Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Dutković, SnježanaPD Bistra, Donja Bistra665516354441484279
Džalto, AnkicaPK Ivanec, Ivanec1007959
Ećimović, BrankaPD Psunj, Pakrac937654563539426272
Ećimović, ZdravkoPD Zanatlija, Osijek904640625543433
Erceg, AnabelaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1160845665577419274
Erceg, DejanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1161846666578420275
Erceg, TamaraPD Strilež, Crikvenica736
Erjavec, MirnaHPD MIV, Varaždin1314
Erjavec, RajnaHPD MIV, Varaždin1315
Erjavec, TatjanaHPD MIV, Varaždin13131087
Erjavec, ZlatkoHPD MIV, Varaždin13121088
Eškinja, IgorPD Opatija, Opatija769
Eškinja, JelenaPD Opatija, Opatija768
Eterović, IgorPD Opatija, Opatija15201110
Eterović, IvanaPD Opatija, Opatija1519
Fabek, MarioHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko654502340
Fabijanić, DraženkoHPD Željezničar, Zagreb197252162122490
Fajdić, KrešimirPD Dubovac, Karlovac480
Falaš, PredragPD Lisina, Matulji601476769671
Ferderbar, MatoHPD Međimurje, Čakovec1088880648568415
Prikazano 20 od 1525 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.