Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Pavlič, Arnold ArčiPD Železničar, Celje, SLO902639509436
Pavlic, EduardHPD Međimurje, Čakovec1135820
Pavlic, LjubicaHPD Međimurje, Čakovec1134819
Pavlic, MirjanaPD Bundek, Mursko Središče329269215183
Pavlić, ZlatkoPD Grafičar, Zagreb570806
Pavlin, DaliborkaHPD Stanko Kempny, Zagreb7165
Pavlin, DomagojHPD Stanko Kempny, Zagreb7266
Pavlin, PaulaHPD Stanko Kempny, Zagreb960
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Pavliša, ValentinaPK Scout, Samobor1280920
Pavlović, MatoPD Knezgrad, Lovran232187
Pavlov, JasminkaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek13511006730
Pavlov, Jasminka
Pažulinec, StjepanHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko982
Pečevski, JasminkaPK Ivanec, Ivanec1381
Pecirep, GoranaPD Kamenjak, Rijeka412869621540
Pedišić, AnaPD INA Bjelolasica, Zagreb496391
Pehar, Rino HPD Željezničar, Zagreb877
Prikazano 20 od 1403 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.