Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Planinšek, MladenPD Pinklec, Sveta Nedelja843635632556
Plantaš, IgorHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko655445407
Plantaš, ZvonimirHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko295498
Pleško, DamirPD Psunj, Pakrac20712394143
Plešnik, DamirPD Grafičar, Zagreb253173158234
Pobi, DarinkaHPD Bilo, Koprivnica800557429365271192
Pobi, Darinka 2XHPD Bilo, Koprivnica1231893627604
Podgrajski, JoškoPD Pinklec, Sveta Nedelja863609466
Podsečki, IvicaPK Ivanec, Ivanec857721
Podvez, DraženPD Bundek, Mursko Središče971749
Pogačar, MaraPD Dubovac, Karlovac448339237231195168
Polaček, LilijanHPD Željezničar, Zagreb23
Polaček, Zvonimir +HPD Željezničar, Zagreb15131329
Polak, BaricaHPD Bilo, Koprivnica866670577544
Polak, Zvonko HPD Bilo, Koprivnica867671578545
Polanšćak, SilvijePD Planinorci, Zagreb1070929717622
Poljak, ŽeljkoHPD Međimurje, Čakovec1156840604523385232
Pomper, BožoPD INA Bjelolasica, Zagreb47937526221318179
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Popijač , VedranaHPD Sisak, Sisak204
Prikazano 20 od 1393 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.