Stanica planinarskih vodiča Dubrovnik

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Mišo Glavinić HPD Grabovica, Ploče Dubrovnik A2022
Frane Medak HPD Grabovica, Ploče Dubrovnik A2020
Željko Mordžin HPD Gledavac, Metković Dubrovnik A2022
Karolina Perić HPD Grabovica, Ploče Dubrovnik A2020



Stanica planinarskih vodiča Istra

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Marino Bačac HPD Planik, Umag Istra A, B, D2022
Vilim Boljunčić PD Glas Istre, Pula Istra A2020
Aleksandar Daić PD Elektroistra, Pula Istra A, D2022
Tatjana Družetić PD Pazinka, Pazin Istra pripravnik2021
Andrej Đapić PD Kailaš, Zagreb Istra A, D2021
Klaudio Ferletta PD Elektroistra, Pula Istra A, D2022
Anton Finderle PD Pazinka, Pazin Istra pripravnik2021
Tihomir Firj PD Glas Istre, Pula Istra A2020
Gracijela Grubiša PD Pazinka, Pazin Istra pripravnik2021
Igor Gržinić PD Pazinka, Pazin Istra pripravnik2021
Marinko Iskra PD Glas Istre, Pula Istra A2022
Ingrid Ivanić PD Glas Istre, Pula Istra A2021
Dalibor Jakovčić PD Pazinka, Pazin Istra A2022
Marijan Janko PD Glas Istre, Pula Istra A, B, D2021
Alberto Jedrejčić PD Pazinka, Pazin Istra A2022
Patricija Jedrejčić PD Pazinka, Pazin Istra A2022
David Jovanović PD Glas Istre, Pula Istra A, B, D2020
Saša Kardinar PD Glas Istre, Pula Istra A, B, D2021
Aleksandar Kekić PD Glas Istre, Pula Istra A2021
Aleksandar Kršulja PD Skitaci, Labin Istra A, B, D2021
Denis Kurtagić PD Glas Istre, Pula Istra A2020
Sonja Levak PD Pazinka, Pazin Istra A2022
Darko Lukšić PD Glas Istre, Pula Istra A, D2021
Boban Memedović PD Montero, Rovinj Istra pripravnik2021
Pero Miloš PD Glas Istre, Pula Istra pripravnik2020
Larisa Močibob PD Pazinka, Pazin Istra A2021
Zlatko Modrušan PD Glas Istre, Pula Istra A2022
Renato Perc PD Elektroistra, Pula Istra A2021
Davorka Prusić HPD Planik, Umag Istra A2021
Dragana Radić PD Elektroistra, Pula Istra A2021
Željko Ravnić PD Glas Istre, Pula Istra A2020
Nino Rocco PD Skitaci, Labin Istra A2021
Maurizio Rudela PD Glas Istre, Pula Istra A2020
Nino Salih PD Pazinka, Pazin Istra A, B, D2021
Adelina Sergo-Pužar PD Pazinka, Pazin Istra A2022
Goran Šepić HPD Planik, Umag Istra A, B, D2022
Mario Šimunec PD Glas Istre, Pula Istra pripravnik2021
Loredana Šperanda PD Pazinka, Pazin Istra pripravnik2021
Natalija Štimac PD Elektroistra, Pula Istra pripravnik2021
Serđo Težak PD Glas Istre, Pula Istra A2021
Valter Zenzerović PD Elektroistra, Pula Istra pripravnik2021



Stanica planinarskih vodiča Karlovac

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Ana Abramović PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Katarina Abramović PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Josip Anušić PD Karlovac, Karlovac Karlovac A2021
Bruno Banjavčić HPD Vinica, Duga Resa Karlovac A2021
Ranko Baždar PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Robert Boić PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2020
Ranko Borozan HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko Karlovac A2021
Marin Božičević HPD Vinica, Duga Resa Karlovac A, D2021
Manuela Budišćak HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko Karlovac A2020
Ivica Čepuran HPD Martinščak, Karlovac Karlovac A, D2022
Saša Ćurčija PD Karlovac, Karlovac Karlovac A2021
Darko Domitrović HPD Vinica, Duga Resa Karlovac A, D2021
Jasna Draganjac PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Ratomir Draganjac PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Krešimir Fajdić PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Dinko Friščić PD Dubovac, Karlovac Karlovac A, B, D2021
Stevica Furdek HPD Vinica, Duga Resa Karlovac A, B2021
Darko Gabrek PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Željko Ivasić PD Dubovac, Karlovac Karlovac A, D2021
Jadranko Jagodić PD Dubovac, Karlovac Karlovac A, D2022
Marijan Koletić PK Scout, Samobor Karlovac pripravnik2020
Nikolina Kordić HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko Karlovac A2020
Slobodan Kožul PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2020
Robert Lemić PD Dubovac, Karlovac Karlovac A, B, D2021
Dražen Lovreček HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko Karlovac A, B, D2021
Ivan Lutz PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2021
Hrvoje Malović HPD Vinica, Duga Resa Karlovac A2021
Igor Manojlović PD Dubovac, Karlovac Karlovac pripravnik2021
Marin Maras PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2022
Snježana Nikl HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko Karlovac A2021
Miro Palajsa PD Dubovac, Karlovac Karlovac pripravnik2021
Tomislav Perušić HPD Vinica, Duga Resa Karlovac A, B, D2022
Bojan Petrunić HPD Martinščak, Karlovac Karlovac A2022
Igor Plantaš HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko Karlovac A2020
Darko Protulipac HPD Martinščak, Karlovac Karlovac A2021
Damir Starešinić PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2020
Ana Sudac PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2022
Ivica Sudac PD Dubovac, Karlovac Karlovac A2020
Mihaela Lidija Šamec HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko Karlovac A2021
Vjekoslav Šipek PD Dubovac, Karlovac Karlovac pripravnik2022
Vinko Vesely PD Karlovačka zvijezda, Karlovac Karlovac A2021



Stanica planinarskih vodiča Lika

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Dražen Benčić PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Mira Bogdanić PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Tajana Brajković PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Goran Bukovac PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Krešimir Burušić PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Lucija Bušljeta PD Željezničar, Gospić Lika A2022
Anamarija Jurković PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Milan Klobučar PD Željezničar, Gospić Lika A2022
Josip Kraljić PD Škamnica, Brinje Lika A2020
Danijela Kremenić PD Zavižan, Senj Lika A2022
Ivan Kremenić PD Zavižan, Senj Lika A2022
Višnja Krznarić PD Škamnica, Brinje Lika A2022
Tamara Lužaić PD Škamnica, Brinje Lika A2020
Marijana Nahod PD Mrsinj, Korenica Lika A2022
Robert Noć PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Ivan Šporčić PD Gromovača, Otočac Lika pripravnik2021
Ana Ugarković PD Škamnica, Brinje Lika A, D2022



