Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Beze, AntunPD Medvednica, Zagreb6761979.
Bezjak, IvicaHPD Japetić, Samobor2761973.
Bijelić, RadoslavHPD Željezničar, Zagreb1511971.
Biličić, MatoPD Končar, Zagreb1811971.
Biličić, RenatoHPD Vinica, Duga Resa22352017.
Bilopavlović, BorivojHPD Strmac, Nova Gradiška15411986.
Binić, BranislavPD Gvozdac, Kraljevo, Srbija12491983.
Binić, Branislav (2x)Gvozdac, Kardeljevo13481983.
Binić, Branislav (3x)PD Železničar, Kraljevo, Srbija15041986.
Biondić, BrankoPD Grafičar, Zagreb1651971.
Bischof, BrunoPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija15741986.
Bischof, KsenijaPD Dubovac, Karlovac14581985.
Bischof, SandraPD Dubovac, Karlovac14591985.
Bischof, ZvonimirPD Dubovac, Karlovac14571985.
Biško, DubravkoHPD Bilogora, Bjelovar12641983.
Bistričić, JadrankaPD Kamenjak, Rijeka19062010.
Bistričić, ZoranPD Kamenjak, Rijeka19072010.
Bizjak, JernejPD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Bjelousov, BrankoPD Krndija, Našice10581981.
Blašković, DaliborPD Glas Istre, Pula22452018.
Prikazano 20 od 1974 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.