Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Vesely, VinkoHPD Martinščak, Karlovac534350290229276158
Vičić, VladimirPD Glas Istre, Pula779
Vidoša, EvaHPD Željezničar, Zagreb237
Vidoš, IvaHPD Željezničar, Zagreb1340980702609424242
Vidoš, IvicaHPD Željezničar, Zagreb1341981703610425243
Vidović, NatašaHPD Bilogora, Bjelovar6761
Viduka, DubravkaPD Croatia Airlines, Zagreb633421295342
Viduka, KrešimirPD Croatia Airlines, Zagreb634422296272229
Viduša, LovroHPD Željezničar, Zagreb14992
Vieriu, Luminita-AlexandraHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1221883629
Vinković, NadicaHPD Željezničar, Zagreb566417
Vinković, ŽelimirHPD Željezničar, Zagreb809960372461
Vinković, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar351274301265219144
Vitez, DuškoPK Ivanec, Ivanec3091811311319044
Vitez, IvanPK Ivanec, Ivanec308180128132
Vlahek Jakšić, DubravkaNije član PD, Zagreb743572444382
Vlah, LanaPD Šumar, Zagreb398289227222
Vlah, LukaPD Šumar, Zagreb1069
Vlaho, DraženPD Dubovac, Karlovac525
Vlahović, AntonijaPD Munjara 1907, Zagreb540424431562
Prikazano 20 od 1381 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.