Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Matanović, AleksandraHPD Zagreb-Matica, Zagreb1112
Matečić, MarioPD Vrapče, Zagreb1029737
Matejak, FilipHPD Bilo, Koprivnica987704
Matejak, ZdenkoHPD Bilo, Koprivnica905641494424354
Matejčić, SrećkoPD INA Bjelolasica, Zagreb612423394
Mateković, RobertHPD Željezničar, Zagreb1201881
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Matešić, DianaPD Obzova, Njivice716526368306220131
Matica, JolandaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb162733927
Matijašić, RobertoPD Glas Istre, Pula6051000
Matijaš, VedranHPD Mosor, Split1137823
Matijević, DragoHPD Belišće, Belišće767533381321226201
Matijević, JosipPD Lipa, Lipik1208
Matijević, NivesPD Lipa, Lipik1286
Matišin, Antun Željko +PD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb92
Matković, ZlatkoHPD Željezničar, Zagreb691621048974113
Mavrinac, Davor
Mavrinac, DavorPD Dedomir, Križišće1305
Mazić, Ivan HPD Kapela, Zagreb873856
Medak, FraneHPD Grabovica, Ploče1046937669581
Prikazano 20 od 1403 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.