Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Rajčević, ZlatanHPD Sniježnica, Dubrovnik660546661
Rajer, BrankoPD Dubovac, Karlovac41431423419214075
Rajer, FranPD Dubovac, Karlovac997
Rajer, RikardoPD Dubovac, Karlovac996
Rajh, FranciPD Planika, Maribor, SLO450285
Rajić, MilanHPD Klikun, Pleternica618404286226168127
Rajić, NadaHPD Klikun, Pleternica869
Rajković, EminaHPD Belišće, Belišće707482360298218124
Ranogajec, DamirPK Ivanec, Ivanec1247975
Ranogajec, FranciskaPD Zagorske steze, Zabok1057952
Ranogajec, JasnaPK Ivanec, Ivanec1246974
Rasonja, IvanHPD Željezničar, Zagreb669450337311232143
Raukar, RatomirPD Opatija, Opatija1047762532460293174
Ravlić, LucaHPD Klikun, Pleternica616402284224
Razum, BrankoHPD Japetić, Samobor60814680183
Rebrović, KsenijaNije član PD, Zagreb766
Rešetić, IvanHPD Željezničar, Zagreb155647564
Rezo, TihomirHPD Vidim, Kutjevo1225890638560
Ribičić, ŽeljkoHPD Mosor, Split449331315
Rihtarić, HrvojeHPD Bilo, Koprivnica799
Prikazano 20 od 1381 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.