Stanica planinarskih vodiča Makarska

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Jurica Budanko HPD Biokovo, Makarska Makarska A, D2021
Petar Čaljkušić HPD Veliko Brdo, Makarska Makarska A2020
Mladen Ćirak HPD Veliko Brdo, Makarska Makarska A2020
Matko Gašpar HPD Adrion, Gradac Makarska A2020
Marija Glučina HPD Vitrenik, Podgora Makarska A2021
Mahut Ibrić SAK Ekstrem, Makarska Makarska A, D2022
Vice Jović HPD Veliko Brdo, Makarska Makarska A2020
Nikola Jurić HPD Vrgorac, Vrgorac Makarska A2021
Mate Klarić HPD Veliko Brdo, Makarska Makarska A2021
Vito Miloš HPD Sveti Jure, Zagvozd Makarska A2021
Dejan Mirčić HPD Adrion, Gradac Makarska A2020
Biserka Mračević HPD Biokovo, Makarska Makarska A2021
Vid Ožić-Bebek HPD Čubrijan, Rašćane Makarska pripravnik2022
Pero Raić HPD Adrion, Gradac Makarska A2020
Saša Raos HPD Grabovica, Ploče Makarska A2020
Mirjana Roščić HPD Sveti Ilija, Baška Voda Makarska A2022
Ozren Srzić SAK Ekstrem, Makarska Makarska A2021
Ljubo Šuvar HPD Sveti Jure, Zagvozd Makarska A2022
Zoran Tolić HPD Vrgorac, Vrgorac Makarska A2022
Karlo Trogrlić HPD Adrion, Gradac Makarska A2020
Bruno Turina HPD Veliko Brdo, Makarska Makarska A2020
Jurica Turina HPD Veliko Brdo, Makarska Makarska A2020
Eduard Urlić SAK Ekstrem, Makarska Makarska A, B, D2021
Slavenka Urlić SAK Ekstrem, Makarska Makarska A2022
Marija Viskić HPD Adrion, Gradac Makarska A2020
Frano Vlašić HPD Mareta, Vela Luka Makarska A2022



Stanica planinarskih vodiča Rijeka

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Ajiša Ahel HPD HP i HT Učka, Rijeka Rijeka A2021
Radmila Bajić PD Tuhobić, Rijeka Rijeka A2020
Miljana Bajšanski PD Kamenjak, Rijeka Rijeka pripravnik2020
Davor Banić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2022
Andrea Barac PD Obzova, Krk Rijeka pripravnik2020
Damir Barić PD Opatija, Opatija Rijeka A2021
Robert Bilandžija PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2022
Anita Bistričić HPD Platak, Rijeka Rijeka A, B, D2021
Jadranka Bistričić HPD Platak, Rijeka Rijeka A2021
Zoran Bistričić HPD Platak, Rijeka Rijeka A, B, D2021
Arianna Blažević PD Pljusak, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Neven Blažević PD Pljusak, Rijeka Rijeka A2021
Vanja Blažić PD Tuhobić, Rijeka Rijeka A2021
Radovan Brnelić PD Viškovo, Viškovo Rijeka A2021
France Chopinet PD Obzova, Krk Rijeka A, B, D2021
Alen Čančarević PD Obzova, Krk Rijeka A, B, D2021
Melita Doričić PD Lisina, Matulji Rijeka pripravnik2022
Mirjana Dražul-Kraljić PD Strilež, Crikvenica Rijeka pripravnik2022
Marin Dukić PD Strilež, Crikvenica Rijeka A, B, D2021
Ljuba Duvančić PD Opatija, Opatija Rijeka pripravnik2021
Igor Eterović PD Opatija, Opatija Rijeka A, B2021
Milivoj Filipović PD Opatija, Opatija Rijeka A2021
Žarko Fištrek PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2021
Robert Forko PD Lisina, Matulji Rijeka pripravnik2022
Parshos Fotinos PD Lisina, Matulji Rijeka pripravnik2022
Darko Gašparović PD Strilež, Crikvenica Rijeka A2021
Božidar Glad PD Skradski vrh, Skrad Rijeka A, B, D2021
Mario Glavaz PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2020
Mirta Grandić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A, B2022
Milan Gredelji PD Pljusak, Rijeka Rijeka A2022
Slavica Grgurić Pajnić HPD Petehovac, Delnice Rijeka A2021
Ratko Grubešić PD Pljusak, Rijeka Rijeka A2021
Iva Halasz PD Strilež, Crikvenica Rijeka A2021
Danilo Harbić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A, D2021
David Hodap PD Skradski vrh, Skrad Rijeka A2020
Matija Host PD Viškovo, Viškovo Rijeka A, D2021
Miroslav Hrenek AK Put, Rijeka Rijeka pripravnik2021
Bojan Japel PD Duga, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Damir Jelić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2021
Laura Jurin PD Strilež, Crikvenica Rijeka pripravnik2022
Dorica Kaličanec PD Duga, Rijeka Rijeka A2021
Milan Katalinić HPD HP i HT Učka, Rijeka Rijeka A2021
Martina Keliš Lukanović PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2020
Nikola Kereković HPD Sopalj, Kostrena Rijeka pripravnik2022
Denis Kezele PD Obzova, Krk Rijeka A2020
Marino Kezele HPD Petehovac, Delnice Rijeka A2022
Silvio Kezele PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2021
Tonček Kezele PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2021
Boris Knaus HPD Platak, Rijeka Rijeka A2022
Stiven Knaus PD Opatija, Opatija Rijeka A2021
Željko Kokotović PD Duga, Rijeka Rijeka A2022
Damir Konestra PD Tuhobić, Rijeka Rijeka A2021
Mladen Konta PD Viškovo, Viškovo Rijeka A, D2021
Ivan Kovačević DPIOPV Osmica, Karlovac Rijeka pripravnik2020
Zvonimir Krmpotić PD Strilež, Crikvenica Rijeka A, B, D2021
Boris Kurilić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A, D2021
Damir Lukežić PD Obruč, Jelenje Rijeka pripravnik2021
Tomislav Majnarić HPD Petehovac, Delnice Rijeka A2022
Dražen Marković PD Skradski vrh, Skrad Rijeka A2020
Danijela Martić HPD Sopalj, Kostrena Rijeka pripravnik2022
Diana Matešić HPD Sopalj, Kostrena Rijeka A2021
Mateja Matijašec PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2021
Silvana Milić PD Duga, Rijeka Rijeka A2021
Petar Milošević PD Pljusak, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Ivan Mohač PD Dedomir, Križišće Rijeka A2020
Darko Mohar PD Opatija, Opatija Rijeka A2021
Adriana Moras RAK - Riječki alpinistički klub, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Darko Mršnik RAK - Riječki alpinistički klub, Rijeka Rijeka A, B, D2021
Marijana Mužević PD Strilež, Crikvenica Rijeka A2021
Fedor Nalis PD Knezgrad, Lovran Rijeka A2021
Dragan Nišler PD Obzova, Krk Rijeka A2020
Ivica Njegovan PD Duga, Rijeka Rijeka A2020
Hrvoje Oreč PD Opatija, Opatija Rijeka A, B, D2021
Sunčica Paurović PD Kamenjak, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Matija Perić HPD HP i HT Učka, Rijeka Rijeka A2021
Ana Perkov PD Pljusak, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Marko Perković PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2020
Dorotea Pernjak Banić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2020
Ivica Pilčić PD Obruč, Jelenje Rijeka pripravnik2021
Sandra Pintar PD Obruč, Jelenje Rijeka pripravnik2021
Elio Pobar PD Lisina, Matulji Rijeka pripravnik2022
Marijan Popić PD Opatija, Opatija Rijeka A2021
Darko Popović PD Duga, Rijeka Rijeka A2020
Goran-Den Popović HPD Petehovac, Delnice Rijeka A2022
Zoran Popovski PD Opatija, Opatija Rijeka A, B, D2021
Unita Precetti PD Tuhobić, Rijeka Rijeka A2020
Biserka Radović PD Viškovo, Viškovo Rijeka A2021
Predrag Radović PD Viškovo, Viškovo Rijeka A2021
Boris Rumac PD Opatija, Opatija Rijeka A2021
Zdravko Scheibl PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A, B2021
Zoran Sekovanić PD Obzova, Krk Rijeka A, B, D2021
Igor Simić PD Knezgrad, Lovran Rijeka A2021
Alen Sindičić RAK - Riječki alpinistički klub, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Barbara Sindičić PD Obzova, Krk Rijeka pripravnik2020
Luka Skorić PD Opatija, Opatija Rijeka pripravnik2022
Mirela Srkoč Šenkinc PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2021
Saša Subotić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A, D2021
Aleksandar Sušanj PD Opatija, Opatija Rijeka A2020
Silvia Sušanj PD Opatija, Opatija Rijeka A2020
Ankica Šamanić PD Obzova, Krk Rijeka pripravnik2020
Dražen Šegić PD Obzova, Krk Rijeka pripravnik2020
Bojan Šenkinc PD Kamenjak, Rijeka Rijeka A2022
Anita Šola PD Pljusak, Rijeka Rijeka pripravnik2022
Bruno Štajduhar PD Viškovo, Viškovo Rijeka A2021
Robert Štefanac PD Opatija, Opatija Rijeka A2021
Marijana Tomašić PD Obzova, Krk Rijeka A2020
Zoran Uzelac HPD Sopalj, Kostrena Rijeka A2020
Ibrahim Veletanlić PD Obzova, Krk Rijeka A2021
Vedran Veletanlić PD Obzova, Krk Rijeka A2020
Martina Vranić PD Kamenjak, Rijeka Rijeka pripravnik2020
Irena Vretovski PD Strilež, Crikvenica Rijeka pripravnik2022
Tomica Vukelić HPD HP i HT Učka, Rijeka Rijeka A2021
Damir Vurušić PD Obruč, Jelenje Rijeka pripravnik2021



