Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Dimitrijević, DuškoPD Pobeda, Beograd, Srbija2291972.
Dimitrijević, MitraPD Pobeda, Beograd, Srbija2391972.
Dizdarević, ZlaticaPD Grafičar, Zagreb8031980.
Dmitrović, AcoPD HP i HT Sljeme, Zagreb15801986.
Dobnik, AnkaPD Muta, Slovenija16671987.
Dobnik, DamjanPD Muta, Slovenija16621987.
Dobnik, Emil (3x)PD Muta, Slovenija16661987.
Dobnik, Emil (4x)PD Muta, Slovenija18121988.
Dobnik, Emil (5x)PD Vuzenica, Slovenija18612009.
Dobnik, Emil (6x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija19852011.
Dobnik, Emil (7x)PD Vuzenica, Vuzenica, Slovenija2011.
Dobnik, KarinPD Muta, Slovenija16611987.
Dobrenić, VišnjaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko7031979.
Dokić, ZoranPD Postojna, Slovenija15361986.
Dokl, BrankoPD Ptuj, Ptuj, Slovenija21582015.
Dolinar, BrankoPD Ljubljana-Matica, Ljubljana, Slovenija17231987.
Dolovski, TomoHPD Dugi vrh, Varaždin20232003.
Domanovac, AlenHPD Zagreb-Matica, Zagreb2001.
Domazet, MarijaHPD Željezničar, Zagreb17081987.
Domišljanović, DarkoHPD Gradina, Konjščina15031986.
Prikazano 20 od 1974 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.