Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Kasum, PetarPD Susedgrad, Podsused670481385325204
Kasunić, DanijelHPD Vinica, Duga Resa489373413348322
Katalenić, DamirPD Vrapče, Zagreb972692482
Katalenić, JasenkaPD Vrapče, Zagreb973693483
Katanec, DraženPD Sveti Rok, Sveta Nedelja921726
Katanec, LjerkaPD Sveti Rok, Sveta Nedelja1020866
Katić, SanjaPD Dubovac, Karlovac377275
Kegalj, LovroPD Duga, Rijeka1133
Kekez, TonkicaHPD Kozjak, Kaštel Sućurac154116183
Kekić, DamirHPD Vihor, Zagreb914748631
Kelečić, BlaženkaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko879627476489335
Kelečić, IvicaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko878626477408319208
Kezele, MarioHPD Petehovac, Delnice1147919
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Kireta, DarkoHPD Sisak, Sisak694599480499
Klarić, Damir PD Ludbreg, Ludbreg872620438372351
Klečar, SinišaHPD Željezničar, Zagreb1084797643614
Klemar, SofijaHPD Željezničar, Zagreb918702493421333
Kljaić, MarijaHPD Zagreb-Matica, Zagreb709685624122
Klobučar, EditaPD Željezničar, Gospić190192308510427
Prikazano 20 od 1393 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.