Stanica planinarskih vodiča Slavonija

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Mila Andrić HPD Belišće, Belišće Slavonija A2021
Dario Andrijević PD Petrov Vrh Daruvar Slavonija pripravnik2022
Petar Anić HPD Tikvica, Županja Slavonija pripravnik2021
Ivan Baličević PD Đakovo, Đakovo Slavonija A2021
Tamara Banfić Petrov Vrh Daruvar Slavonija pripravnik2022
Nada Banović HPD HZZO, Požega Slavonija A2021
Svjetlana Bardić HPD Papuk Virovitica Slavonija pripravnik2022
Frano Barišić HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2020
Branimir Bartolović HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2021
Goran Bašić PD Dilj gora, Slavonski Brod Slavonija A, B2021
Anćica Berki PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Zlatica Böhm Pipal HPD Klikun, Pleternica Slavonija A2020
Aleksandar Borojević PD Petrov Vrh, Daruvar Slavonija pripravnik2022
Mario Bosilj PD “Petrov Vrh”,Daruvar Slavonija pripravnik2022
Maja Buljubašić HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2020
Antun Ciglenečki HPD Lipa, Lipik Slavonija A2021
Martina Cipan PD Petrov Vrh Slavonija pripravnik2022
Kristijan Copak HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2020
Vlado Crnković HPD Gojzerica Požega Slavonija pripravnik2022
Ratimir Čajka HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2020
Arian Čavala PD Đakovo, Đakovo Slavonija A2020
Dragan Čerina HPD Sokol, Feričanci Slavonija A2021
Borislav Černi PD Psunj, Pakrac Slavonija A, B, D2022
Ludmila Černi PD Psunj, Pakrac Slavonija A2022
Dragan Davidović HPD Sokolovac, Požega Slavonija pripravnik2021
Josip Diklić HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Mirko Dominović PD Zanatlije, Osijek Slavonija pripravnik2022
Tomislav Dujmić HPD Cibalia Slavonija pripravnik2022
Adam Đaković PD Dilj gora, Slavonski Brod Slavonija A2021
Vladimir Đekić HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Dejan Erceg HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A, B2021
Marko Filipović HPD Tikvica, Županja Slavonija pripravnik2021
Lidija Galić HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2021
Tomislav Garilović HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2020
Robert Gergurec HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2020
Kristijan Gerhard HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija pripravnik2022
Željko Grbeša HPD Cibalia, Vinkovci Slavonija A2020
Petar Grubić PD Dilj gora, Slavonski Brod Slavonija A2020
Slavko Habijanec PD Psunj, Pakrac Slavonija A2021
Ljiljana Havranek PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Kristijan Horvat PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Mario Jakobović HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2020
Dražen Jakoubek HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2021
Josip Karakaš HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2020
Marija Kelava PD Đakovo, Đakovo Slavonija A2020
Martina Keller HPD Gojzerica, Požega Slavonija pripravnik2022
Josip Kercel HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2022
Ana Kesić HPD Gojzerica Požega Slavonija pripravnik2022
Jela Knežević PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2022
Tomislav Kovač HPD Papuk, Virovitica Slavonija A2020
Zdenko Kovač HPD Belišće, Belišće Slavonija A2021
Hrvoje Kozarić HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2022
Krešimir Kušenić HPD Strmac, Nova Gradiška Slavonija A2020
Predrag Livak HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2022
Ivan Lončarić HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Ivana Lujić PD Đakovo, Đakovo Slavonija A2020
Krunoslav Malenica HPD Strmac, Nova Gradiška Slavonija A2022
Mirjana Malenica HPD Dirov brijeg, Vinkovci Slavonija A2021
Stevo Malinović HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija pripravnik2022
Goran Maričić HPD Belišće, Belišće Slavonija A2021
Marija Marjanović HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2021
Zoran Marković HPD Belišće, Belišće Slavonija A2021
Franjo Matasić PD Krndija, Našice Slavonija A2021
Zdravko Matičević HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2022
Josip Matijević HPD Lipa, Lipik Slavonija A2021
Goran Mičić HPD Papuk, Virovitica Slavonija pripravnik2022
Igor Mihelić HPD Vučedol, Vukovar Slavonija A2020
Hrvoje Mikolčević HPD Sokolovac, Požega Slavonija pripravnik2020
Nevenka Milak HPD Dirov brijeg, Vinkovci Slavonija A2021
Zoran Milaković PD Psunj, Pakrac Slavonija A, D2021
Ivica Miložić PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Miroslav Mitrović HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Dražen Mlinarić HPD Klikun, Pleternica Slavonija A, B, D2021
Miro Mutter HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Igor Nađ HPD Cibalia, Vinkovci Slavonija A2022
Stevo Nagy PD Psunj, Pakrac Slavonija A2020
Damjan Namjesnik PD Đakovo Slavonija pripravnik2022
Simona Nerad PD Petrov Vrh Daruvar Slavonija pripravnik2022
Vlado Obad PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Kristijan Paljar HPD Papuk, Virovitica Slavonija pripravnik2021
Saša Pavičić HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Vladimir Pavičić PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Jasminka Pavlov HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija pripravnik2022
Branko Pecek HPD Orahovica Slavonija pripravnik2022
Goran Penjin PD Psunj, Pakrac Slavonija pripravnik2022
Mario Perić PD Mališćak, Velika Slavonija A, D2020
Marko Perzel HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2021
Irena Petranović PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Antun Petrović HPD Sokolovac, Požega Slavonija A2021
Željko Petrović PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2022
Krunoslav Pisačić PD Ravnica, Vukovar Slavonija A, B2021
Darko Platužić PD Đakovo, Đakovo Slavonija A2021
Zlatko Pleško HPD Papuk, Virovitica Slavonija A2021
Mirela Poljak Šefčić HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Tijana Popović HPD Papuk, Virovitica Slavonija pripravnik2021
Josip Prević PD Petrov vrh, Daruvar Slavonija A2021
Damir Rapčan HPD Cibalia Vinkovci Slavonija pripravnik2022
Dragoljub Ravas HPD Sokol, Feričanci Slavonija A2021
Marko Rubil PD Dilj gora, Slavonski Brod Slavonija A2021
Goran Rukavina PD Petrov Vrh Daruvar Slavonija pripravnik2022
Anita Savić HPD Gojzerica, Požega Slavonija pripravnik2022
Stjepan Schönberger PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Krešimir Slobodnjak HPD Strmac, Nova Gradiška Slavonija pripravnik2020
Ivan Stifter HPD Belišće, Belišće Slavonija A2020
Vladimir Subota HPD Papuk, Virovitica Slavonija A2021
Josip Šalek HPD Sokol, Feričanci Slavonija A2021
Ivan Šaravanja PD Zanatlija, Osijek Slavonija pripravnik2022
Robert Šeda HPD Vučedol, Vukovar Slavonija A2020
Dragica Šibenik HPD Cibalia, Vinkovci Slavonija pripravnik2021
Saša Šimek PD Petrov Vrh Daruvar Slavonija pripravnik2022
Milena Škoro PD Krndija, Našice Slavonija A2020
Ivica Šnajder HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2021
Mirjana Špehar PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Ivica Tabak HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A, B2021
Željko Takšić HPD Dirov brijeg, Vinkovci Slavonija A2021
Branko Tivanovac HPD Sunovrat, Đurđenovac Slavonija A2021
Ana Tomac HPD Papuk, Virovitica Slavonija A2020
Željko Tomašević HPD Lipa, Lipik Slavonija A2021
Tanja Tomičić PD Dilj gora, Slavonski Brod Slavonija A2021
Leo Tosenberger PD Đakovo, Đakovo Slavonija A2021
Otmar Tosenberger PD Đakovo, Đakovo Slavonija A2021
Hrvoje Tržić PD Krndija, Našice Slavonija A2020
Višeslav Turković HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2020
Davorin Veir HPD Gojzerica, Požega Slavonija A2022
Milan Vereb PD Petrov Vrh, Daruvar Slavonija pripravnik2022
Vlado Vidović HPD Bršljan-Jankovac, Osijek Slavonija A2021
Ksenija Vilić PD Zanatlija, Osijek Slavonija A2021
Stiv Vranić HPD Dirov brijeg, Vinkovci Slavonija A2021
Kristina Zdjelar HPD Papuk, Virovitica Slavonija pripravnik2022
Josip Zubak PD Dilj gora, Slavonski Brod Slavonija A2021



