Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Frančić, NadaHPD Bilogora, Bjelovar739581
Franić, IvicaPD Zagorske steze, Zabok981778550475353
Franjković, DavorHPD Kapela, Zagreb983870
Franjković, JureHPD Kapela, Zagreb1092
Franulović, KsenijaHPD Mosor, Split333210159120
Frinčić, AntonioHPD Željezničar, Zagreb1195938
Friščić, FranjoHPD Ivančica, Ivanec1333
Friščić, MarijanHPD Ivančica, Ivanec651
Friščić, TomislavPK Ivanec, Ivanec3111831291349242
Frketić, DamirPD Dubovac, Karlovac700924
Furdek, HelenaHPD Vinica, Duga Resa222127143
Furdek, StevicaHPD Vinica, Duga Resa223128144524355
Furjan, IzidorPD Ptuj, Slovenija1310942670583403
Furjan, JadrankaPD Ptuj, Slovenija1311943671584404
Gabud, MajaPD Grohot, Marija Bistrica1213948
Galina, DenisHPD Gradina, Konjščina1192861687597
Garilović, TomislavHPD Sokolovac, Požega1031882
Gašljević 2x, DonatPD Naftaplin, Zagreb254
Gašljević, DonatPD Naftaplin, Zagreb2736253846
Gašparić, TomislavHPD Zagreb-Matica, Zagreb411732
Prikazano 20 od 1403 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.