Hrvatski planinarski savez
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Arbanas, DinoDPIOPV Osmica, Karlovac14611100
Basara, LeonDPIOPV Osmica, Karlovac1462
Basara, ZoranDPIOPV Osmica, Karlovac15471147
Murganić, VitomirDPIOPV Osmica, Karlovac186122175150428
Valio, MiraDPIOPV Osmica, Karlovac185121123139166234
Pejša, JosipHPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac42170108
Hanžek, AnaHPD Belecgrad, Belec353316
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Havoić, VericaHPD Belecgrad, Belec293
Andrić, MilaHPD Belišće, Belišće1168850
Bošnjak, NadaHPD Belišće, Belišće71348833629118791
Florijančić, MatkoHPD Belišće, Belišće1318
Ivić, IlijaHPD Belišće, Belišće801558382322231122
Kovač, ZdenkoHPD Belišće, Belišće763525350290188108
Maričić, GoranHPD Belišće, Belišće1551
Matijević, DragoHPD Belišće, Belišće767533381321226201
Rajković, EminaHPD Belišće, Belišće707482360298218124
Sabo, MarijanaHPD Belišće, Belišće782538367305202156
Sabo, Marijana 2XHPD Belišće, Belišće1290966696691
Blažević, BrankoHPD Bijele stijene, Mrkopalj1329958
Grgurić, HrvojeHPD Bijele stijene, Mrkopalj352
Henc, BornaHPD Bijele stijene, Mrkopalj14291159
Henc, LukaHPD Bijele stijene, Mrkopalj14281158
Bogeljić, DarkoHPD Bilogora, Bjelovar885629
Demšić, MarinaHPD Bilogora, Bjelovar440
Frančić, NadaHPD Bilogora, Bjelovar739581
Gustović, AdaHPD Bilogora, Bjelovar262
Gustović, ĐuroHPD Bilogora, Bjelovar261153371310
Hrženjak, BrankoHPD Bilogora, Bjelovar745514720627457
Kotarščak, AnkicaHPD Bilogora, Bjelovar788614474462
Mužjak, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar1291
Sudar, HrvojkaHPD Bilogora, Bjelovar200
Turk, ValentinaHPD Bilogora, Bjelovar171
Vidović, NatašaHPD Bilogora, Bjelovar6761
Vinković, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar351274301265219144
Vojvoda, BožidarHPD Bilogora, Bjelovar125
Vujanović Kotarščak, MarkoHPD Bilogora, Bjelovar787613473461
Želipski, IvanHPD Bilogora, Bjelovar903821
Aleksa, MiroslavHPD Bilo, Koprivnica53535124219111436
Bajzek, Ana HPD Bilo, Koprivnica874622
Borković, RenataHPD Bilo, Koprivnica394479514446296224
Bošnjak, MilenaHPD Bilo, Koprivnica288246440374278
Božičević, SandaHPD Bilo, Koprivnica862608570495332
Bukvić, BenjaminHPD Bilo, Koprivnica859606562490320216
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica4873182201699825
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica15051096795696486281
Bukvić, Josip 2X HPD Bilo, Koprivnica860607428364239126
Bukvić, Josip 3XHPD Bilo, Koprivnica1252914656575393218
Čiček, JadrankaHPD Bilo, Koprivnica827621745649
Dombaj, GoranHPD Bilo, Koprivnica14671139
Genc, AntonijaHPD Bilo, Koprivnica798556380320200
Harambašić, MarijanHPD Bilo, Koprivnica640435
Horvat, MartinaHPD Bilo, Koprivnica1171851
Jakopanec, DijanaHPD Bilo, Koprivnica14961083785
Jakupanec, LjubicaHPD Bilo, Koprivnica54836425820412267
Jurić, TatjanaHPD Bilo, Koprivnica658471347297263145
Jurić, Tatjana x2HPD Bilo, Koprivnica13801016718624430273
Kolar , IvanaHPD Bilo, Koprivnica22412088675453
Komes, NevenHPD Bilo, Koprivnica692532359375356
Kutičić, DamirHPD Bilo, Koprivnica436
Lovrić, HrvojeHPD Bilo, Koprivnica659472331323
Majdak Kutičić, DraženkaHPD Bilo, Koprivnica395
Matejak, FilipHPD Bilo, Koprivnica987704
Matejak, ZdenkoHPD Bilo, Koprivnica905641494424354
Medvarić-Bračko, RužicaHPD Bilo, Koprivnica294456672585
Nestić, RužicaHPD Bilo, Koprivnica1162847646600443267
Pandurić, MladenHPD Bilo, Koprivnica24014410299
Pobi, DarinkaHPD Bilo, Koprivnica800557429365271192
Pobi, Darinka 2XHPD Bilo, Koprivnica1231893627604445268
Polak, BaricaHPD Bilo, Koprivnica866670577544
Polak, Zvonko HPD Bilo, Koprivnica867671578545
Posarić, DaliaHPD Bilo, Koprivnica276245513445287223
Posarić, Dalia x2HPD Bilo, Koprivnica14661071
Posavec, AnaHPD Bilo, Koprivnica11131047
Rac, EsteraHPD Bilo, Koprivnica1139
Rac, RenatoHPD Bilo, Koprivnica543444699603422
Radotović, DijanaHPD Bilo, Koprivnica1174
Radotović, NevenHPD Bilo, Koprivnica1175
Rihtarić, HrvojeHPD Bilo, Koprivnica799
Salajec, BožicaHPD Bilo, Koprivnica884628694679
Sinjerec, KrunoslavHPD Bilo, Koprivnica632473430420297
Škundrić, SlobodankaHPD Bilo, Koprivnica656449439373243241
Slukić, LjiljanaHPD Bilo, Koprivnica888984735637
Smoljanović, MiraHPD Bilo, Koprivnica25214510125315266
Sokolić, VesnaHPD Bilo, Koprivnica974799606606
Španiček, KarolinaHPD Bilo, Koprivnica657
Špehar, BarbaraHPD Bilo, Koprivnica14801073
Telic, TamaraHPD Bilo, Koprivnica889794
Tot, JelaHPD Bilo, Koprivnica861976
Večenaj, MirjanaHPD Bilo, Koprivnica1345986707
Vitelj, DanijelaHPD Bilo, Koprivnica13831017839726
Votuc, Marija HPD Bilo, Koprivnica870750691
Votuc, VladimirHPD Bilo, Koprivnica871669529547
Zamljačanec, AnkicaHPD Bilo, Koprivnica1234894
Grgasović, TončiHPD Biokovo, Makarska14491053
Hajtok, VesnaHPD Bregana, Bregana1325955
Mikac, VesnaHPD Bregana, Bregana1102899636659461
Bokun, MarijaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek15321136
Boljevac, SanjaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek12811009
Čandrlić, KrešimirHPD Bršljan-Jankovac, Osijek944
Prikazano 100 od 1589 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Copyright 2021 © Hrvatski planinarski savez   |   Hosting i održavanje: Auris d.o.o.