Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Božičević, MilanHPD Sisak, Sisak16481987.
Božić, IvanHPD Klikun, Pleternica17171987.
Božić, KrunoslavHPD Klikun, Pleternica17151987.
Božić, MilivolPD Ravna gora, Varaždin15311986.
Božić, StjepanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko7561979.
Božić, ZdravkoPD Železničar, Kraljevo, Srbija15051986.
Bradač, MladenHPD Željezničar, Zagreb9061981.
Bradač, VeraPD Risnjak, Zagreb5801978.
Bradač, Vera (2x)PD Risnjak, Zagreb9071981.
Bradaška, DragutinPDS Velebit, Zagreb14561985.
Brajak, MladenHPD Zagreb-Matica, Zagreb21872016.
Brajković, StjepanPD Gromovača, Otočac9821981.
Brala, HrvojeHPD Kapela, Zagreb22812019.
Bralić, JerkoNije član PD2006.
Brdar, BiljanaPD Zanatlija, Osijek22362017.
Bregar, GordanaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko7001979.
Brezovečki, SlavoHPD Zanatlija, Zagreb651969.
Brezovečki, Slavo (2x)HPD Zanatlija, Zagreb1781971.
Bricman, BrankoPD Vuzenica, Slovenija18582009.
Bricman, LucijaPD Vuzenica, Slovenija18592009.
Prikazano 20 od 1974 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.