Stanica planinarskih vodiča Split

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Zvone Ajdučić PD Svilaja, Sinj Split A2021
Vicko Amižić PD Perun, Podstrana Split A2020
Marin Anterić HPD Kozjak, Kaštel Sućurac Split A2020
Giovanni Ardizzone PK Split, Split Split A2020
Jadranka Ardizzone PK Split, Split Split A2020
Željko Arnautović HPD Hum, Vis Split A, D2021
Marija Babić PD Perun, Podstrana Split pripravnik2021
Željko Balov HPD Mosor, Split Split A, D2021
Marin Banović HPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac Split A2021
Anita Barać PK Gojzerice, Split Split A2020
Ivan Barišić HPD Kozjak, Kaštel Sućurac Split pripravnik2022
Alida Bašić PU Dinaridi, Split Split A, D2022
Jacolien Bićanić PD Hvar, Hvar Split A2020
Ante Bigava HPD Mosor, Split Split A2020
Marko Bilić HPD Mosor, Split Split pripravnik2022
Marija Blažević HPD Mosor, Split Split pripravnik2022
Ante Boban PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Gordana Boduljak PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Željko Bogić HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2021
Marijanko Bošnjak HPD Mosor, Split Split A, D2022
Ivana Botica PK Split, Split Split A2021
Marin Brkljač PD Perun, Podstrana Split A2021
Zlatko Brkljač PK Gojzerice, Split Split A2021
Ivana Buklijaš HPD Mosor, Split Split A2020
Darko Cvitanić PD Profunda, Brač Split A2020
Duško Čubrilo HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2020
Luka Čulina PD Sveti Jure, Solin Split A2020
Branko Ćurković PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Josip Dadić PK Split, Split Split A2021
Stipe Dedić PD Perun, Podstrana Split A2020
Vedrana Dobra Piškorec HPD Mosor, Split Split A2021
Sanda Doljanin PK Split, Split Split A2020
Marijo Dragan HPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac Split A2022
Mario Dukić PD Jelinak, Trilj Split pripravnik2022
Roko Džalo PD Jelinak, Trilj Split pripravnik2022
Gordan Đirlić HPD Mosor, Split Split A, B, D2021
Dino Franičević PK Split, Split Split A2021
Marko Gašpar PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Boris Gavrić PU Dinaridi, Split Split A2020
Josip Glavinović HPD Mosor, Split Split A2021
Gorana Gotovac HPD Mosor, Split Split pripravnik2022
Dušanka Grgić PK Split, Split Split A2021
Slaven Grgić HPD Dinara, Knin Split A2021
Ivica Grubišić PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Darko Hrga HPD Mosor, Split Split A2022
Merien Ilić HPD Mosor, Split Split pripravnik2022
Nada Ilić HPD Mosor, Split Split A, B, D2021
Antonia Jakelić PK Split, Split Split pripravnik2022
Nikola Jelinić HPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac Split A, B, D2021
Ivana Jozić HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2022
Ivan Jozinović PK Gojzerice, Split Split A2021
Ljubomir Juretić HPD Mosor, Split Split A2021
Milan Karmelić PD Profunda, Brač Split A2022
Đulja Katić PD Sveti Jure, Solin Split A2020
Ljubo Katić PD Sveti Jure, Solin Split A2020
Damir Katušić HPD Mosor, Split Split A2021
Vanja Kirigin PK Gojzerice, Split Split A2021
Nikša Knez PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Anđelko Kovačević HPD Mosor, Split Split pripravnik2022
Biserka Kovačić HPD Mosor, Split Split A2022
Antonio Krolo PD Jelinak, Trilj Split pripravnik2022
Predrag Kurtović HPD Mosor, Split Split A2021
Aleksandra Kuzmanić HPD Mosor, Split Split A2021
Petra Kuzmanić PD Imber, Omiš Split A2021
Igor Laurić HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A, D2021
Ita Laušić PK Split, Split Split A2021
Ana Lazarušić HPD Kozjak, Kaštel Sućurac Split A2020
Marko Lemac HPD Kozjak, Kaštel Sućurac Split A2020
Antonia Lončar HPD Mosor, Split Split A2021
Bajalica Loreta PK Split, Split Split A2021
Jagoda Mach HPD Mosor, Split Split A2022
Katica Majković HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2021
Goran Maleš HPD Mosor, Split Split A2020
Dejan Malobabić PK Split, Split Split A2020
Nikša Maričić HPD Mosor, Split Split A2022
Sanja Marinov HPD Mosor, Split Split A2021
Dario Maršić HPD Mosor, Split Split A2020
Veljko Martinović HPD Mosor, Split Split A, D2021
Zvonimir Marušić PD Perun, Podstrana Split A2020
Filip Nikola Matas HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2020
Siniša Matković-Mikulčić PD Hvar, Hvar Split A2020
Željko Matošić PK Split, Split Split A2021
Stevo Mentus PK Split, Split Split A, B, D2022
Davor Mikas PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Salvatore Milano PK Split, Split Split A2022
Ante Milić HPD Mosor, Split Split A, D2022
Tea Mišura PD Perun, Podstrana Split A2020
Sanja Modrić PK Gojzerice, Split Split pripravnik2022
Mladen Mužinić HPD Mosor, Split Split A, B, D2021
Sofija Nikolin-Weindinger HPD Mosor, Split Split A, B, D2021
Ivan Pandžić PU E, to je to, Split Split A2020
Raif Parduzi HPD Mosor, Split Split A2022
Marija Paro PK Gojzerice, Split Split A2021
Dražen Pavić PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Rosa Penga HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2021
Ivana Perica HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split pripravnik2022
Denis Perković HPD Kozjak, Kaštel Sućurac Split A2020
Ivna Petric HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split pripravnik2022
Dolores Plastić HPD Mosor, Split Split A2021
Gordana Plosnić PD Perun, Podstrana Split A2021
Manda Podrug PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Inga Primorac PK Gojzerice, Split Split pripravnik2022
Maja Prizmić HPD Mosor, Split Split A, D2021
Darinka Projić PK Split, Split Split A2021
Matea Puljić HPD Mosor, Split Split A2021
Željka Radenović HPD Mosor, Split Split A2021
Stipe Radić NOPD Koćari, Sinj Split A2020
Ivana Radonić HPD Mosor, Split Split A2021
Jure Rakuljić PK Gojzerice, Split Split pripravnik2021
Matilda Raos SAK Ekstrem, Makarska Split A2022
Ante Romac NOPD Koćari, Sinj Split A2020
Mirjana Roso PK Gojzerice, Split Split pripravnik2022
Antonjeta Rosso Domančić PD Hvar, Hvar Split A2020
Ivanko Smoljo PD Sveti Jure, Solin Split A2021
Ivica Sorić HPD Mosor, Split Split A, D2022
Albert Strman SAK Ekstrem, Makarska Split A, D2021
Ante Strunje HPD Mosor, Split Split A2021
Nikola Surjan PK Gojzerice, Split Split pripravnik2021
Tomislav Svalina HPD Mosor, Split Split A2020
Neven Svetec HPD Mosor, Split Split A, D2021
Husein Šabić HPD Mosor, Split Split A, B, D2022
Stipe Šipić PD Jelinak, Trilj Split pripravnik2022
Kristina Šustić Vulas HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2020
Jelena Šutić PK Gojzerice, Split Split pripravnik2021
Josip Tadin HPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac Split A2020
Renata Tadin HPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac Split A2021
Tomislav Tadin HPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac Split A2021
Ljiljana Tenžera PU E, to je to, Split Split A2021
Damir Tomić HPD Kozjak, Kaštel Sućurac Split pripravnik2022
Dijana Tudorić HPD Kamenar, Šibenik Split A, B, D2021
Vedrana Varga PD Hvar, Hvar Split A2020
Denis Vranješ HPD Mosor, Split Split A, B, D2021
Ivana Vrtlar HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split pripravnik2022
Vedran Vrtlar PK Split, Split Split A2021
Miro Vučina PK Gojzerice, Split Split pripravnik2021
Ljubica Vuko PU E, to je to, Split Split A2020
Vanja Vuković HPD Mosor, Split Split A2021
Mario Vulas HPD Malačka - Donja Kaštela, Kaštel Stari Split A2020
Ivan Zaninović PD Hvar, Hvar Split A2020
Goran Zlendić HPD Mosor, Split Split A, B, D2021
Željko Zrnčić NOPD Koćari, Sinj Split pripravnik2022
Stipe Zrno HPD Mosor, Split Split pripravnik2022
Vesna Žižić PD Sveti Jure, Solin Split A2021



