Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Vlaho, DraženPD Dubovac, Karlovac525
Vlahović, AntonijaPD Munjara 1907, Zagreb540424431562
Vlahović, VeljkoHPD Željezničar, Zagreb131203127101
Vlahušić, KatijaHPD Dubrovnik, Dubrovnik305267
Vlah, ZvonimirPD Šumar, Zagreb399290228223312
Vlašić, StjepanHPD Zagreb-Matica, Zagreb462
Vojvoda, BožidarHPD Bilogora, Bjelovar125
Vojvodić, DragutinPD Sveti Rok, Sveta Nedelja1207
Volenec, VladimirHPD Zagreb-Matica, Zagreb948662461398
Vondraček, MilanNije član PD, Samobor1167848607
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Vorše, LidijaPD Zanatlija, Osijek1262
Votuc, Marija HPD Bilo, Koprivnica870750691
Votuc, VladimirHPD Bilo, Koprivnica871669529547
Vovk-Šain, KrešoHPD Zagreb-Matica, Zagreb512392338284
Vranješ, DenisHPD Mosor, Split349211160126
Vrbanac, JurajHPD Sisak, Sisak36823017817312970
Vretovski, IrenaPD Strilež, Crikvenica1346988708653
Vrlec, DragutinUP Dalekovod, Zagreb228137
Vršić, SonjaPD Bundek, Mursko Središče527
Prikazano 20 od 1465 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.