Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Velebitskog planinarskog puta

U tablici su upisani podaci o dodijeljenim priznanjima. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prezime, Ime Društvo Broj značke Godina
Bricman, SmiljaPD Vuzenica, Slovenija18602009.
Briščik, HinkoPD Paklenica, Zadar3011973.
Briščik, Hinko (2x)PD Paklenica, Zadar16771987.
Briški, BorisPD Strahinjčica, Krapina6121978.
Brkašić, ZvonkoHPD Željezničar, Zagreb20202002.
Brkljačić, MarijaHPD Visočica, Gospić1891971.
Brković, MilenkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb21532015.
Brnković, GabrijelaHPD Željezničar, Zagreb1301971.
Brodarec, DajanaHPD Sisak, Sisak17681988.
Bruketa, DomagojPD Kamenjak, Rijeka16151986.
Bruketa, FranPD Kamenjak, Rijeka16141986.
Bruketa, FranjoRijeka501969.
Brumec, BorisHPD Zagreb-Matica, Zagreb5741978.
Brumec, Boris (2x)HPD Zagreb-Matica, Zagreb5761978.
Brumnjak, MirjanaPD Snežnik, Ilirska Bistrica, Slovenija22852019.
Bubenik, DragoPD Končar, Zagreb721969.
Bubić-Filipi, LjubicaPD Vrapče, Zagreb19372010.
Bučić, RobertPD Kamenjak, Rijeka7311979.
Buden, NenadPD Končar, Zagreb12041983.
Budija, BrunoPD Paklenica, Zadar17221987.
Prikazano 20 od 1974 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.