Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Mazić, Ivan HPD Kapela, Zagreb873856
Medak, FraneHPD Grabovica, Ploče1046937669581
Medarić, DraženHPD Kapela, Zagreb1211941
Meden, MilanPD Maribor-Matica, Maribor, SLO193117705531
Medić, BranislavHPD Dirov brijeg, Vinkovci10011049757660463
Medić, MiraHPD Zagreb-Matica, Zagreb1049863624582
Medvarić-Bračko, RužicaHPD Bilo, Koprivnica294456672585
Merle, JosipHPD Petehovac, Delnice1107
Meštrić, BrankoPD Šumar, Zagreb32519612091108
Meštrić, MarijankaPD Šumar, Zagreb559378264
Meštrić, MarioHPD MIV, Varaždin1453
Mežnarić, DamirHPD MIV, Varaždin451286231205153167
Mežnarić, DavorkaHPD MIV, Varaždin520
Mička, DanijelHPD Pliva, Zagreb8261041749652
Mihalić, ElijasHPD Japetić, Samobor38124019216710341
Mihalić, Elijas 2xHPD Japetić, Samobor1464
Mihalić, KristinaHPD Japetić, Samobor501081039397
Mihalić, Kristina 2XHPD Japetić, Samobor1372
Mihaljević, LukaHPD Željezničar, Zagreb111150
Mihaljević, NenadHPD Željezničar, Zagreb83115
Prikazano 20 od 1472 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.