Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Kutičić, DamirHPD Bilo, Koprivnica436
Kuzmanić, DamirPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb212112634212071
Labaš, PredragHPD Dugi vrh, Varaždin493325
Lacković, MiljenkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko727499
Ladišić, BožidarPD Zagorske steze, Zabok722541373313
Ladišić, MirjanaPD Zagorske steze, Zabok721540372312
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Lalić, KarloHPD Dirov brijeg, Vinkovci1002714
Lanča, BorisHPD Kapela, Zagreb248189679
Lanča, PaoloHPD Kapela, Zagreb247188678
Lasjak, MarijaVinska gora, Vinska Gora, SLO1228
Lazarić, FeručioNije član PD, Svetvičenat1336
Lazar, JosipPK Ivanec, Ivanec335262210210223
Lehpamer, DarkoHPD Zagreb-Matica, Zagreb560430
Lehpamer-Karača, ZdenkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko1034906
Lepan, ŽeljkaPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb1949056364995
Lepčin, VesnaPD Runolist, Oroslavje514
Leskovar, Martin BrankoHPD Željezničar, Zagreb4328
Levanić, MarijaPD Runolist, Oroslavje643439303249150
Levanić, ŽeljkoPD Runolist, Oroslavje644440304250151
Prikazano 20 od 1381 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.