Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Vorih, MonikaHPD Dugi vrh, Varaždin5443274122
Vorše, LidijaPD Zanatlija, Osijek1262
Votuc, Marija HPD Bilo, Koprivnica870750691
Votuc, VladimirHPD Bilo, Koprivnica871669529547
Vovk-Šain, KrešoHPD Zagreb-Matica, Zagreb512392338284
Vranješ, DenisHPD Mosor, Split349211160126
Vrbanac, JurajHPD Sisak, Sisak36823017817312970
Vretovski, IrenaPD Strilež, Crikvenica1346988708
Vrlec, DragutinUP Dalekovod, Zagreb228137
Vršić, SonjaPD Bundek, Mursko Središče527
Vučinić, NikolinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko441501
Vučinić, RolandHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko442448339343
Vuglač, JurajPK Ivanec, Ivanec816610601
Vuglač, KrunoslavPK Ivanec, Ivanec1187
Vujanović Kotarščak, MarkoHPD Bilogora, Bjelovar787613473461
Vujičić, MiloradHPD HP i HT Učka, Rijeka77204
Vujnović, MilanHPD Zagreb-Matica, Zagreb1961841691298558
Vuk, AnkicaPD Karlovačka zvijezda, Karlovac793551644564
Vukasović, IvanHPD Zaprešić, Zaprešić995708500429280163
Vukasović, RužicaHPD Zaprešić, Zaprešić994707499428279162
Prikazano 20 od 1393 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.