić, Samobor1254909650570383251
Vuković, DavorkaHPD Japetić, Samobor1261
Vukorep, Letizia AntonellaNije član PD, Zagreb1218
Vuk, JosipPD Karlovačka zvijezda, Karlovac794552645565
Vukić, ŽeljkaPD Zagorske steze, Zabok1009
Vukić, SandraPK Horizont VG, Velika Gorica10861021
Vukić, GoranPK Horizont VG, Velika Gorica10871022
Vukasović, RužicaHPD Zaprešić, Zaprešić994707499428279162
Vukasović, IvanHPD Zaprešić, Zaprešić995708500429280163
Vuk, AnkicaPD Karlovačka zvijezda, Karlovac793551644564
Vujnović, MilanHPD Zagreb-Matica, Zagreb1961841691298558
Vujičić, MiloradHPD HP i HT Učka, Rijeka77204
Vujanović Kotarščak, MarkoHPD Bilogora, Bjelovar787613473461
Vuglač, KrunoslavPK Ivanec, Ivanec1187
Vuglač, JurajPK Ivanec, Ivanec816610601632
Vučinić, RolandHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko442448339343
Vučinić, NikolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko441501
Vršić, SonjaPD Bundek, Mursko Središče527
Vrlec, DragutinUP Dalekovod, Zagreb228137
Vretovski, IrenaPD Strilež, Crikvenica1346988708653468
Vrbanac, JurajHPD Sisak, Sisak36823017817312970
Vranješ, DenisHPD Mosor, Split349211160126
Vrabec, IgorHPD Runolist, Zagreb1541
Vovk-Šain, KrešoHPD Zagreb-Matica, Zagreb512392338284
Votuc, VladimirHPD Bilo, Koprivnica871669529547
Votuc, Marija HPD Bilo, Koprivnica870750691
Vorše, LidijaPD Zanatlija, Osijek12621062
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Vondraček, MilanNije član PD, Samobor1167848607
Volić, ViliPDS Velebit, Zagreb14811074775674
Volenec, VladimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb948662461398
Vojvodić, DragutinPD Sveti Rok, Sveta Nedelja1207
Vojvoda, BožidarHPD Bilogora, Bjelovar125
Vlašić, StjepanHPD Zagreb-Matica, Zagreb462
Vlah, ZvonimirPD Šumar, Zagreb399290228223312
Vlahušić, KatijaHPD Dubrovnik, Dubrovnik305267
Vlahović, VeljkoHPD Željezničar, Zagreb131203127101
Vlahović, AntonijaPD Munjara 1907, Zagreb540424431562
Vlaho, DraženPD Dubovac, Karlovac525
Vlah, LukaPD Šumar, Zagreb1069
Vlah, LanaPD Šumar, Zagreb398289227222
Vlahek Jakšić, DubravkaNije član PD, Zagreb743572444382
Vitez, IvanPK Ivanec, Ivanec308180128132
Vitez, DuškoPK Ivanec, Ivanec3091811311319044
Vitelj, DanijelaHPD Bilo, Koprivnica13831017839726
Višević, IvanaHPD Runolist, Zagreb1478
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.