Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Pađen, IvicaPD Kamenjak, Rijeka1096879681591
Pađen, MarkoPD Kamenjak, Rijeka1095878680590
Pahernik, HrvojeHPD Vihor, Zagreb355
Pahernik, MatijaHPD Vihor, Zagreb356272
Pahernik, MladenHPD Stupnik, Gornji Stupnik837590
Pandak, SlavkoHPD Japetić, Samobor990768535520
Pandurić, MladenHPD Bilo, Koprivnica24014410299
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Pap , ZlatkoHPD Dugi vrh, Varaždin12214083
Patačko, SlavkoHPD Željezničar, Zagreb75274546
Pavković, MladenPD Psunj, Pakrac14895575333
Pavlič, Arnold ArčiPD Železničar, Celje, SLO902639509436
Pavlic, EduardHPD Međimurje, Čakovec1135820
Pavlic, LjubicaHPD Međimurje, Čakovec1134819
Pavlic, MirjanaPD Bundek, Mursko Središče329269215183
Pavlić, ZlatkoPD Grafičar, Zagreb570806
Pavlin, DaliborkaHPD Stanko Kempny, Zagreb7165
Pavlin, DomagojHPD Stanko Kempny, Zagreb7266
Pavlin, PaulaHPD Stanko Kempny, Zagreb960
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Prikazano 20 od 1417 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.