Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Robić, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko625466405340259153
Robić, ŽeljkicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko624467404339258152
Roca, OzrenPD Zagorske steze, Zabok1319950
Roček, ŽarkoPD Lipa, Lipik29219017013011773
Rogina, DavorHPD Kunagora, Pregrada912697560626432
Rogina, SnježanaHPD Kunagora, Pregrada911696719625
Rojnić, LoredanaPD Glas Istre, Pula20115293846139
Rojnić, VladimirPD Glas Istre, Pula1598792856240
Rončević, MajdaPD Zanatlija, Osijek1321
Ropac, DamirPD Obzova, Njivice13951026727633438255
Rosandić, JelenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb621503398376288188
Rosić, ZdenkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb364239
Roštohar, AntonPD Nazarje, Nazarje, SLO844664522531367
Rotar, ŽeljkoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb491368269215172161
Roviščanec, DraženHPD Garjevica, Čazma693602626546453
Rožić, DanielHPD Zagreb-Matica, Zagreb82
Rukavina, RudolfPD Šumar, Zagreb227255
Rukavina, SlavkoPD Dubovac, Karlovac1297
Rukljač, BrunoHPD Zagreb-Matica, Zagreb1111807568494323183
Rumac, BorisPD Opatija, Opatija530343
Prikazano 20 od 1456 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.