Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Polak, BaricaHPD Bilo, Koprivnica866670577544
Polak, Zvonko HPD Bilo, Koprivnica867671578545
Polanšćak, SilvijePD Planinorci, Zagreb1070929717622
Poljak, ŽeljkoHPD Međimurje, Čakovec1156840604523385232
Pomper, BožoPD INA Bjelolasica, Zagreb47937526221318179
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Popijač , VedranaHPD Sisak, Sisak204
Pop, JosipPD Ravna gora, Varaždin25114887
Popović, IgorPD Obruč, Jelenje384231146111130
Popović, JadrankoPD Obruč, Jelenje2161188965426
Popović, StankoHPD Zagreb-Matica, Zagreb9113881103123
Popović, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb273155139106
Posarić, DaliaHPD Bilo, Koprivnica276245513445287223
Posavec, AnaHPD Bilo, Koprivnica1113
Posavec, RudolfHPD Pliva, Zagreb1141
Posavec, StjepanPD Zagorske steze, Zabok961902
Požek, EmaNije član PD, Zagreb1016
Požek, MiroslavNije član PD, Zagreb1017
Požgaj, IrenaHPD Zagreb-Matica, Zagreb853673564548
Požgaj, KarloHPD Zagreb-Matica, Zagreb851802
Prikazano 20 od 1403 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.