Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Andric, Darja (4x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija22652018.
Andric, Darja (5x)PD ZZV Celje, Celje, Slovenija22752018.
Andrić, DraškoPD Kamenjak, Rijeka12361983.
Andrić, EdgarHPD Bitoraj, Zagreb11301983.
Andrić, MilaHPD Belišće, Belišće21992016.
Androić, BorisHPD Željezničar, Zagreb14671985.
Angyal, TiborPecz, Mađarska881970.
Antić, MilivojePD Pobeda, Beograd, Srbija15771986.
Antolić, BrankaHPD Zagreb-Matica, Zagreb2551973.
Antolković, ZdravkoHPD Kamenar, Šibenik2005.
Antončić, JosipHPD Zanatlija, Zagreb1771971.
Antonić, AnicaHPD Željezničar, Zagreb13001983.
Antonić, IvanHPD Željezničar, Zagreb12991983.
Aringer, DinaZagreb231969.
Armano, AnetaPD Naftaplin, Zagreb19082010.
Armano, K.PD Naftaplin, Zagreb18522009.
Armano, LjerkaPD Naftaplin, Zagreb18562009.
Armano Seitz, IrenaPD Naftaplin, Zagreb18512009.
Armičt, AngelcaPD Slovenijašport, Ljubljana, Ljubljana12431983.
Arsenijević, ĐorđePD Kamenjak, Rijeka10321981.
Prikazano 20 od 1974 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.