Stanica planinarskih vodiča Šibenik

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Marica Berić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2020
Tatjana Bračanov SPK Teton, Šibenik Šibenik A, B, D2021
Gradimira Bumbak HPD Kamenar, Šibenik Šibenik A, B, D2021
Sonja Cukrov Sunko HPD Kamenar, Šibenik Šibenik A, D2021
Julija Dobronić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2022
Božo Dodig HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2020
Ivica Ercegovac HPD Kamenar, Šibenik Šibenik A2020
Odesa Gatara HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2021
Joso Gracin HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A, B, D2021
Milan Kalat PD Troglav, Knin Šibenik A2021
Momir Karabuva HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2022
Zoran Kolombo HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2022
Mate Koštan HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2021
Tina Krnić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2022
Emil Lemac HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2022
Mićo Medaković PD Troglav, Knin Šibenik A2021
Jelena Morić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik pripravnik2022
Boris Ninić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2020
Paško Ninić HPD Kamenar, Šibenik Šibenik A, B, D2021
Krešimir Palinić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2021
Tomislav Pavić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2021
Damir Pešić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2021
Mate Protega HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A, B, D2021
Viktor Šiklić PD Promina, Drniš Šibenik A, D2021
Marina Škrapić HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2020
Vlatko Šupe HPD Kamenar, Šibenik Šibenik A2021
Antonija Viljac HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2021
Anita Živković HPK Sv. Mihovil, Šibenik Šibenik A2020



