Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Mrakužić, ŽeljkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko138674231149
Mrđen, ZvonimirPD Kamenjak, Rijeka650459
Mubrin, NatašaHPD Dugi vrh, Varaždin590390
Mudri, BorisHPD Zanatlija, Zagreb46030020215788
Mudri, IvanPK Ivanec, Ivanec469307218212
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Mujkanović, VedranPD Planinorci, Zagreb1130994
Munko, BorisPD Yeti, Kutina780592467443364
Murganić, VitomirDPIOPV Osmica, Karlovac186122175150428
Murgić, IvanHPD Zagreb-Matica, Zagreb504755
Murgić, MarioHPD Zagreb-Matica, Zagreb503
Muslim, FranoHPD Mosor, Split841656
Muštra, MirjanaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb711486326270399
Muža, ZvonkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb188
Mužević, DubravkoPD Strilež, Crikvenica738512447385285
Mužević, MarijanaPD Strilež, Crikvenica737511446384284
Mužjak, ŽeljkoHPD Bilogora, Bjelovar1291
Nađ, IgorHPD Dirov brijeg, Vinkovci332242194177138116
Najman, FilipHPD Zagreb-Matica, Zagreb935928
Nemčić, LidijaNije član PD, Zagreb952
Prikazano 20 od 1381 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.