Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Buha, SlavkoPD Kamenjak, Rijeka5621978.
Bujanović, DarkoPlješivica, Bihać, BiH8191980.
Bujanović, IvanaPlješivica, Bihać, BiH10821982.
Bujanović, ŽeljkaPlješivica, Bihać, BiH10831982.
Bukarica, PetarHPD Dinara, Knin14711985.
Bukovac, KaticaHPD Željezničar, Zagreb17351988.
Bukovac, MihoHPD Željezničar, Zagreb17371988.
Bukovac, MikoHPD Željezničar, Zagreb891970.
Buković, željkoPD HP i HT Sljeme, Zagreb10411981.
Bukvić, IgorHPD Strmac, Nova Gradiška21642015.
Bukvić, JosipHPD Bilo, Koprivnica18712009.
Bukvić, Josip (2x)HPD Bilo, Koprivnica19012009.
Buljan, BorisPD Svilaja, Sinj13061983.
Bunić, TomislavPDS Velebit, Zagreb15081986.
Buntić, BrunoHPD Japetić, Samobor2771973.
Bürger, DragoPD Runolist, Sarajevo, BiH16881987.
Burić, ZvonimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb2831973.
Burudžija, GojkoŽeljezničar, Zenica, BiH8621980.
Burželić, TomislavHPD Strmac, Nova Gradiška9771981.
Buš, ArpadPD Bačka, Bačka Topola, Srbija13721985.
Prikazano 20 od 1974 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.