Stanica planinarskih vodiča Varaždin

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Ana Bajsić PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Josip Bajsić PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Dubravko Balent PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2022
Bojana Balog HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2020
Valentina Barešić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Bojan Barić PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Željko Bedić HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2022
Tomislav Bistrović HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2021
Mario Blazinarić PD Prelog, Prelog Varaždin A2021
Thomas Blum PK Ivanec, Ivanec Varaždin A2020
Anđelko Borković HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2021
Ivan Borovečki HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2022
Vladimir Bunić PD Pevec, Koprivnica Varaždin A2021
Ivan Burić HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A, D2021
Ivan Canjuga HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2021
Vladimir Češnjaj HPD MIV, Varaždin Varaždin A2022
Vladka Češnjaj HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Jadranka Čoklica HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Marko Čupen PD Kalnik, Križevci Varaždin pripravnik2022
Blaženka Damiš HPD Međimurje, Čakovec Varaždin pripravnik2022
Silvo Dania HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2020
Lidija Detić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Dragica Dražić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Boris Druško HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Bojan Fekonja HPD Međimurje, Čakovec Varaždin pripravnik2020
Franjo Friščić HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2021
Krešimir Friščić HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2021
Tomislav Friščić PK Ivanec, Ivanec Varaždin A, D2021
Branko Galinec HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Dijana Gašparac HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Sunčana Glavina Petričević PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2020
Margareta Gmajnić HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A, C, D2021
Miroslav Gotal HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2021
Tomislav Gotić PK Ivanec, Ivanec Varaždin A2021
Danijela Gregur HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Ranko Gregurek HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2020
Đuro Gustović HPD Bilogora, Bjelovar Varaždin A2021
Ljiljana Habrka PD Castrum Iovia, Ludbreg Varaždin A2021
Helena Hajdin HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Maja Herceg HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Miroslav Hodić PD Borik, Đurđevac Varaždin A2021
Siniša Horvat PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Tomislav Horvat PD Prelog, Prelog Varaždin pripravnik2020
Roman Horvatić HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2020
Ivanka Hrešć PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Josip Hrešć PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Suzana Jalšovec HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2020
Franjo Janković HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2021
Vlado Janković PK Extrem, Čakovec Varaždin A2020
Krunoslav Janušić PD Tonimir, Varaždinske Toplice Varaždin A2021
Davor Japec PD Kalnik, Križevci Varaždin pripravnik2021
Zoran Jeftić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Dejan Jelenčić PD Kalnik, Križevci Varaždin A2021
Davor Jurec HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Nenad Juričić PD Ravna gora, Varaždin Varaždin A2021
Saša Jurić SPK Grip, Bjelovar Varaždin A, B, D2021
Tatjana Jurić HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2021
Miroslav Kanisek HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2021
Lucija Kanižaj PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2020
Kristina Kirin PD Kalnik, Križevci Varaždin A2021
Damir Klarić PD Ludbreg, Ludbreg Varaždin A2021
Aleksandar Kobal HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Mario Kočmar HPD Bilo, Koprivnica Varaždin pripravnik2020
Snježana Kolak HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Ivana Kolar HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2021
Lujo Konfic PD Kalnik, Križevci Varaždin A2021
Marina Kopjar HPD MIV, Varaždin Varaždin A2022
Mladen Koren PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2020
Darko Kos PK Ivanec, Ivanec Varaždin A2021
Zoran Košić Čačić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Ankica Kotarščak HPD Bilogora, Bjelovar Varaždin A2021
Josip Kovačić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Željko Kovačić HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A, D2020
Damir Krasić PD Pevec, Koprivnica Varaždin A2021
Marko Kudec PD Prelog, Prelog Varaždin pripravnik2020
Ivica Kušek HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2021
Borislav Kušen HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2021
Stjepan Kuštelega PK Ivanec, Ivanec Varaždin A, D2021
Jelena Lazaneo Stančin HPD MIV, Varaždin Varaždin pripravnik2020
Josip Lazar PK Ivanec, Ivanec Varaždin pripravnik2021
Boris Majerus HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A2021
Andreja Majhen HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Josip Marasović HPD MIV, Varaždin Varaždin A2022
Zoran Marciuš PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2022
Mladen Mavrin PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Zlatko Mihocek PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Marinko Mikac HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2020
Josip Mošmondor PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2022
Zlatko Mustić PD Kalnik Križevci Varaždin pripravnik2022
Ladislav Novak HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Nenad Novak PK Ivanec, Ivanec Varaždin A2021
Ana Obran PD Kalnik, Križevci Varaždin A, D2020
Renato Pahor PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A, B, D2021
Mladen Pandurić HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A, B, D2021
Ivica Pavleković HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2022
Dubravko Pejnović HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A, B, D2021
Branka Pentić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Marko Petek PK Ivanec, Ivanec Varaždin pripravnik2021
Kruno Petričević PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Dražen Podvez PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Marko Pokos HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Željko Poljak HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A, D2020
Domagoj Potrebica HPD MIV, Varaždin Varaždin A2022
Tanja Potrebica HPD MIV, Varaždin Varaždin A2022
Željko Pranjić HPD Bilogora, Bjelovar Varaždin A2021
Nada Prekomorec PD Kalnik, Križevci Varaždin A2021
Miroslav Priher HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Nenad Puškadija PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2022
Renato Rac HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A, D2021
Srećko Sekulić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Željko Setnik HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2021
Margareta Skuhala Juričić PD Ravna gora, Varaždin Varaždin A2021
Mirela Slunjski Sekol HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Saša Srebrenjak HPD Međimurje, Čakovec Varaždin pripravnik2020
Stjepan Šajnović HPD Međimurje, Čakovec Varaždin A2021
Nikola Šebrek HPD MIV, Varaždin Varaždin A, B, D2021
Karolina Španiček HPD Bilo, Koprivnica Varaždin A, D2021
Silvija Špicar PK Extrem, Čakovec Varaždin A2020
Ivan Štefičar PD Pusti duh, Lepoglava Varaždin A, C, D2022
Krunoslav Tarandek PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2022
Goran Tišljar HPD MIV, Varaždin Varaždin pripravnik2021
Ivanka Tomac HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Bogomir Trabe HPD Međimurje, Čakovec Varaždin pripravnik2022
Milan Turkalj HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Ivica Uršulin HPD Ivančica, Ivanec Varaždin A2021
Željko Vinković HPD Bilogora, Bjelovar Varaždin A2021
Ilija Višić PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A, D2021
Duško Vitez PK Ivanec, Ivanec Varaždin A2021
Siniša Vrbanić HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Alojz Vršić PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Sonja Vršić PD Bundek, Mursko Središće Varaždin A2021
Marija Vugrinec HPD MIV, Varaždin Varaždin A2020
Zenil Vugrinec HPD MIV, Varaždin Varaždin A2021
Ivan Želipski HPD Bilogora, Bjelovar Varaždin A2021
Dario Žmegač PD Grebengrad, Novi Marof Varaždin pripravnik2020



Stanica planinarskih vodiča Zadar

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Natalija Andačić PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Nikolina Artić PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, C, D2021
Marija Bašić PD Paklenica, Zadar Zadar A2020
Nevio Berki PD Paklenica, Zadar Zadar A2020
Ivica Bilić PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Silvana Biloglav PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Jurica Bukulin PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Marijan Buzov PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Domagoj Diklić PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Vedran Donadić PD Belveder, Biograd na Moru Zadar pripravnik2020
Martina Dubolnić Glavan PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Vesna Dukić PD Paklenica, Zadar Zadar A, C, D2021
Boris Golem PD Belveder, Biograd na Moru Zadar pripravnik2021
Predrag Kurtin PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Josipa Lončar PD Paklenica, Zadar Zadar A, D2021
Ana Majica PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Tonči Marčić PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Iva Martinović PD Paklenica, Zadar Zadar A2020
Ninoslav Miholčić PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Mirna Milković PD Paklenica, Zadar Zadar A, D2021
Marin Mitrović PD Belveder, Biograd na Moru Zadar A2020
Robert Pejić PD Belveder, Biograd na Moru Zadar A, D2021
Marko Radočaj PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Sanja Smodlaka Vitas PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, C, D2021
Šime Sorić PD Paklenica, Zadar Zadar A, D2021
Darija Stipišić PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, C, D2021
Nikolina Surač Krpina PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Daniel Šarić PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Slavica Šindija PD Babulj, Bibinje Zadar A, B, C, D2021
Željko Škara PD Paklenica, Zadar Zadar A, D2021
Milan Terman PD Paklenica, Zadar Zadar A2020
Emilija Tolić PD Paklenica, Zadar Zadar A2020
Maja Trusić PD Paklenica, Zadar Zadar A2021
Andrej Vitas PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021
Jean-Claude Žuža PD Paklenica, Zadar Zadar A, B, D2021



