Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Jaković, MihajloPD Runolist, Oroslavje638432
Jakšić, MirkaPOK Sljeme, Zagreb165
Jakšić, NatalijaPDS Velebit, Zagreb953892
Jakšić, RankoPOK Sljeme, Zagreb744573445383
Jakupanec, LjubicaHPD Bilo, Koprivnica54836425820412267
Jakupek, RužaHPD Dugi vrh, Varaždin302174243
Jakupek, VladimirHPD Dugi vrh, Varaždin303175244
Jalšovec, NenadHPD Zagreb-Matica, Zagreb1251907647567381257
Jalšovec, SuzanaHPD Međimurje, Čakovec1263964695601
Jambrešić, BiserkaPD Ravna gora, Varaždin1026734512444
Jambriško, KrunoslavHPD Željezničar, Zagreb45929920115687109
Janeš, TomislavaPD Planinorci, Zagreb1044876
Janjić, VidanPD Čičak, Orašje, BiH371
Janković, FranjoHPD Međimurje, Čakovec409315345432375
Japirko, MladenPK Split, Split87191
Jarnjak, AmalijaPD Pinklec, Sveta Nedelja1237
Javoršćak, IvicaHPD Zagreb-Matica, Zagreb829583462399365248
Jelačić, MaraHPD Željezničar, Zagreb53
Jelavić, MirjanaHPD Papuk, Virovitica943
Jelinić, KarloPD Željezničar, Gospić428
Prikazano 20 od 1403 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.