Stanica planinarskih vodiča Zagorje

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Bruno Benger PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2020
Emil Borlinić PD Strahinjčica, Krapina Zagorje A2020
Čedo Branković PD Runolist, Oroslavje Zagorje A2021
Tomislav Brlečić HPD Pusti Lobor, Lobor Zagorje A2021
Katica Bucifal HPD Belecgrad, Belec Zagorje A2021
Kristijan Burić HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A2020
Domagoj Cimperšak PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2021
Renata Crnički HPD Javor, Zlatar Bistrica Zagorje A2021
Zdravko Crnički HPD Javor, Zlatar Bistrica Zagorje A2021
Krešimir Črnjević HPD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2022
Danijel Delija HPD Belecgrad, Belec Zagorje A2021
Hrvoje Dolenec PD Stubičan, Donja Stubica Zagorje A2020
Tomica Forko PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2020
Ivan Halapir PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A, B, D2021
Ivica Hanžek HPD Oštrc, Zlatar Zagorje A2021
Stjepan Hanžek HPD Belecgrad, Belec Zagorje A2021
Verica Havoić HPD Belecgrad, Belec Zagorje A2021
Zdravko Horvat HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A2021
Marijan Hrastinski PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A, B, D2021
Bojan Hržica PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2021
Slobodan Hržica PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2021
Branko Kokolić HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A, D2021
Zoran Kovač HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A2022
Dominko Krajačić PD Grohot, Marija Bistrica Zagorje A2021
Igor Krajnik HPD Pusti Lobor, Lobor Zagorje A2021
Krešimir Kralj HPD Cesargrad, Klanjec Zagorje A2022
Darko Krušlin HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A2021
Božidar Ladišić HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A, D2021
Ivan Lončar HPD Oštrc, Zlatar Zagorje A2021
Ana Mikulec PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2021
Miljenka Mužar Sertić PD Strahinjčica, Krapina Zagorje A2022
Robert Pernjak PD Strahinjčica, Krapina Zagorje A2022
Tamara Pevec PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2021
Ivan Pleško PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2022
Stjepan Posavec PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A, D2021
Davor Rogina HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A2021
Snježana Rogina HPD Kunagora, Pregrada Zagorje A2021
Eduard Rumiha HPD Cesargrad, Klanjec Zagorje A2022
Marija Strmečki PD Strahinjčica, Krapina Zagorje A2022
Nikola Turk PD Zagorske steze, Zabok Zagorje A2021
Željko Žugec HPD Gradina, Konjščina Zagorje A2021



Stanica planinarskih vodiča Zagreb

Ime i prezime Član PD/PK U sastavu SPV Kategorije Valjanost do kraja
Ivor Altaras Penda HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Saša Andrašević HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Miljenko Anic PD Medvednica, Zagreb Zagreb pripravnik2022
Damir Armano PD Naftaplin, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Ljerka Armano PD Naftaplin, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Saša Atanasovski PD AktivNatura, Zagreb Zagreb A2020
Željko Avdagić PDS Velebit, Zagreb Zagreb A, B, D2020
Brigita Balog Grozdek PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb Zagreb A2021
Davor Banić PK Hrvatskog liječničkog zbora, Zagreb Zagreb A, B, D2021
Karmen Bankin HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Damir Basara DPIOPV Osmica, Karlovac Zagreb A2022
Lidija Basara DPIOPV Osmica, Karlovac Zagreb A2021
Krunoslav Bošnjaković HPD Lipa, Sesvete Zagreb A2020
Antun Božić HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2021
Izidor Briški Društvo prijatelja prirode, Ivanić Grad Zagreb A2022
Nikola Brnada HPD Sveti Patrik, Samobor Zagreb A2020
Nikola Brolich HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2020
Ivana Buršić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Alojz Cetl PD Vrbovec, Vrbovec Zagreb A2022
Edita Ciglenečki HPD Sisak, Sisak Zagreb A2022
Ivan Cvetko HPD Kapela, Zagreb Zagreb A, D2021
Robert Cvetković HPD Japetić, Samobor Zagreb A, D2021
Tihomir Cvetnić HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2021
Dejan Čabrajić HPD Runolist, Zagreb Zagreb A2022
Alan Čaplar HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A, D2021
Ana Čaplar HPD Željezničar, Zagreb Zagreb pripravnik2021
Dino Čapo PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb A2021
Elvis Čaušević PK Horizont VG, Velika Gorica Zagreb A2020
Karmen Čičko HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Kristijan Čikor HPD Garjevica, Čazma Zagreb A2022
Danijela Čiš PD Naftaplin, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Zvonimir Čižmar PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb pripravnik2022
Luka Čosić PD Planinorci, Zagreb Zagreb A2022
Ivan Črljenec PD Vrapče, Zagreb, HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2022
Daniela Čupić HPD Japetić, Samobor Zagreb A2021
Ivana Ćorić HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A2021
Ivan Delić PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb pripravnik2022
Branko Divjanović HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2021
Roman Domović HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2022
Nataša Drame HPD Lipa, Sesvete Zagreb A2020
Stjepan Dren Mlinarec HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2021
Dalibor Drlje HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A, D2021
Borka Dropulić HPD Pliva, Zagreb Zagreb pripravnik2022
Stjepan Dubac PDS Velebit, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Dino Dugandžija HPD Runolist Zagreb pripravnik2022
Marko Dukši HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A, C, D, F2021
Darko Dutković PD Bistra, Poljanica Bistranska Zagreb A2021
Vlado Đumbir HPD Zrin, Petrinja Zagreb A2021
Mladen Fliss HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Stanislav Frančišković HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Marija Fuček HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb pripravnik2021
Marica Funarić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Valentina Futač HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A2021
Željka Gnjatović HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Ranka Godec HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Ivona Gönner HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A2022
Tomislav Gönner HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A2022
Darko Grba PD Dubovac, Karlovac Zagreb A, B, D2021
Maja Grba Bujević PD Dubovac, Karlovac Zagreb A2021
Miroslav Grebenar HPD Garjevica, Čazma Zagreb A2022
Nenad Greblički HPD Japetić, Samobor Zagreb A2021
Domagoj Greget HPD Bregana, Bregana Zagreb A2022
Tonči Grgasović HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Tanja Grivičić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Damir Gross HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2021
Zdenko Gruber HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2022
Petra Gujić HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A2020
Vjekoslav Habulinec HPD Kapela, Zagreb Zagreb A, D2021
Vesna Hajtok HPD Bregana, Bregana Zagreb A2021
Željko Hajtok PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb A2021
Marina Hanžek HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2022
Vedran Harapin SPK Durango, Zagreb Zagreb A2022
Nikola Holubek HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Goran Horvat PD Medvednica, Zagreb Zagreb pripravnik2022
Goran Horvatin HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2021
Marin Hrastov PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb A2022
Anica Hrlec PD Vrbovec, Vrbovec Zagreb A2022
Melita Hrvaćanin HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Irena Hustić PD Medvednica, Zagreb Zagreb pripravnik2022
Nenad Igrc HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A, D2021
Snježana Ivanović Društvo prijatelja prirode, Ivanić Grad Zagreb A2022
Zdravko Ivanović PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb Zagreb A2021
Marko Ivanuš PDS Velebit, Zagreb Zagreb A, D2021
Vladimir Jagušić HPD Zanatlija, Zagreb Zagreb A, D2021
Mladen Jakopec PD Medvednica, Zagreb Zagreb pripravnik2022
Tomislav Jakopec HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A, C, D2021
Žarko Jančić HPD Garjevica, Čazma Zagreb A2022
Gordana Jevtić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Nenad Jović SPK Durango, Zagreb Zagreb A, C, D2021
Ivan Junger HPD Garjevica, Čazma Zagreb pripravnik2020
Mouna Kabbaj HPD Stupnik, Gornji Stupnik Zagreb A2022
Roberto Kandučar-Lukić PD Planinorci, Zagreb Zagreb A2022
Kristijan Karlović PDS Velebit, Zagreb Zagreb A2021
Petar Kasum PD Susedgrad, Podsused Zagreb A, C, D2020
Irena Kelava HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Darko Kireta HPD Zrin, Petrinja Zagreb A2021
Tomislav Kirinec PDS Velebit, Zagreb Zagreb A, D2021
Dorijan Klasnić PDS Velebit, Zagreb Zagreb A, B, D2021
Željko Klepić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Stjepko Kokić HPD Pliva, Zagreb Zagreb A2022
Martina Komerički PD Naftaplin, Zagreb Zagreb pripravnik2021
Dražen Kovačević PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb Zagreb A2022
Anita Kristian HPD Sveti Patrik, Samobor Zagreb A2021
Zdenko Kristijan HPD Japetić, Samobor Zagreb A2021
Dajana Krnek HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Daniel Kuric SPK Durango, Zagreb Zagreb A, C2021
Denis Kušer HPD Bregana, Bregana Zagreb A2022
Zrinka Kušer HPD Bregana, Bregana Zagreb A2022
Igor Kutil HPD Sokol, Zagreb Zagreb A2022
Damir Kuzmanić PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb Zagreb A2021
Daniel Lacko PDS Velebit, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Morana Lapanja Barjaković DPIOPV Osmica, Karlovac Zagreb A2022
Sanjica Laušin Društvo prijatelja prirode, Ivanić Grad Zagreb A2022
Darko Lehpamer HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A, B, D2020
Tatjana Lončar HPD Runolist, Zagreb Zagreb A2022
Damir Lovretić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Predrag Lučić PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb Zagreb A2022
Bojan Lugarić PD Vrbovec, Vrbovec Zagreb A2022
Aleksandra Ljuba HPD Runolist, Zagreb Zagreb A2022
Saša Maćešić HPD Vinica, Duga Resa Zagreb A, B, D2021
Darko Majer HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Kristina Marjanović HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Tomislav Martinelli HPD Sveti Patrik, Samobor Zagreb A2022
Neven Martinis HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Matija Mesić PD Planinorci, Zagreb Zagreb A2022
Leon Mihić HPD Pliva Zagreb Zagreb pripravnik2022
Vesna Mikac HPD Bregana, Bregana Zagreb A2022
Ivan Mikić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Snježana Mikić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Gordana Miklec HPD Runolist, Zagreb Zagreb pripravnik2021
Elizabet Mileis HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Ante Miličević HPD Lipa, Sesvete Zagreb A2021
Antonija Milovac HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Renato Milovski PK Horizont VG, Velika Gorica Zagreb A, B, D2021
Zvonimir Mišura HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2022
Jadranko Mlinarić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2020
Antonio Mock HPD Sveti Patrik, Samobor Zagreb A2021
Luka Molvarec HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2020
Zlatko Muhvić HPD Kapela, Zagreb Zagreb A, D2021
Vedran Mujkanović PD Planinorci, Zagreb Zagreb A2020
Mirko Munko PD Naftaplin, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Tatjana Munko PD Naftaplin, Zagreb Zagreb pripravnik2021
Elvir Munjaković HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2022
Vitomir Murganić DPIOPV Osmica, Karlovac Zagreb A, B, D2021
Ludovika Mustić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Rolando Nikčević PD Medveščak, Zagreb Zagreb A2021
Žarko Nikšić PD HP i HT Sljeme, Zagreb Zagreb A2021
Ana Novina HPD Sveti Patrik, Samobor Zagreb pripravnik2020
Tomislav Novosel PD Bistra, Poljanica Bistranska Zagreb pripravnik2021
Nikolina Novosel Nežmah HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Vedran Odak HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A, D2021
Dubravko Palić HPD Lipa, Sesvete Zagreb pripravnik2020
Zdravko Pamić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Slavko Patačko HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2020
Petra Pavec PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb pripravnik2022
Nenad Pjević HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2022
Mladen Planinšek PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb A2021
Božo Pomper HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2020
Rudolf Posavec HPD Pliva, Zagreb Zagreb A2021
Tihomir Potarić PD Pinklec, Sveta Nedelja Zagreb pripravnik2022
Nika Presl HPD Pliva Zagreb pripravnik2022
Krešimir Radeljić SPK Durango, Zagreb Zagreb A, C 2021
Vedran Radić HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A2022
Vesna Remenar HPD Lipa, Sesvete Zagreb pripravnik2020
Ante Rezo HPD Lipa, Sesvete Zagreb A2020
Tihomir Rezo HPD Lipa, Sesvete Zagreb pripravnik2021
Arianna Rumbak HPD Zanatlija, Zagreb Zagreb A2021
Iva Saćer Čakarun HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2022
Kristijan Sajko HPD Kapela, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Erika Salaj-Šmic HPD Pliva, Zagreb Zagreb A2021
Tarik Sedić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Dinko Serdar HPD Garjevica, Čazma Zagreb pripravnik2020
Vesna Slivar HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Stjepan Slunjski HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Zorko Steiner HPD Orahovica Zagreb pripravnik2022
Karoline Supina Vrabec HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A, B, D2021
Stjepan Sušec PD Planinorci, Zagreb Zagreb A2022
Ljiljana Šabić PK Scout, Samobor Zagreb A2021
Dubravko Šalata HPD Sokol, Zagreb Zagreb A2021
Jagoda Šantić HPD Kapela, Zagreb Zagreb A, D2021
Marija Šibenik HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2021
Bruno Šibl HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Zaviša Šimac PK Horizont VG, Velika Gorica Zagreb A, C, D2021
Mato Šimičić HPD Zagreb-Matica, Zagreb Zagreb A2022
Domagoj Šipek PD Planinorci, Zagreb Zagreb A2020
Ivana Škender Društvo prijatelja prirode, Ivanić Grad Zagreb A2022
Ivana Šljerić HPD Sokolovac, Požega, HPD Kapela, Zagreb Zagreb A2020
Damir Šoštarić HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A2021
Vesna Tisaj HPD Pliva, Zagreb Zagreb A2021
Goran Tudović Društvo prijatelja prirode, Ivanić Grad Zagreb A2022
Zvonko Tupek HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2022
Dragan Turkalj PD Medvednica, Zagreb Zagreb pripravnik2022
Ivica Turković HPD Sisak, Sisak Zagreb pripravnik2020
Branko Ulipi HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A, B, D2021
Ivan Valio DPIOPV Osmica, Karlovac Zagreb A2021
Mira Valio DPIOPV Osmica, Karlovac Zagreb A2021
Miljenko Vargek HPD Kapela, Zagreb Zagreb A, D2021
Danijel Veček HPD Željezničar, Zagreb Zagreb A2020
Mladen Vrabec HPD Gorščica, Zagreb Zagreb A, B, C, D2021
Ivan Vukasović UP Dalekovod, Zagreb Zagreb pripravnik2020
Mario Zaradić PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb Zagreb A2022
Josip Zelić HPD Kapela, Zagreb Zagreb A, C, D2020
Eugen Zobaj PD Junac, Zagreb Zagreb A, B, D2021
Nataša Žižak Krivačić HPD Lipa, Sesvete Zagreb A2020
Goran Žorić HPD Runolist, Zagreb Zagreb A2022